Bieńkowscy Clinic®

(10) 100% poleca
Bydgoszcz
Cena od: 100 zł do 2.000 zł
Klinika współpracuje z najlepszymi producentami sprzętu medycznego i stosuje jedynie renomowane preparaty estetyczne. Otrzymała prestiżowy tytuł Ambasadora marki Restylane. lekarze pracujący w klinice aktywnie uczestniczą w rozwoju medycyny estetycznej w Polsce. Swoje umiejętności rozwijają praktykując w Polsce i zagranicą oraz odbywając staże w najlepszych ośrodkach chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej na świecie, m.in. w klinice dr. Javier’a... (chirurgiczne usuwanie blizn Częstochowa)

Dr n. med. Marcin Bieńkowski

(13) 100% poleca
Bydgoszcz
Cena od: 200 zł do 2.000 zł
Doktor nauk medycznych Marcin Bieńkowski jest specjalistą chirurgii ogólnej, zajmuje się również medycyną estetyczną i przeciwstarzeniową. Twórca i założyciel Kliniki w Bydgoszczy oraz współzałożyciel Kliniki w Częstochowie. Wspólnie z żoną doktor Iloną Wnuk-Bieńkowską kieruje i zarządza pracą personelu medycznego obu klinik. Doktor Marcin Bieńkowski specjalizuje się w małoinwazyjnych technikach odmładzania i biorewitalizacji skóry, kompleksowym... (plastyka blizn Częstochowa)

dr n. med. Małgorzata Lelit - Zaręba

(1) 100% poleca
Częstochowa
Małgorzata Lelit-Zaręba jest specjalistą dermatologii i wenerologii, doktorem nauk medycznych. Swoich pacjentów przyjmuje w gabinecie w Częstochowie.Doktor Małgorzata Lelit-Zaręba w swojej praktyce oferuje pacjentom zabiegi i badania z zakresu klasycznej dermatologii i wenerologii, a także szeroki zakres usług w dziedzinie dermatologii estetycznej oraz terapii laserowej. Wśród zabiegów jakie oferuje wymienić można między innymi powiększanie ust... (plastyka blizn Częstochowa)

Dr Ilona Wnuk-Bieńkowska

(3) 100% poleca
Częstochowa
Cena od: 100 zł
Bieńkowscy Clinic® to dwie wyjątkowe kliniki medycyny estetycznej, laseroterapii i dermatochirurgii prowadzone przez nas w Częstochowie oraz w Bydgoszczy. Pod wspólną marką Esteticmed.pl funkcjonują od 2011 roku, czyli od momentu połączenia Gabinetu Estetyka w Częstochowie i Kliniki Esteticmed.pl w Bydgoszczy funkcjonujących na rynku od 2002 roku. Od ponad 10 lat specjalizujemy się w skutecznych metodach odmładzania skóry i małoinwazyjnych... (chirurgiczne usuwanie blizn Częstochowa)

dr Krystyna Hubicka Gabinet Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

(5) 100% poleca
Częstochowa
Cena od: 100 zł do 600 zł
Gabinet Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Laser-Med Beauty powstał z inicjatywy lek. med. Krystyny Hubickiej w Częstochowie. Świadczy usługi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii, skupiając się przede wszystkim na walce z efektami starzenia się skóry.Lek. med. Krystyna Hubicka oferuje w swoim gabinecie szeroki wachlarz zabiegów odmładzających. Wśród nich wyróżnić można lifting twarzy, wykonywany za pomocą innowacyjnych nici APTOS... (chirurgiczne usuwanie blizn Częstochowa)

lek. med. Magdalena Bugaj

Brak rekomendacji
Częstochowa
Cena od: 1.000 zł
Lek. med. Magdalena Bugaj jest chirurgiem plastycznym. Specjalizuje się w operacjach korekcyjnych w obrębie głowy, mastopeksji oraz w leczeniu oparzeń. Członkini nie jednego, lecz trzech prestiżowych stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE), Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń (PTLO) oraz Europejskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń (European Burns Association – EBA). Pracuje w prywatnym... (chirurgiczne usuwanie blizn Częstochowa)

