Derma VIP

Derma VIP

Brak opinii
Dodaj opinię
Piotrowicka 68, Katowice, Śląskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
Derma VIP
Derma VIP
Brak opinii

Informacje

  • 241 wizyt na profilu

Derma VIP znajduje się w Katowicach. Klinika specjalizuje się w zabiegach odmładzających z zakresu medycyny estetycznej. W gabinecie możecie również poddać się laseroterapii lub nieinwazyjnym zabiegom upiększającym wykonywanym przez profesjonalne kosmetyczki.

Najważniejsze miejsce w ofercie Derma VIP zajmują nieinwazyjne oraz małoinwazyjne zabiegi przeciwstarzeniowe. Możecie poddać się terapiom na twarz i ciało. W pierwszym przypadku dużą popularnością cieszą się kuracje powodujące spłycenie zmarszczek. Są to zwykle zabiegi z wykorzystaniem wypełniaczy – botoksu, kwasu hialuronowego oraz osocza bogatopłytkowego. Lekarze specjalizują się także w implantacji nici PDO, LIFT STRONG II i COG. W gabinecie możecie poddać się mezoterapii igłowej lub oczyścić cerę, korzystając z rozmaitych zabiegów: mikrodermabrazji diamentowej, kawitacji czy peelingu chemicznego.

Udając się do kliniki, możecie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz cellulitu. Zabiegi z wykorzystaniem fali uderzeniowej dają nie tylko świetny efekt, ale są nieinwazyjne i nie wymagają okresu rekonwalescencji. Doświadczeni specjaliści przeprowadzają dla Was również zabiegi modelowania ciała z zastosowaniem lipolizy iniekcyjnej oraz terapię HIFU poprawiającą gęstość i sprężystość skóry.

Klinika jest ponadto wyposażona w zaawansowane technologicznie, nowoczesne lasery, pozwalające nie tylko wykonywać nieinwazyjne zabiegi odmładzające twarzy i ciała, ale redukujące przebarwienia i niedoskonałości skóry. W gabinecie możecie laserowo usunąć blizny, rozstępy oraz inne niedoskonałości skórne lub skutecznie pozbyć się brodawek, znamion czy włókniaków. Na tym jednak nie koniec, ponieważ laseroterapia jest stosowana w ginekologii estetycznej, w zabiegach rewitalizacji pochwy oraz terapiach odmładzających zewnętrznych narządów płciowych.

Podczas zabiegów przeprowadzanych w klinice Derma VIP jest stosowany wyłącznie zaawansowany technologicznie sprzęt. Dzięki temu specjaliści mogą wykonywać nowoczesne terapie dające świetne efekty i pozwalające zapewnić pacjentom maksimum bezpieczeństwa. Wypełniacze oraz preparaty kosmetyczne pochodzą ze znanych, renomowanych firm. Posiadają stosowne atesty oraz certyfikaty.

Klinika znajduje się niedaleko centrum Katowic, dzięki czemu z łatwością dojedziecie do niej, wybierając najwygodniejszy dla Was środek transportu. Jej wnętrza zostały zaaranżowane w taki sposób, abyście mogli odprężyć się i zrelaksować przed zabiegiem. O Wasz komfort zadba wykwalifikowany personel, który poświęci Wam maksimum uwagi i postara się odpowiedzieć na każde pytanie.

Derma VIP w Katowicach zatrudnia świetnie wykształconych specjalistów, będących absolwentami prestiżowych staży i kursów zagranicznych. Zabiegi medycyny estetycznej są wykonywane przez certyfikowanych lekarzy ekspertów w tej dziedzinie. Warto zaznaczyć, że kadra kliniki nieustannie doskonali swoje umiejętności. Lekarze oraz kosmetolodzy biorą udział w sympozjach naukowych, konferencjach i targach pozwalających im zapoznać się, a następnie zastosować w swojej pracy najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu medycyny estetycznej.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 100

Zdjęcia (14)

Derma VIP udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!