dr Bogumił Bednorz

dr Bogumił Bednorz

(1 Opinia) ·100% poleca
Dodaj opinię
Mińska 38, Wrocław, Dolnośląskie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
dr Bogumił Bednorz
dr Bogumił Bednorz
(1 Opinia) ·100% poleca

Informacje

  • 635 wizyt na profilu

Lek. med. Bogumił Bednorz jest specjalistą chirurgii ogólnej, naczyniowej i onkologicznej. Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach leczenia żylaków oraz operacjach proktologicznych, w tym plastyce odbytu. Pracuje na Oddziale Proktologii oraz w Poradni Proktologicznej przy Dolnośląskim Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu.

Znakomity ekspert w zakresie zabiegów proktologicznych. Przeprowadza laserowe leczenie hemoroidów oraz szczeliny odbytu. W terapii żylaków odbytu stosuje technologię fal radiowych oraz klejenie hemoroidów klejem tkankowym. Dodatkowo specjalizuje się w plastyce okolic odbytu. Jest lekarzem mającym też doświadczenie w leczeniu niewydolności żył kończyn dolnych. Wykonuje zabiegi skleroterapii pianą, a także usuwa żylaki za pomocą lasera.

Lek. med. Bogumił Bednorz jest absolwentem Wrocławskiej Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich (obecnie Wrocławski Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich). Studia ukończył w roku 2000. W latach 2000-2001 odbywał staż podyplomowy w Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu, a następnie do 2002 roku pracował jako asystent na Oddziale Chirurgii Onkologicznej w tej samej placówce. W latach 2002-2008 odbył rezydenturę z chirurgii ogólnej na Oddziale Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu. Od 2012 roku pracuje na Oddziale Proktologii oraz w Poradni Proktologicznej przy Dolnośląskim Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu.

To prawdziwy pasjonat, który nie tylko sukcesywnie zdobywa nowe specjalizacje, ale poszerza swoją wiedzę z zakresu najnowszych technologii i metod stosowanych w chirurgii naczyniowej i proktologii. Nieustannie uczestniczy w kursach oraz szkoleniach organizowanych w kraju i za granicą. Bierze udział w konferencjach i sympozjach naukowych, podczas których wymienia swoje doświadczenia z najlepszymi światowymi specjalistami z zakresu chirurgii naczyń.

Godziny:

Poniedziałek-piątek: 9:00-19:00

Sobota: 10:00-16:00 (po wcześniejszej rejestracji)

Media społecznościowe:

  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • YouTube

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Ogólna
  • Chirurgie

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Ułatwienia płatnicze:

  • Płatność w ratach

Usługi

Medycyna estetyczna

Chirurgia plastyczna

Opinie (1)

5.0
średnia ocen
100% poleca
dr Bogumił Bednorz udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (1)

dr Bogumił Bednorz udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!