Klinika dr Osadowska

Klinika dr Osadowska

(7 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
al.Piastów 30, Szczecin, Zachodniopomorskie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 48 godzin
Klinika dr Osadowska
Klinika dr Osadowska
(7 Opinii) ·100% poleca

Informacje

  • 3101 wizyty na profilu

Klinika dr Osadowska posiada trzy placówki: w Poznaniu, Warszawie i Szczecinie. Specjalizuje się w modelowaniu sylwetki oraz kompleksowej poprawie wyglądu ciała i twarzy. To wyjątkowe miejsce, które oferuje swoje usługi między innymi modelkom.

Klinika dr Osadowska specjalizuje się w modelowaniu sylwetki wybranymi metodami. Wśród nich znalazła się liposukcja, czyli usuwanie tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała. W klinice stosowana jest między innymi innowacyjna metoda liposukcji laserowej LipoLife. Jest polecana ze względu na małą inwazyjność: zabieg praktycznie nie powoduje krwawienia, natimiast doskonale obkurcza skórę.

Drugą metodą jest BodyJet, polegający na wypłukiwania tkanki tłuszczowej za pomocą strumienia wody. Nie następuje przy tym uszkodzenie innych tkanek. Możliwe jest uzyskanie gładkiej skóry po jej obkurczeniu.

Wśród innych zabiegów modelujących sylwetkę warto wyróżnić powiększanie piersi własnym tłuszczem oraz brazylijski lifting pośladków. Dzięki niemu możliwe jest uzyskanie optymalnego wyglądu całego ciała.

Klinika przygotowała również zabiegi korygujące twarz. Wśród nich znalazł się lifting twarzy nićmi APTOS, który jest obecnie jedną z najpopularniejszych metod, ze względu na doskonałe efekty podniesienia i ujędrnienia skóry. Nie niesie ze sobą przy tym niedogodności związanych z klasycznym, operacyjnym liftingiem. Kolejnym zabiegiem, o którym warto wspomnieć, jest korekcja powiek.

W ofercie kliniki znalazła się cała gama zabiegów odmładzających, takich jak regeneracja za pomocą osocza bogatopłytkowego, czy wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym. Stosowane są również odmładzające zabiegi laserowe.

Co więcej klinika oferuje zabiegi korekcji warg sromowych.

Klinika dr Osadowska powstała w celu poprawy wyglądu osób, zdecydowanych utrzymać swoje ciało i twarz w dobrym stanie. Szczególną opieką otacza kobiety dojrzałe, które chcą z wyprzedzeniem i długofalowo zaplanować wszystkie działania, aby ich wygląd jak najdłużej pozostał młody i zachwycający. Ogromny nacisk kładziony jest tutaj na indywidualne działania, dostosowane do potrzeb danego klienta.

Klinika dr Osadowska to miejsce, w którym znaleźć można najnowszy sprzęt i najlepszych lekarzy. Zapewnia zindywidualizowaną opiekę medyczną, która zawsze spełnia najbardziej wygórowane wymagania. Jest nastawiona na długofalową współpracę i zaawansowane działania, możliwe dzięki innowacyjnym metodom i stosowanym tutaj preparatom najwyższej jakości.

Klinika dr Osadowska powstała w Szczecinie z inicjatywy lek. med. Ilony Osadowskiej. Specjalizuje się ona w chirurgii ogólnej, a także nieinwazyjnych i małoinwazyjnych zabiegach rewitalizacji i odmładzania. Jest absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, a swoją prywatną praktykę prowadzi od 1999 roku. Od 2004 roku specjalizuje się również w medycynie estetycznej. Jest członkiem Sekcji Medycyny Estetycznej i Anti-Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim, a także członkiem założycielem Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran.

W chwili obecnej jej klinika posiada trzy filie: w Szczecinie, Poznaniu i Warszawie.

Godziny otwarcia:

Pn. - Pt.: 10:00 - 20:00

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Usługi

Medycyna estetyczna

Opinie (7)

4.9
średnia ocen
100% poleca

Laser frakcyjny CO2. Efekty rewelacyjne.

Odmładzające zabiegi laserowe

Historia ukończona (Laser frakcyjny):

Od wielu lat jestem pacjentką p. dr J. Wesołowskiej. W ostatnim czasie zaproponowała mi p. doktor zabieg z użyciem lasera. Efekty zaskakujące, jestem zachwycona ujędrnieniem skóry twarzy. Polecam wszelkie zabiegi u pani doktor.

Zobacz więcej opinii
Klinika dr Osadowska udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (5)

Zobacz więcej historii

Zdjęcia (3)

Miejsca pracy

Dr Ilona Osadowska

Dr Ilona Osadowska

Klinika dr Osadowska udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!