dr Bożena Jaklik

(25) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Katowice
Cena od 3.000 zł do 3.500 zł
Doktor Bożena Jaklik jest specjalistką chirurgii plastycznej. Swoich pacjentów przyjmuje w prywatnej klinice w Katowicach. Operacje przeprowadzane są w prywatnej klinice, w której zadbano o najwyższy standard wyposażenia sali operacyjnej  oraz komfortowe warunki dla pacjentów. Personel medyczny kliniki jest dobrany bardzo starannie. Pacjentów, którzy są zakwalifikowani do operacji operuje osobiście zawsze doktor Jaklik, a w rozległych... (plastyka uszu Katowice)

dr Anna Olender

(50) 100% poleca
Znaleźliśmy 2 ośrodki w rejonie Śląskie
Cena od 3.500 zł do 4.000 zł
Jestem specjalistą drugiego stopnia w dziedzinie chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz pierwszego stopnia w dziedzinie chirurgii ogólnej. Od 2012 roku prowadzę własny ośrodek - Klinikę Olender w Żarkach Letnisku. W naszym szpitalu wykonujemy zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. W pracy kierujemy się jasno określonymi priorytetami takimi jak: profesjonalizm, indywidualne podejście, bezpieczeństwo... (operacja uszu Katowice)

dr n. med. Artur Sandelewski

(38) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Znaleźliśmy 3 ośrodki w rejonie Śląskie
Cena od 4.000 zł do 4.500 zł
Dr n. med. Artur Sandelewski jest specjalistą chirurgii ogólnej i dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Jako jeden z niewielu lekarzy w Polsce należy do prestiżowej organizacji International Society of Hair Restoration Surgery (ISHRS), która zrzesza lekarzy zajmujących się profesjonalnym przeszczepem włosów. Dr n. med. Artur Sandelewski specjalizuje się głównie w profesjonalnym przeszczepie włosów. Leczy... (korekcja uszu Katowice)
NEW International Doctors
Zobacz specjalistów z Polski
Znasz naszych międzynarodowych specjalistów?
Poznaj specjalistów z innych krajów oferujących zabieg, który Cię interesuje
  • Czechy
  • Kolumbia

Spec. chir. plast. Jerzy Wilgus

(25) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Katowice
Cena od 2.700 zł do 4.000 zł
Chirurg, specjalista chirurgii plastycznej Jerzy Wilgus wykonuje szerokie spektrum zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Do najczęściej przez niego wykonywanych operacji należą: mastopeksja (operacja podniesienia piersi), operacja powiększanie biustu, podniesienia piersi, abdominoplastyka (plastyka brzucha), a także lifting twarzy i korekcja nosa. Prowadzi nowoczesny ośrodek medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej EUROKLINIKA... (plastyka uszu Katowice)

Dr n. med. Janina Janicka-Grabowska

(32) 100% poleca
Znaleźliśmy 2 ośrodki w rejonie Śląskie
Cena od 3.800 zł do 4.100 zł
30 lat doświadczenia!Klinika Aesthete została założona w 1991 roku przez dr n. med. Janinę Janicką - Grabowską - chirurga plastyka, członka Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz międzynarodowych stowarzyszeń chirurgii plastycznej IPRAS i EPRAS. Klinika powstała z myślą o tych, dla których chirurgia plastyczna jest szansą na normalne życie i możliwością zwiększenia pewności siebie. Jest to jedna z najnowocześniejszych... (operacja plastyczna uszu Katowice)

SAN-MEDICAL CENTRUM MEDYCZNE

(6) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Znaleźliśmy 3 ośrodki w rejonie Śląskie
Centrum Medyczne San-Medical to klinika, w której wykonywane są przeszczepy włosów, zabiegi medycyny estetycznej i chirurgii estetycznej. Placówka znajduje się w Bielsku-Białej. Centrum Medyczne San-Medical specjalizuje się głównie w przeszczepie włosów oraz chirurgii estetycznej. Pacjenci mogą tutaj poddać się różnego rodzaju terapii leczenia łysienia. W zależności od preferencji i zaleceń lekarzy specjalistów, wykonywane są transplantacje... (operacja uszu Katowice)