A-DERM-SERWIS dr Agata Kusiba-Strażyńska

(5) 100% poleca
Częstochowa
Lek. med. Agata Kusiba-Strażyńska jest specjalistą II stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii. Może poszczycić się ponad 30-letnim doświadczeniem w zawodzie. Swoją klinikę A-DERM-SERWIS prowadzi nieprzerwanie od 1997 roku, najpierw jako prywatny gabinet, a od 2000 roku jako Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, współpracujący z NFZ. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz jednym z założycieli Stowarzyszenia Lekarzy... (plastyka blizn Częstochowa)

Centrum Medyczne Suliga

(1) 100% poleca
Częstochowa
Centrum medyczne Suliga oferuje pacjentom konsultacje specjalistyczne oraz zabiegi operacyjne z zakresu chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej, chirurgii ogólnej, onkologicznej, stomatologicznej, otolaryngologii oraz medycyny estetycznej. Powstało w 2003 roku w Częstochowie.Częstochowskie centrum medyczne Suliga specjalizuje się w zakresie  zabiegów z dziedziny chirurgii plastycznej, chirurgii ogólnej, onkologicznej, stomatologicznej... (plastyka blizn Częstochowa)

Centrum Medyczne AlfaEstetica

Brak rekomendacji
Częstochowa
Cena od: 1.000 zł
Alfa Estetica to nowoczesne Centrum Medyczne znajdujące się w Częstochowie. Specjalizuje się w operacjach z zakresu chirurgii plastycznej. W jego ofercie znajdziecie także szereg zabiegów odmładzających na twarz i ciało. W placówce są zatrudnieni również lekarze stomatolodzy świadczący usługi z zakresu implantologii, protetyki oraz stomatologii estetycznej. Dużą popularnością wśród pacjentów cieszą się zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej... (chirurgiczne usuwanie blizn Częstochowa)

lek. Dariusz Pawełczak

Brak rekomendacji
Częstochowa
Lek. med. Dariusz Pawełczak jest chirurgiem. Ukończył studia na Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalizuje się głównie w dziedzinie chirurgii ogólnej oraz naczyniowej. Udziela konsultacji pacjentom z problemami żylaków kończyn dolnych. W swojej pracy łączy doświadczenie z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej, a także medycyny estetycznej. Wykonuje skleroterapię oraz szereg zabiegów laserowych. W swojej praktyce sięga po najnowocześniejsze... (plastyka blizn Częstochowa)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Witam serdecznie. Chcę opowiedzieć wszystkim co mnie spotkało. Miesiąc temu w szpitalu w Czeladzi usunięto mi pieprzyka ok. 3mm na policzku prawym. To co zrobiła mi tam lekarka (wybrana zresztą z polecenia) można określić mianem MASAKRA. Zrobiono mi 3 cm ranę zszytą na zakładkę z dziurą około 0,5 cm w środku (pieprzyk 0,3mm). Jak to zobaczyłam to przeżyłam traumę. Obdzwoniłam około 10 różnych klinik chirurgii i tylko dr. Mazan zgodził się podjąć naprawy tego paskudztwa. Trzeba było działać szybko, zanim brzegi rany się nie zasklepią... Ile łez wylanych... Dzięki Ci Boże za dr. Mazana ! Jego robota to mistrzostwo świata. Rana naprawiona, pięknie zszyta, brzegi równiutkie, a nie poszarpane - cudowna plastyka tej rany. Praktycznie niewidoczna blizna, a to dopiero miesiąc od zabiegu :) Wiem, że z każdym dniem będzie jeszcze lepiej, a już dzisiaj mam ślad jakby drapnął mnie kot. Jasna różowa kreseczka :) Wcześniej w rozpaczy żegnałam się z normalnym życiem (to przecież twarz i 3 cm paskudztwo zszyte na zakładkę na policzku u kobiety... :( KOSZMAR ! ) Dzięki doktorowi wróciła mi chęć to życia ! Jeśli się ktoś zastanawia, to nie ma nad czym. Polecam, polecam, gorąco polecam !!! I dziękuję cudownemu doktorowi Mazanowi bardzo, bardzo, bardzo. Pozdrawiam serdecznie. Joanna Szczepańczyk- URATOWANA !

W dzieciństwie wpadłam do oszklonej gabloty w wyniku czego skaleczyłam sobie kolano aż do kości.Rany powstałej nie zaszyto mi choć uważam że powinno to być zrobione.Teraz mam brzydką bliznę wielkości 3 na 6 cm która zwraca uwagę wszystkich.Bardzo bym chciała zlikwidować tą bliznę.Proszę o kontakt i konsultację