Cieszę się, że oddałam swoje uszy w ręce dr Ciesińskiego!

Cieszę się, że oddałam swoje uszy w ręce dr Ciesińskiego!

Sys

Nareszcie spełniłam swoje największe marzenie,a Doktor Ciesiński mi w tym pomógł.Na konsultacji Pan Doktor dokładnie tłumaczy na czym polega zabieg korekcji uszu .Taką samą rozmowę miałam przed zabiegiem.Pan Doktor tłumaczył krok po kroku jak będzie odbywać się zabieg.Ogółem zabieg dla mnie trwał krótko.Pan Doktor potrafi nawet rozładować stres przed zabiegiem zwyczajną rozmową.
Po zabiegu uszy jedynie bolały, gdy zeszło znieczulenie, ale dwie tabletki przeciwbólowe pomogły.Nawet pierwsza noc była całkowicie przespana :) Do osób, które wahają się z podjęciem decyzji o zmianie wyglądu swoich uszu lub innych kompleksów, naprawdę polecam Pana Doktora. Jest on bardzo miłą,troskliwą i kompetentną osobą.Od samego początku czułam,że mogę mu zaufać i bez wahania oddać "moje uszy" w jego ręce.
Dziękuję Panie Doktorze za pomoc w spełnieniu mojego największego marzenia i że mogę w końcu przestać ukrywać uszy pod włosami.

Opinia o lekarzu

Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania
Więcej opinii na ten temat
Korekcja uszu nićmi u dr Jendrysik
Korekcja uszu (Otoplastyka)
  Warto
Bardzo polecam!!! Zabieg wykonany po mistrzowsku. Uszy jak nowe, cudnie przylegają :). Pełen profesjonalizm i cały ocean troski i życzliwości ze strony dr Jendrysik i personelu Veno-Med. Więcej 
Specjaliści w Twojej okolicy