sebo35

A więc tak... Po przylocie do Turcji duże ŁAAŁ? za pokój hotelowy i ogólnie cały hotel. Na drugi dzień spotkanie w nowoczesnej klinice z miłym i życzliwym doktorem Altanem. Ogólnie to cała obsługa jest miła i sympatyczna a personel chodzi przy tobie jak kura przy jajku. Mną się zajmowały akurat młode fajne dziewczyny? tak że też plus? Polecam jak najbardziej doktora Altana i jego zespół, bo naprawdę znają się na robocie.

wilq1985

Klinika Dr. Turkowskiego - nowa klinika w Warszawie z nowoczesnym zespołem lekarzy. Pełna nazwa brzmi: OT.CO Clinic Osipowicz & Turkowski - Klinika Medycyny Estetycznej ulica Bartycka 24B. Jestem po dość poważnym przeszczepie włosów metodą FUE (3000 graftów). Doktor od samego początku obejmuje pełną opieką pacjenta. Wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Po kolei tłumaczy, jak będzie wyglądał zabieg, jak się do niego przygotować i daje słowne i pisemne objaśnienia postępowania po zabiegu. Sam zabieg bardzo sprawny - doktor zwraca uwagę na każdy szczegół, dba o komfort pacjenta. Czułem się bardzo zrelaksowany i pewny- wpłynęły na to rozmowy i wywiad przed zabiegiem. Dopełnił wygląd miejsca w którym robiłem zabieg- nowa piękna klinika- miejsce komfortowe i nowoczesne. Personel niezwykle miły i przeszkolony w każdym stopniu (chyba również po szkoleniach z kontaktu z klientem bo czułem się tam bardzo komfortowo i eksluzywnie). W trakcie zabiegu można robić przerwy, zmieniać pozycje (doktor sam to proponuje). Zaskoczył mnie posiłek w trakcie (w cenie zabiegu i taki który sam mogłem wybrać z kilku restauracji). Najważniejszą sprawą jest to, że wszystkie zabiegi wykonuje on sam a nie jak w innych sławnych klinikach nazwisko sławnego doktora figuruje tylko na plakatach a zabiegi wykonują inni lekarze albo pielęgniarki.. W znacznej części zabiegów przeszczepu włosów cały zabieg wykonuje robot- nie jest on tak precyzyjny a zabieg trwa tylko 20-30 procent mniej czasu. W moim przypadku 3/4 pracy wykonywał doktor Turkowski a w reszcie zabiegu pomagał mu zespół. Po zabiegu otrzymałem pisemne i ustne obszerne objaśnienia jak postępować oraz leki (które również były w cenie). Nie potrzebne były środki przeciwbólowe- dziś jest 2 dzień od zabiegu i nic nie boli. Będąc klientem innych podobnych temu miejsc stwierdziłem, że bardziej rozreklamowane w telewizji kliniki podchodzą do klienta nieco inaczej, zauważyłem sporo różnic (m.in cena, jakość usług, kontakt z klientem, tak ważny dla mnie dostęp do informacji i objaśnienia lekarza przed i po zabiegu, stały kontakt telefoniczny po zabiegu ze strony kliniki). Teraz mój wybór padnie na klinikę Dr. Turkowskiego. W pełni polecam i pozdrawiam serdecznie. Fotografie: jeden dzień przed zabiegiem i jeden dzień po zabiegu.

Oszukał mnie ten człowiek odnośnie przeszczepu , bo mój zabieg mógł być wykonany w jednym etapie, tym samym skrócenie oczekiwania na nowe włosy po drugie minęło 1,5 roku ,a ból w części potylicznej nie ustępuje poprzecinał nerwy ,głowa spuchnięta . Mogłem taki zabieg wykonać w klinice jego córki przy tej samej ulicy . A J.P. nie poinformował mnie o tym wiadomo dlaczego -PIENIĄDZE. Podły człowiek , bo nie można nazwać osoby w dodatku lekarza , który powinien kierować się empatią,etyką oraz dobrym wychowaniem . Nadmienię iż ten człowiek posiada kwalifikacje do przeszczepiania włosów -KURS. NIE POLECAM.

heros

Witam, Mam blisko 30lat. Od jakiegoś czasu mam duży problem z wypadaniem włosów. Zakola coraz bardziej się pogłębiają. Coraz częściej myślę o przeszczepie. Ile graftów jest potrzebne aby zakryć przerzedzenie? Jaka metoda najwygodniejsza? Czytałem że po metodzie STRIP zostają blizny czy to prawda? Jaka cena za 1 graft? Ile długo czeka się na taki zabieg?

łysienie androidalne , chce miec włosy na głowie normalnie jak kiedys przed 30 rokiem zycia bo w tym wieku zaczołem łysiec od czubka głowy sie zaczeło i tak do efektow jak na zdjeciu

Ja również jestem po zabiegu w Medical Hair. Operował mnie Chromiński. Miałem stripa 2400 graftów na przód. Trochę spuchłem po zabiegu ale efekt bardzo mnie zadowala. Robiłem przód. Myślę nad drugim zabiegiem na samą górę. Również wystawiam pozytywny komentarz gdyż uważam, że dobrą robotę trzeba chwalić.

Witam, miesiąc temu wykonano mi przeszczep włosów metodą SAFER. Mój przeszczep dotyczył czubka głowy, gdzie wszczepiono mi moje własne wlosy pobrane z innego fragmentu ciała, a nie plastikowe. W tym momencie wygląda to już ładnie, szybko się zagoiło i teraz nie widać, że kiedyś miałem tam łysinkę jak mnich. Klinika Ameds jest ładna i przyjemny personel, a przede wszystkim profesjonalne podejście doktora.

dariusz624551

W grudniu 2016 roku robiłem u dr. Sandelewskiego zabieg przeszczepu włosow metodą FUE (pobrano mi 2148 graftów). W międzyczasie minał prawie rok i jestem naprawde bardzo zadowolony, jak to mówi moja żona efekt jest niesamowity , jestem po prostu nie do poznania. Bardzo Polecam dr.Sandelewskiego jest naprawde perfekcjonistą ,wie dokładnie to co robi ,poprostu zna sie na rzeczy , super wyluzowana domowa atmosfera , nie odczuwa sie w ogóle że jest się w jakiejś klinice. Jeszcze raz Polecam w 100% Klinikę SAN MEDICAL z dr. Arturem Sandelewskim na czele.

Bylem w Bielsku-Bialej na zabiegu FUE u pana Dr. Sandelewskiego w roku 2015.Poprzednie 3 lata tzn. rok po roku bylem w Warszawie u pana Dr. Pietuszko. Musze powiedziec ,ze jesli Dr. Pietuszko jest mistrzem swiata w FUT to Dr. Sandelewski jest geniuszem w FUE. Klinika w Bielsku jest fantastyczna, panuje spokuj, zrownowazenie, profesjonalizm, mila atmosfera i moge po moich doswiadczeniach i efekcie zabiegu kazdemu na swiecie zlecic ta Klinike.