NZOZ Euroklinika

(10) 100% poleca
Katowice
Cena od 2.700 zł do 4.000 zł
EUROKLINIKA jest komfortową i nowoczesną placówką medyczną w nowej siedzibie w Katowicach. Posiada sale operacyjne i pooperacyjne oraz gabinety lekarskie. Ośrodek wyposażony jest w sprzęt medyczny najnowszej generacji. Uzupełnieniem całości są komfortowe pokoje pobytowe dla pacjentów. Wszelkie warunki bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów zapewnia wykwalifikowany zespół medyczny, a do każdego rodzaju interwencji chirurgicznych stosuje się najnowsze... (plastyka uszu Katowice)

Klinika Chirurgii Mazan

(56) 100% poleca
Katowice
Cena od 4.000 zł
Klinika Chirurgii Mazan jest nowoczesną placówką znajdującą się w Katowicach. W jej ofercie, poza operacjami z zakresu chirurgii ogólnej, naczyniowej i onkologicznej, znajdują się zabiegi chirurgii plastycznej oraz małoinwazyjne terapie medycyny estetycznej.  Jednym z filarów działalności Kliniki Chirurgii Mazan są operacje plastyczne. Doświadczona i wykwalifikowana kadra przeprowadza zabiegi estetycznej chirurgii plastycznej twarzy... (otoplastyka Katowice)

dr Zbigniew Mazan

(8) 100% poleca
Katowice
Cena od 4.000 zł
Dr Zbigniew Mazan to jeden z najbardziej rozpoznawalnych specjalistów w Polsce w zakresie chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Wiceprzewodniczący (i członek zarazem) Sekcji Chirurgii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Ponadto jest członkiem European Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery. W 2012 roku odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za pomoc... (operacja plastyczna uszu Katowice)

DER-MED Kraków

(4) 100% poleca
Kraków
Cena od 2.500 zł do 5.200 zł
DER-MED to nowoczesna klinika urody znajdująca się w Krakowie. Propaguje nie tylko dbałość o urodę, ale także zdrowy styl życia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, klinika nieustannie rozwija się i rozszerza wachlarz dostępnych usług. Salon DER-MED cieszy się opinią jednego z najnowocześniejszych w Europie. Wysoki poziom i jakość usług na polu medycyny estetycznej, kosmetologii i dermatologii sprawia, że każdy może tutaj... (operacja uszu Katowice)

EUROMEDIC - Chirurgia Naczyniowa Kliniki Specjalistyczne

Brak opinii
Katowice
Od października 2009 roku - dr Ludyga oraz specjaliści chirurgii naczyniowej Kliniki Euromedic przeprowadzają unikatowe w skali światowej.  operacje endowaskularne zwężonych żył szyjnych lub żyły nieparzystej  ( CCSVI), dotyczące m.in.  pacjentów ze STWARDNIENIEM ROZSIANYM -SCLEROSIS MULTIPLEX.    Kwalifikacja do zabiegów oraz operacje przeprowadzane są w Katowicach. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej EuroMedic... (korekcja uszu Katowice)

dr Zbigniew Łucki

Brak opinii
Katowice
Cena od 1.700 zł
Urodzony w 1968 roku, ukończył Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej ( Uniwersytetu Medycznego ) w Katowicach w 1994r. W roku 1998 uzyskał specjalizację I stopnia z zakresu chirurgii ogólnej. W roku 2003 specjalizację II stopnia w obszarze chirurgii ogólnej. Następnie w 2007 roku uzyskał tytuł specjalisty z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Ponadto ukończył... (operacja uszu Katowice)

Derma VIP

Brak opinii
Katowice
Derma VIP znajduje się w Katowicach. Klinika specjalizuje się w zabiegach odmładzających z zakresu medycyny estetycznej. W gabinecie możecie również poddać się laseroterapii lub nieinwazyjnym zabiegom upiększającym wykonywanym przez profesjonalne kosmetyczki. Najważniejsze miejsce w ofercie Derma VIP zajmują nieinwazyjne oraz małoinwazyjne zabiegi przeciwstarzeniowe. Możecie poddać się terapiom na twarz i ciało. W pierwszym przypadku dużą... (otoplastyka Katowice)

dr Arkadiusz Kuna

(7) 100% poleca
Katowice
Cena od 2.600 zł do 3.700 zł
Dr Arkadiusz Kuna jest znanym i cenionym chirurgiem z bogatym doświadczeniem zawodowym. Od kilkunastu lat specjalizuje się w chirurgii plastycznej. Jest także konsultantem w Transform Medical Group w Wielkiej Brytanii. To prestiżowy ośrodek świadczący usługi w zakresie medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Pacjentów przyjmuje również w założonej przez siebie klinice Marten’s Clinic w Katowicach. Specjalista w zakresie zabiegów medycyny... (korekcja uszu Katowice)

