Lek. med. Łukasz Ordynowski

Lek. med. Łukasz Ordynowski

Brak opinii
Dodaj opinię
ul. Krowoderskich Zuchów 16 LU. 6 , Kraków, Małopolskie
Lek. med. Łukasz Ordynowski
Lek. med. Łukasz Ordynowski
Brak opinii

Informacje

Lek. med. Łukasz Ordynowski jest lekarzem radiologiem i diagnostykiem obrazowym oraz specjalistą w zakresie medycyny estetycznej. Specjalizuje się przede wszystkim w wykonywaniu małoinwazyjnych zabiegów odmładzających. W 2006 roku lek. med. Łukasz Ordynowski ukończył Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W latach 2008-2012 prowadził praktykę lekarską w Hiszpanii. Po powrocie do kraju przez rok rezydował na Oddziale Chirurgii Czaszkowo-Twarzowej w krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera. Następnie podjął pracę w Zakładzie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Po pięciu latach uzyskał tytuł specjalisty w tej dziedzinie.

Od wielu lat w centrum jego zainteresowań pozostaje medycyna estetyczna. Pierwsze kroki w tym zakresie stawiał już w 2006 roku, kiedy zaczął stosować wypełniacze – kwas hialuronowy i toksynę botulinową. Nieustannie doskonalił swoje umiejętności. Brał udział w szkoleniach i kursach odbywających się w Polsce i za granicą. Do dziś chętnie uczestniczy w konferencjach i sympozjach, w czasie których poznaje nowoczesne rozwiązania stosowane w medycynie upiększającej. Dzięki temu zakres wykonywanych przez niego zabiegów wciąż wzrasta, podobnie jak liczba pacjentów, którym przywrócił wiarę w siebie. Konsultacje i zabiegi przeprowadza we własnym gabinecie Ordynowski Medycyna Estetyczna w Krakowie. Pracuje też w Zakładzie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej krakowskiego Szpitala Uniwersyteckiego.

Specjalizacje

Świetny specjalista w zakresie małoinwazyjnych zabiegów na twarz – usuwania i spłycania zmarszczek przy użyciu toksyny botulinowej, wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego oraz preparatów z osoczem bogatopłatkowym, hydroksyapatytem wapnia, kolagenem czy przy użyciu biostymulatorów do remodelingu skóry. Wykonuje również wolumetrię twarzy oraz mezoterapię. Jest ekspertem w zakresie wykorzystania peelingów medycznych do poprawy kondycji cery. W swojej pracy przeprowadza też zabiegi redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej, stosując technikę lipolizy iniekcyjnej.

Lokalizacja

Pacjentów przyjmuje we własnym gabinecie Ordynowski Medycyna Estetyczna w Krakowie. Zawodowo jest także związany z krakowskim Szpitalem Uniwersyteckim, gdzie zajmuje stanowisko rezydenta w Zakładzie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Ukończone specjalizacje:

  • Medycyna Estetyczna
  • Medycyna Estetyczna

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Zdjęcia (3)

Filmy (1)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.