Dr n. med. Łukasz Bełza

Dr n. med. Łukasz Bełza

(2 Opinie)·100% poleca
Dodaj opinię
Strzegomska 42F/1u, Wrocław, Dolnośląskie
Dr n. med. Łukasz Bełza
Dr n. med. Łukasz Bełza
(2 Opinie)·100% poleca

Informacje

Dr n. med. Łukasz Bełza jest specjalistą z zakresu ginekologii i położnictwa. Jest również ekspertem medycyny estetycznej i ginekologii plastycznej. Otworzył własny gabinet ginekologii i medycyny estetycznej Nowa Estetyka we WrocławiuDr. n. med. Łukasz Bełza od wielu lat zajmuje się medycyną estetyczną i ginekologią plastyczną. Specjalizację z zakresu ginekologii i położnictwa ukończył w 2016 roku, pracując jednocześnie w I Klinice i Katedrze Ginekologii i Położnictwa we Wrocławiu. Wiedzę z dziedziny medycyny estetycznej zdobył w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej w Warszawie. Uczestniczył również w wielu polskich i zagranicznych kursach oraz szkoleniach podnoszących kwalifikacje. Swoje doświadczenia z zakresu medycyny estetycznej zdobywał, pracując w jednej z wrocławskich klinik medycyny estetycznej.

Specjalizacje

Będąc z wykształcenia specjalistą ginekologii i położnictwa, dr. n. med. Łukasz Bełza oferuje swoim pacjentkom możliwość prowadzenia przez niego ciąży, a także wykonania wszystkich niezbędnych badań z zakresu ginekologii. Jednocześnie, zajmuje się ginekologią estetyczną, umożliwiając rewitalizację i odmłodzenie stref intymnych. Wykorzystuje do tego między innymi specjalistyczny laser frakcyjny, który poprawia wygląd skóry stref intymnych. Specjalista przeprowadza również korekcję warg sromowych (powiększenie) oraz obkurczanie pochwy za pomocą lasera lub nici. Wykonuje również zabiegi nacięcia lub odtworzenia błony dziewiczej. Dla swoich pacjentów dr. n. med. Łukasz Bełza przygotował także szeroką ofertę zabiegów medycyny estetycznej. Wśród nich wyróżnić można zabiegi przeciwstarzeniowe, takie jak wypełnianie zmarszczek, wolumetria twarzy oraz mezoterapia igłowa. Specjalista dogłębnie regeneruje cerę za pomocą osocza bogatopłytkowego oraz terapii komórkami macierzystymi. Warto zwrócić uwagę także na możliwość powiększania ust oraz wykonania korekcji nosa w jego gabinecie. Ekspert zajmuje się również korygowaniem i usuwaniem blizn oraz rozstępów. Dla pacjentów borykających się z problemem łysienia przygotował innowacyjny program walki z tym problemem.

Specjalista ma holistyczne podejście do każdego pacjenta. Stawia sobie za cel, aby każda przychodząca do niego osoba odzyskała utracone wraz z wiekiem piękno, przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa zabiegów. Ważny jest dla niego komfort i zdrowie każdego pacjenta.

Klinika

Dr. n. med. Łukasz Bełza przyjmuje swoich pacjentów w gabinecie Nowa Estetyka we Wrocławiu. Jest to placówka, która została wyposażona w najnowszej generacji sprzęt medyczny, zapewniający usługi wysokiej jakości. Duży nacisk kładziony jest tutaj na komfort i przyjazną atmosferę, a także na zachowanie odpowiedniej intymności. Zapewniają to nowoczesne, dostosowane do potrzeb pacjentów wnętrza.

Lokalizacja

Obecnie specjalista przyjmuje w prywatnym gabinecie lekarskim Nowa Estetyka we Wrocławiu.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Data uzyskania uprawnień:

  • 2016

Ukończone specjalizacje:

  • Ginekologia i położnictwo
  • Gynekologie a porodnictví

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Opinie (2)

5.0
2 Opinie · 100% poleca
Labioplastyka

Świetny lekarz, uprzejmy, z fantastycznym podejściem i poczuciem humoru. Bardzo dokładnie wyjaśnił wszystkie kwestie związane z zabiegiem i odpowiedział na moje pytania, a po samym zabiegu w razie jakichkolwiek wątpliwości mogłam liczyć na pomoc, zar...Czytaj więcej

Skleroterapia

Dr Łukasz Bełza to zdecydowanie lekarz z powołania :) Korzystam z jego pomocy od 2013 roku, gdy byłam jeszcze studentką. Od wielu lat jest niezmiennie bardzo zaangażowany, profesjonalny, zawsze wyjaśnia wszelkie wątpliwości, skrupulatnie prowadzi i o...Czytaj więcej

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.