Raciborskie Centrum Medyczne

(5) 100% poleca
Katowice
Cena od 3.100 zł do 3.400 zł
Raciborskie Centrum Medyczne jest nowoczesną placówką medyczną, która oferuje swoim pacjentom najwyższej jakości usługi z zakresu chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, kardiologii, chirurgii naczyniowej oraz radiologii. Dowodem na wysoką jakość usług świadczonych przez RCM jest certyfikat ISO 9001. Klinika szczyci się udziałem w ogólnopolskim programie telemedycyny ratunkowej Lifenet. Lekarze w Raciborskim Centrum Medycznym wykonują... (operacja uszu Katowice)

dr n. med. Marcin Sierociński

(12) 100% poleca
Katowice
Cena od 1.600 zł do 3.600 zł
Doktor Marcin Sierociński jest specjalistą chirurgii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej. Swoich pacjentów przyjmuje w gabinecie w Katowicach.Zadaniem Chirurgii Plastycznej jest zmiana zewnętrznych fenotypów ludzkiego obrysu (ciała) w przypadku subjektywnych i objektywnych odchyleń od norm oraz w przypadku rekonstrukcji (jeżeli uległ on uszkodzeniu w następstwie urazów, wycięcia guzów, zmian zapalnych lub wad rozwojowych).W Chirurgii Plastycznej... (otoplastyka Katowice)

Szpital św. Józefa Mikołów

Brak opinii
Katowice
Szpital Św. Józefa to wielospecjalistyczna placówka medyczna położona w Mikołowie. Oferuje swoim pacjentom konsultacje z wieloma ekspertami, zajmującymi się między innymi ortopedią, geriatrią, czy laryngologią. Umożliwia także wykonywanie operacji chirurgicznych w zakresie chirurgii ogólnej i plastycznej. Szpital Św. Józefa umożliwia pacjentom przeprowadzenie operacji korygujących wygląd ciała. Pomiędzy nimi znalazła się plastyka powłok brzucha... (operacja uszu Katowice)

lek. med. Aleksandra Wolnicka

(1) 100% poleca
Katowice
Cena od 1.800 zł do 3.500 zł
Doktor Aleksandra Wolnicka jest specjalistą chirurgii ogólnej oraz chirurgii plastycznej. Swoich pacjentów konsultuje i operuje w Katowicach.Doktor Aleksandra Wolnicka wykonuje pełen zakres zabiegów z dziedziny chirurgii plastycznej. Jej pacjenci mogą między innymi skorzystac z zabiegów takich jak powiększanie piersi implatami, redukcja piersi, modelowanie piersi, lifting twarzy, korekcja nosa, operacja brzucja, operacja opadających powiek, korekcja... (operacja plastyczna uszu Katowice)

lek. med. Sybilla Piekarska

(2) 100% poleca
Katowice
Cena od 2.200 zł do 3.500 zł
Lek. med. Sybilla Piekarska to ekspert niezwykle doświadczona specjalistka w dziedzinie chirurgii plastycznej. Kieruje Oddziałem Chirurgii Plastycznej Weiss Klinik w Chorzowie. Jest członkiem Polskich Towarzystw Leczenia Oparzeń, Chirurgii Ogólnej oraz Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Lek. med. Piekarska to niekwestionowany fachowiec w obrębie chirurgii plastycznej. Szeroka oferta wykonywanych zabiegów obejmuje korekcję nosa... (operacja plastyczna uszu Katowice)

lek. med. Danuta Pawlik-Knapik

(1) 100% poleca
Katowice
Cena od 1.700 zł do 2.500 zł
Lek. med. Danuta Pawlik-Knapik jest specjalistką chirurgii plastycznej i jednym z najbardziej doświadczonych w Polsce ekspertów w dziedzinie klinicznej chirurgii plastycznej. Lek. med. Danuta Pawlik-Knapik, poza piastowaniem obowiązków ordynatora oddziału chirurgii plastycznej w Śląskim Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich, prowadzi Śląskie Centrum Chirurgii Plastycznej. Wykonuje w nim szereg zabiegów i operacji natury estetycznej... (otoplastyka Katowice)

