mnarzymska

Bardzo polecam!!! Zabieg wykonany po mistrzowsku. Uszy jak nowe, cudnie przylegają :). Pełen profesjonalizm i cały ocean troski i życzliwości ze strony dr Jendrysik i personelu Veno-Med.

Od dziecka moim kompleksem były odstające uszy. Kto je ma, ten wiem jak to w młodzieńczych latach było wyśmiewane i uprzykrzane. W dorosłym życiu już nie przeszkadza to, ale skoro było to moje marzenie postanowilam, że je spełnię. O klinice dowiedziałam się od koleżanki, ktora robiła zabiegi na twarz, po wejściu na stronę przeczytałam, że jest bezinwazyjna oferta korekty uszu. Wysłałam swoje zdjęcia do konsultacji z Panią doktor. Moje uszy nie dość, że były odstające, asymetryczne, to płatek jednego ucha nie mial fałdki. Odpowiedź Pani Doktor: kwalifikuje się Pani do zabiegu, zapraszam Panią do umówienia wizyty. Aż ze szczęścia podskoczylam. Do zabiegu trzeba być zdrowym, bez infekcji itp. Przed zabiegiem dostaje się znieczulenie, a także miejscowe ostrzyniecia, które de facto mnie nie bolały, precyzja Pani Doktor :). Sam zabieg trwał okolo 1h, później normalnie się funkcjonuje. 2-3 dni opatrunek na głowie, a później zwykła opaska. Ból pojawił się po zejściu znieczulenia, ale do zniesienia, można się wspomoc przeciwbólowymi, jak ktoś potrzebuje. Efekt jest spektakularny, zdjęcia porównawcze sprzed i po, to nie ma co ukrywać dwie inne osoby na zdjęciach. Jestem przeszczesliwa, że trafiłam do Pani Doktor i zdecydowałam się na ten zabieg. Odmienia życie!

Odstające uszy to był ogromny kompleks. Aby je ukryć, stale nosiłam rozpuszczone włosy, a kiedy robiłam kucyk, musiałam zakrywać uszy opaską... Długo wahałam się przed zabiegiem, ale w końcu się zdecydowałam i nie żałuję! Efekt jest wspaniały! Żałuję jedynie, że nie zdecydowałam się na operację wcześniej :) **Polecam doktora Adama Zielińskiego i klinikę Mellitus z całego serca :)

rafal478865

Pan Doktor Wilgus jest profesjonalistą. Przyznaję, ze zanim trafiłem do Pana doktora konsultowałem zabieg u innych lekarzy w Katowicach i okolicy. Wybrałem Pana doktora, bo już z konsultacji wynikało, że jest lepszy od pozostałych. Zabieg był zrobiony w lutym 2017.Bezbolesny, w znieczuleniu miejscowym. Dzięki istniejącym warunkom - bezstresowy. Ból utrzymuje się 4 dni. Całkowite wyleczenie po 3 tygodniach od zabiegu. Uszy PRZYLEGAJĄ do głowy w sposób NIEWIARYGODNY. A to wszystko stało się dzięki bezspornemu talentowi Pana doktora. Wyrażam ogromną wdzięczność i żałuję, że nie zdecydowałem się wcześniej na ten zabieg. Polecam wszystkim tym, którym ich własne uszy nie bardzo się podobają. Z Wyrazami Szacunku dla Pana Doktora i Personelu. Rafał.

rafal478865

Pan Doktor Wilgus jest profesjonalistą. Przyznaję, ze zanim trafiłem do Pana doktora konsultowałem zabieg u innych lekarzy w Katowicach i okolicy. Wybrałem Pana doktora, bo już z konsultacji wynikało, że jest lepszy od pozostałych. Tak naprawdę nie liczyłem, że moje uszy da się naprawić. Pan doktor jednak już na pierwszej wizycie nie widział żadnego problemu i deklarował, że uszy będą po zabiegu PRZYLEGAŁY do głowy. Szczerze - nie wierzyłem. Ale stało się tak, jak Pan Doktor deklarował. Sam zabieg bezbolesny (znieczulenie miejscowe), bezstresowo przeprowadzony. Jest bardzo dobrze. Nawet lepiej niż dobrze. Zamieszczam drugi raz swoją opinię , bo pierwsza nie została wydrukowana. Krótko - POLECAM PANA DOKTORA WILGUSA. To cudotwórca.

kamil852392

Przeszedłem nieudaną rekonstrukcję małżowiny usznej w Krakowie na chirurgi plastycznej w Szpitalu. Zrekonstruowana małżowina to wygląda jak placek. Przeszedłem nieudaną operację z chrząstki żebrowej. Miałem gronkowca którego mi z trudem wyleczono. Przeszedłem 6 operacji. 

zenia

Dzień dobry, Zabieg miałam wykonywany miesiąc temu. Ustaliłam z panią doktor, że zależy mi na bardzo naturalnym efekcie, tak aby uszy nie przylegały do głowy. (Pierwotnie były bardzo odstające). Efekt jest taki jak na zdjęciach: górna część przylega całkowicie, wygląda to wręcz tak, jakby była przyklejona, aż wystaje nieestetycznie chrząstka (zaznaczona na czerwono). Z przodu wyglądam jakbym nie miała uszu. Czy istnieje szansa, że jakoś ta górna część odejdzie choć trochę? Doktor, która wykonała zabieg, po obejrzeniu zdjęć napisała tylko, że dla każdego co innego jest naturalne i nie ma jednego wzorca, oraz żeby przyjść na konsultację po roku od zabiegu. Proszę o pomoc.

adrian310008

Dziendobry Pani Anno moj problem polega na odstajacych uszach, bylbym zainteresowany zrobieniem sobie korekcji uszu chcialbym sie dowiedziec w jakich dniach miesiacach jest pani wolna oraz jakie sa koszty i ile to wszystko trwa. bo chodzi o to ze od kilku lat mieszkam w Wielkiej Brytani dlatego tez niewiem na jak dlugo musialbym przyjechac bo niewiem ile caly ten zabieg i gojenie trwa. Dziekuje :)

arus082373334

Dzień dobry. Mam 16 lat i okropny problem psychiczny. Mam bardzo odstajace uszy, wszyscy się ode mnie odwracają, wstydzą chodzić ze mną. Rówieśnicy bardzo mi dokuczają, nie kończy się na słowach obelg w moją stronę a "pstryczkach", popychaniach. Często z tego powodu płacze, jednak nie daje tego po sobie poznać. Psychicznie jestem juz na skraju. Proszę o pomoc i czy byłaby możliwość ratalnej zapłaty?

dominika847158

Pan Doktor jest świetnym specjalistą, poprawiającym wygląd, w moim przypadku, wygląd uszu. Ma ogromną wiedzę, a swoją pracę wykonuje z wielką pasją i entuzjazmem. Odpowiada na wszystkie pytania zarówno te, związane z zabiegiem, jak i procesem rekonwalescencji. Jestem bardzo zadowolona z moich uszu i jeśli jeszcze raz bym miała przechodzić zabieg korekty odstających małżowin usznych, czy może inny w przyszłości, to na pewno wybiorę Pana Doktora. :)