Dr n. med. Marcin Bieńkowski

(4.9) 100% poleca
Bydgoszcz
Cena od 200 zł
Doktor nauk medycznych Marcin Bieńkowski jest specjalistą chirurgii ogólnej, zajmuje się również medycyną estetyczną i przeciwstarzeniową. Twórca i założyciel Kliniki w Bydgoszczy oraz współzałożyciel Kliniki w Częstochowie. Wspólnie z żoną doktor Iloną Wnuk-Bieńkowską kieruje i zarządza pracą personelu medycznego obu klinik. Doktor Marcin Bieńkowski specjalizuje się w małoinwazyjnych technikach odmładzania i biorewitalizacji skóry, kompleksowym... (chirurgiczne usuwanie blizn Częstochowa)

Dr Ilona Wnuk-Bieńkowska

(5.0) 100% poleca
Częstochowa
Cena od 200 zł
Bieńkowscy Clinic® to dwie wyjątkowe kliniki medycyny estetycznej, laseroterapii i dermatochirurgii prowadzone przez nas w Częstochowie oraz w Bydgoszczy. Pod wspólną marką Esteticmed.pl funkcjonują od 2011 roku, czyli od momentu połączenia Gabinetu Estetyka w Częstochowie i Kliniki Esteticmed.pl w Bydgoszczy funkcjonujących na rynku od 2002 roku. Od ponad 10 lat specjalizujemy się w skutecznych metodach odmładzania skóry i małoinwazyjnych... (plastyka blizn Częstochowa)

Bieńkowscy Clinic®

(4.9) 100% poleca
Bydgoszcz
Cena od 200 zł
Klinika współpracuje z najlepszymi producentami sprzętu medycznego i stosuje jedynie renomowane preparaty estetyczne. Otrzymała prestiżowy tytuł Ambasadora marki Restylane. lekarze pracujący w klinice aktywnie uczestniczą w rozwoju medycyny estetycznej w Polsce. Swoje umiejętności rozwijają praktykując w Polsce i zagranicą oraz odbywając staże w najlepszych ośrodkach chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej na świecie, m.in. w klinice dr. Javier’a... (chirurgiczne usuwanie blizn Częstochowa)
NEW International Doctors
Zobacz specjalistów z Polski
Znasz naszych międzynarodowych specjalistów?
Poznaj specjalistów z innych krajów oferujących zabieg, który Cię interesuje
  • Włochy
  • Czechy
  • Niemcy
  • Francja

Laser-Med dr Krystyna Hubicka

(4.7) 100% poleca
Częstochowa
Cena od 350 zł
Laser-Med to gabinet świadczący usługi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii w Częstochowie. Powstał w 2009 roku. Założycielem i właścicielem jest dr Krystyna Hubicka, specjalista chorób wewnętrznych i dyplomowany lekarz medycyny estetycznej. W Laser-med współpracuje z kosmetolog mgr Darią Wróbel, absolwentką katowickiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego Dzięki wiedzy i doświadczeniu specjalistów Laser-Med może zoferować swoim pacjentom... (plastyka blizn Częstochowa)

Centrum Medyczne AlfaEstetica

Brak opinii
Częstochowa
Cena od 1 000 zł
Alfa Estetica to nowoczesne Centrum Medyczne znajdujące się w Częstochowie. Specjalizuje się w operacjach z zakresu chirurgii plastycznej. W jego ofercie znajdziecie także szereg zabiegów odmładzających na twarz i ciało. W placówce są zatrudnieni również lekarze stomatolodzy świadczący usługi z zakresu implantologii, protetyki oraz stomatologii estetycznej. Dużą popularnością wśród pacjentów cieszą się zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej... (plastyka blizn Częstochowa)

A-DERM-SERWIS dr Agata Kusiba-Strażyńska

(4.6) 100% poleca
Częstochowa
Lek. med. Agata Kusiba-Strażyńska jest specjalistą II stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii. Może poszczycić się ponad 30-letnim doświadczeniem w zawodzie. Swoją klinikę A-DERM-SERWIS prowadzi nieprzerwanie od 1997 roku, najpierw jako prywatny gabinet, a od 2000 roku jako Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, współpracujący z NFZ. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz jednym z założycieli Stowarzyszenia Lekarzy... (plastyka blizn Częstochowa)