Specjaliści w pobliżu Katowice

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Moja córka Martyna była na zabiegu dnia 04.08.2014r w Mysłowicach zabieg przeprowadzała pani doktor Bożena Jaklik. Ja i moja córka jesteśmy bardzo zadowolone z efektu , bardzo polecam wszystkim osobom którzy mają jakiś problem. Pani dr Bożena Jakilik jest dobrym lekrzem , jest sympatyczna i miła,polecam w 100 % tą lekarkę. W dniu zabiegu uczestniczyła również pielęgniarka pani Dorotka , która dobrze zaopiekowała się moją córką,dodawała jej otuchy , jej również Martynka bardzo dziękuje za wsparcie. Moja córka jest zadowolona i mówi,że warto było , dziękujemy!!!!!! :)

Na początku mojej historii chciałabym wszystkim osobom, które borykają się z problemem odstających małżowin usznych, polecić Dr Janinę Grabowską. Przed zabiegiem Zacznę może od mojej historii… W kwietniu zdecydowałam się na zabieg korekty małżowin uszu, szukałam więc najodpowiedniejszej kliniki do wykonania tego zabiegu. Mój wybór padł na dr Janinę Grabowską. Pani dr moim zdaniem jest jedną z najcudowniejszych, najwyrozumialszych lekarzy, z jakimi w swoim życiu miałam styczność. To pełna ciepła i oddana osoba swojej pracy… Można porozmawiać z Panią dr o wszystkich wątpliwościach związanych z zabiegiem, choć wierzcie mi, nie ma o czym nawet wspominać. Zabieg Też się obawiałam, bo przecież zabieg był wykonywany w znieczuleniu ogólnym i tego się najbardziej bałam, że będę świadoma i wszystko widziała czy słyszała… Nie bójcie się 🙂 Strach ma wielkie oczy, jak mówi przysłowie… Też byłam przestraszona, ale miła atmosfera, a przede wszystkim matczyna opieka asystentek potrafi naprawdę załagodzić obawy przed i po wszystkim. Ok, przechodzimy do faktów… Przed zabiegiem musiałam przebrać się w specjalny fartuch przeznaczony do zabiegu, czyli mogłam się, ale nie musiałam mieć pod nim bielizny. Wybór należy do ciebie. Potem zostałam zaproszona do pokoju Pani dr, abym mogła zostać poinformowana o całym przebiegu zabiegu… Przy okazji Pani dr Zrobiła mi fotkę, jak moje uszy, tzn. mój wieloletni koszmar wyglądał przed operacją… takie dla uwiecznienia 🙃 Dostałam jakieś tabletki do popicia w celu rozluźnienia się, gdyż byłam strasznie spięta i wystraszona. Pomogło!!! To najważniejsze, hehe… Potem było mi już wszystko jedno, wiedziałam tylko, że za chwilę będzie po wszystkim. W trakcie zabiegu byłam wszystkiego świadoma jak to przy operacji ze znieczuleniem miejscowym, ale wierzcie mi, tak jak potrafi zagadać pacjentkę i odwrócić jego uwagę, to tylko asystentki Pani dr potrafią. Asystentki były ciepłe, wyrozumiałe a nawet pośmiałyśmy się w tracie zabiegu. Czyli był light, którego tak bardzo się bałam. Naprawdę nie ma czego się bać. Potem wiadomo, opieka po zabiegu doskonała… Czułam się jakbym z moją mamusia siedziała, hehe. Dostałam wody, cały czas pytania jak się czuję… Czy chce się położyć, czy chcę odpocząć, czy jestem o własnych siłach dojść do wyjścia. Rewelacja!!! Rekonwalescencja i efekty A po operacji czułam się wyśmienicie… Naczytałam się w necie, jak bardzo to boli, że nie idzie spać jak już, to na siedząco, że nie można jeść ani pić, bo tak boli… Powiem szczerze, że byłam wystraszona tego bólu „ po”, ale z czystym sumieniem mogę wam napisać, że nic nie boli!!! Antybiotyk robi swoje, a tabletki wypisane przez Pani Dr są tak dobre, że nie odczuwa się bólu w ogóle. Raz tylko musiałam wziąć, reszta bez bólu. Goi się bardzo ładnie, a co najważniejsze mam uszka, o których zawsze marzyłam 🙂🙂🙂 Także z czystym sumieniem polecam Panią dr Janinę Grabowską oraz załogę… Jest wspaniała. Opieka i zmiana opatrunków także pod okiem Pani dr. Także mogę napisać tylko tyle albo jak dla mnie aż… DZIĘKUJĘ! Rewelacja!!!

Doctors
Filtry
Z promocjami (0)
Z opiniami (18)