Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Korekta odstających małżowin usznych u dr Janiny Janickiej-Grabowskiej

Po zabiegu Warto
IzabelaKempny
Bytom · Utworzono: 18 maj 2021
Historia

Na początku mojej historii chciałabym wszystkim osobom, które borykają się z problemem odstających małżowin usznych, polecić Dr Janinę Grabowską.

Przed zabiegiem

Zacznę może od mojej historii… W kwietniu zdecydowałam się na zabieg korekty małżowin uszu, szukałam więc najodpowiedniejszej kliniki do wykonania tego zabiegu. Mój wybór padł na dr Janinę Grabowską. Pani dr moim zdaniem jest jedną z najcudowniejszych, najwyrozumialszych lekarzy, z jakimi w swoim życiu miałam styczność. To pełna ciepła i oddana osoba swojej pracy… Można porozmawiać z Panią dr o wszystkich wątpliwościach związanych z zabiegiem, choć wierzcie mi, nie ma o czym nawet wspominać.

Zabieg

Też się obawiałam, bo przecież zabieg był wykonywany w znieczuleniu ogólnym i tego się najbardziej bałam, że będę świadoma i wszystko widziała czy słyszała… Nie bójcie się 🙂 Strach ma wielkie oczy, jak mówi przysłowie… Też byłam przestraszona, ale miła atmosfera, a przede wszystkim matczyna opieka asystentek potrafi naprawdę załagodzić obawy przed i po wszystkim. Ok, przechodzimy do faktów…

Przed zabiegiem musiałam przebrać się w specjalny fartuch przeznaczony do zabiegu, czyli mogłam się, ale nie musiałam mieć pod nim bielizny. Wybór należy do ciebie. Potem zostałam zaproszona do pokoju Pani dr, abym mogła zostać poinformowana o całym przebiegu zabiegu… Przy okazji Pani dr Zrobiła mi fotkę, jak moje uszy, tzn. mój wieloletni koszmar wyglądał przed operacją… takie dla uwiecznienia 🙃 Dostałam jakieś tabletki do popicia w celu rozluźnienia się, gdyż byłam strasznie spięta i wystraszona. Pomogło!!! To najważniejsze, hehe… Potem było mi już wszystko jedno, wiedziałam tylko, że za chwilę będzie po wszystkim. W trakcie zabiegu byłam wszystkiego świadoma jak to przy operacji ze znieczuleniem miejscowym, ale wierzcie mi, tak jak potrafi zagadać pacjentkę i odwrócić jego uwagę, to tylko asystentki Pani dr potrafią. Asystentki były ciepłe, wyrozumiałe a nawet pośmiałyśmy się w tracie zabiegu. Czyli był light, którego tak bardzo się bałam.

Naprawdę nie ma czego się bać. Potem wiadomo, opieka po zabiegu doskonała… Czułam się jakbym z moją mamusia siedziała, hehe. Dostałam wody, cały czas pytania jak się czuję… Czy chce się położyć, czy chcę odpocząć, czy jestem o własnych siłach dojść do wyjścia. Rewelacja!!!

Rekonwalescencja i efekty

A po operacji czułam się wyśmienicie… Naczytałam się w necie, jak bardzo to boli, że nie idzie spać jak już, to na siedząco, że nie można jeść ani pić, bo tak boli… Powiem szczerze, że byłam wystraszona tego bólu „ po”, ale z czystym sumieniem mogę wam napisać, że nic nie boli!!! Antybiotyk robi swoje, a tabletki wypisane przez Pani Dr są tak dobre, że nie odczuwa się bólu w ogóle. Raz tylko musiałam wziąć, reszta bez bólu. Goi się bardzo ładnie, a co najważniejsze mam uszka, o których zawsze marzyłam 🙂🙂🙂 Także z czystym sumieniem polecam Panią dr Janinę Grabowską oraz załogę… Jest wspaniała. Opieka i zmiana opatrunków także pod okiem Pani dr. Także mogę napisać tylko tyle albo jak dla mnie aż… DZIĘKUJĘ! Rewelacja!!!

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.