Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Mam najpiękniejsze uszy na świecie!

Po zabiegu Warto
Kasia6
Utworzono: 3 lis 2017 · Zaktualizowano: 9 lis 2017

O lekarzu

Skontaktuj się ze specjalistą
Ocena:

Mam najpiękniejsze uszy na świecie!

Historia

Aktualnie jestem po zabiegu "korekcji małżowin usznych". Z przebiegu całego zabiegu jak również efektu końcowego jestem bardzo zadowolona. Pan Doktor okazał się bardzo rzetelnym, dokładnym i kompetentnym specjalistą. Opieka i personel na wysokim poziomie, jak przystało na nowoczesna klinikę. Dzięki Panu Doktorowi spełniłam swoje marzenie i poprawiłam jakoś życia, za co jestem bardzo wdzięczna. Śmiało mogę powiedzieć, że mam NAJPIĘKNIEJSZE USZY NA ŚWIECIE !

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

zuza191983
Użytkownik wyróżniony

·

· 9 lis 2017

Witaj,

mogę zapytać, ile masz lat? Jak długo czekałaś na spełnienie swojego marzenia? Ponoć u dorosłych zabieg jest dosyć bolesny... Może nie sam zabieg, ale uszy w okresie rekonwalescencji. Jak o nie musiałaś dbać? Wiest może, czy jest jakaś pora roku najbardziej odpowiednia dla takiego zabiegu?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.