Dr Osadowska Clinic

Dr Osadowska Clinic

(7 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
Sowia 38, Szczecin, Zachodniopomorskie
Dr Osadowska Clinic
Dr Osadowska Clinic
(7 Opinii)·100% poleca

Informacje

Dr Osadowska Clinic posiada trzy placówki: w Poznaniu, Warszawie i Szczecinie. Specjalizuje się w modelowaniu sylwetki oraz kompleksowej poprawie wyglądu ciała i twarzy. To wyjątkowe miejsce, które oferuje swoje usługi między innymi modelkom.

Dr Osadowska Clinic powstała w celu poprawy wyglądu osób, zdecydowanych utrzymać swoje ciało i twarz w dobrym stanie. Szczególną opieką otacza kobiety dojrzałe, które chcą z wyprzedzeniem i długofalowo zaplanować wszystkie działania, aby ich wygląd jak najdłużej pozostał młody i zachwycający. Ogromny nacisk kładziony jest tutaj na indywidualne działania, dostosowane do potrzeb danego klienta. Dr Osadowska Clinic to miejsce, w którym znaleźć można najnowszy sprzęt i najlepszych lekarzy. Zapewnia zindywidualizowaną opiekę medyczną, która zawsze spełnia najbardziej wygórowane wymagania. Jest nastawiona na długofalową współpracę i zaawansowane działania, możliwe dzięki innowacyjnym metodom i stosowanym tutaj preparatom najwyższej jakości.

Zespół

Dr Osadowska Clinic powstała w Szczecinie z inicjatywy lek. med. Ilony Osadowskiej. Specjalizuje się ona w chirurgii ogólnej, a także nieinwazyjnych i małoinwazyjnych zabiegach rewitalizacji i odmładzania. Jest absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, a swoją prywatną praktykę prowadzi od 1999 roku. Od 2004 roku specjalizuje się również w medycynie estetycznej. Jest członkiem Sekcji Medycyny Estetycznej i Anti-Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim, a także członkiem założycielem Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran.

Specjalizacje

Dr Osadowska Clinic specjalizuje się w modelowaniu sylwetki wybranymi metodami. Wśród nich znalazła się liposukcja, czyli usuwanie tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała. W klinice stosowana jest między innymi innowacyjna metoda liposukcji laserowej. Jest polecana ze względu na małą inwazyjność. Zabieg praktycznie nie powoduje krwawienia, natomiast doskonale obkurcza skórę. Drugą metodą jest system polegający na wypłukiwania tkanki tłuszczowej za pomocą strumienia wody. Nie następuje przy tym uszkodzenie innych tkanek. Możliwe jest uzyskanie gładkiej skóry po jej obkurczeniu. Wśród innych zabiegów modelujących sylwetkę warto wyróżnić powiększanie piersi własnym tłuszczem oraz brazylijski lifting pośladków. Dzięki niemu możliwe jest uzyskanie optymalnego wyglądu całego ciała.

Klinika przygotowała również zabiegi korygujące twarz. Wśród nich znalazł się lifting twarzy nićmi cenionej marki, który jest obecnie jedną z najpopularniejszych metod, ze względu na doskonałe efekty podniesienia i ujędrnienia skóry. Nie niesie ze sobą przy tym niedogodności związanych z klasycznym, operacyjnym liftingiem. Kolejnym zabiegiem, o którym warto wspomnieć, jest korekcja powiek. W ofercie kliniki znalazła się cała gama zabiegów odmładzających, takich jak regeneracja za pomocą osocza bogatopłytkowego, czy wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym. Stosowane są również odmładzające zabiegi laserowe. Co więcej klinika oferuje zabiegi korekcji warg sromowych.

Lokalizacja

W chwili obecnej jej klinika posiada trzy filie: w Szczecinie, Poznaniu i Warszawie. Godziny otwarcia to poniedziałek - piątek 10:00 - 20:00.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Główne zabiegi

Medycyna estetyczna

Opinie (7)

4.9
7 Opinii · 100% poleca
Laser frakcyjny

Laser frakcyjny CO2. Efekty rewelacyjne.

Zobacz więcej opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Zdjęcia (3)

Miejsca pracy

dr Ilona Osadowska

Dr Ilona Osadowska

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.