lek. med. Magdalena Bugaj

Brak opinii
Częstochowa
Cena od 1 000 zł
Lek. med. Magdalena Bugaj jest chirurgiem plastycznym. Specjalizuje się w operacjach korekcyjnych w obrębie głowy, mastopeksji oraz w leczeniu oparzeń. Członkini nie jednego, lecz trzech prestiżowych stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE), Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń (PTLO) oraz Europejskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń (European Burns Association – EBA). Pracuje w prywatnym... (chirurgiczne usuwanie blizn Częstochowa)

dr n. med. Małgorzata Lelit-Zaręba

Brak opinii
Częstochowa
Małgorzata Lelit-Zaręba jest specjalistą dermatologii i wenerologii, doktorem nauk medycznych. Swoich pacjentów przyjmuje w gabinecie w Częstochowie. Doktor Małgorzata Lelit-Zaręba w swojej praktyce oferuje pacjentom zabiegi i badania z zakresu klasycznej dermatologii i wenerologii, a także szeroki zakres usług w dziedzinie dermatologii estetycznej oraz terapii laserowej. Wśród zabiegów jakie oferuje wymienić można między innymi powiększanie ust... (chirurgiczne usuwanie blizn Częstochowa)

Centrum Medyczne Suliga

(5.0) 100% poleca
Częstochowa
Centrum medyczne Suliga oferuje pacjentom konsultacje specjalistyczne oraz zabiegi operacyjne z zakresu chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej, chirurgii ogólnej, onkologicznej, stomatologicznej, otolaryngologii oraz medycyny estetycznej. Powstało w 2003 roku w Częstochowie.Częstochowskie centrum medyczne Suliga specjalizuje się w zakresie  zabiegów z dziedziny chirurgii plastycznej, chirurgii ogólnej, onkologicznej, stomatologicznej... (chirurgiczne usuwanie blizn Częstochowa)

lek. Dariusz Pawełczak

Brak opinii
Częstochowa
Lek. med. Dariusz Pawełczak jest chirurgiem. Ukończył studia na Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalizuje się głównie w dziedzinie chirurgii ogólnej oraz naczyniowej. Udziela konsultacji pacjentom z problemami żylaków kończyn dolnych. W swojej pracy łączy doświadczenie z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej, a także medycyny estetycznej. Wykonuje skleroterapię oraz szereg zabiegów laserowych. W swojej praktyce sięga po najnowocześniejsze... (plastyka blizn Częstochowa)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

barbarsia

Moim problemem jest paskudna blizna pooperacyjne umiejscowiona kilka centymetrów od pępka, charakteryzująca się 2 dziurkami (które wyglądają jak dodatkowe pępki wg mnie). chciałabym skorygować tą bliznę tak żeby chociaż nie było tych dziurek.

Witam serdecznie. Chcę opowiedzieć wszystkim co mnie spotkało. Miesiąc temu w szpitalu w Czeladzi usunięto mi pieprzyka ok. 3mm na policzku prawym. To co zrobiła mi tam lekarka (wybrana zresztą z polecenia) można określić mianem MASAKRA. Zrobiono mi 3 cm ranę zszytą na zakładkę z dziurą około 0,5 cm w środku (pieprzyk 0,3mm). Jak to zobaczyłam to przeżyłam traumę. Obdzwoniłam około 10 różnych klinik chirurgii i tylko dr. Mazan zgodził się podjąć naprawy tego paskudztwa. Trzeba było działać szybko, zanim brzegi rany się nie zasklepią... Ile łez wylanych... Dzięki Ci Boże za dr. Mazana ! Jego robota to mistrzostwo świata. Rana naprawiona, pięknie zszyta, brzegi równiutkie, a nie poszarpane - cudowna plastyka tej rany. Praktycznie niewidoczna blizna, a to dopiero miesiąc od zabiegu :) Wiem, że z każdym dniem będzie jeszcze lepiej, a już dzisiaj mam ślad jakby drapnął mnie kot. Jasna różowa kreseczka :) Wcześniej w rozpaczy żegnałam się z normalnym życiem (to przecież twarz i 3 cm paskudztwo zszyte na zakładkę na policzku u kobiety... :( KOSZMAR ! ) Dzięki doktorowi wróciła mi chęć to życia ! Jeśli się ktoś zastanawia, to nie ma nad czym. Polecam, polecam, gorąco polecam !!! I dziękuję cudownemu doktorowi Mazanowi bardzo, bardzo, bardzo. Pozdrawiam serdecznie. Joanna Szczepańczyk- URATOWANA !