Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

18 mar 2013 · Zaktualizowano: 7 paź 2023

Operacja uszu u Pani Doktor Olender - znowu chce mi się żyć!

Warto

O lekarzu

dr Anna Olender
2 ośrodki w Śląskie
Ocena:
Operacja uszu u Pani Doktor Olender - znowu chce mi się żyć!

Moim wielkim kłopotem były odstające uszy. W szkole byłem stałym obiektem przeróżnych "dowcipów" i "żartów". Coraz rzadziej wychodziłem z domu, nie miałem znajomych. Na studiach było podobnie. Ostatnio postanowiłem, że muszę z tym coś zrobić. Po konsultacjach z Panią Doktor okazało się, że zabieg nie jest trudny. Decyzję podjąłem bardzo szybko. Operacja przebiegła sprawnie i bez problemów. Po operacji także nie było żadnych komplikacji. Pani Doktor doskonale się mną zajęła zarówno przed operacją, w jej trakcie jak i po operacji. Od trzech miesięcy jestem nowym człowiekiem - znowu chce mi się żyć.

0

Komentarzy (0)

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Piękne uszy

Miałam ogromne kompleksy związane z odstającymi uszami od kiedy pamiętam. Na szczęście znajoma poleciła mi dr Boligłowę, który wykonał operację koncertowo! Moje uszy są obecnie idealne! Mogę w pełni cieszyć się różnorodnymi fryzurami, nie muszę...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.