dr Łukasz Ordynowski

Medycyna Estetyczna

Kontakt z nami

Rekomendacje

Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy masz osobiste doświadczenia z dr Łukasz Ordynowski? Pomóż naszym użytkownikom i napisz o tym.


Profil

O mnie

Jestem lekarzem medycyny estetycznej, dyplom uzyskałem na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Specjalizacja i preferowany zakres‏ zabiegów

Szczególnie interesuję się odmładzaniem okolicy oka i łączeniem różnych technik anti-aging.  Przebyłem szereg kursów z zakresu medycyny estetycznej, obejmujących wykonywanie mezoterapii igłowej, podawania wypełniaczy z kwasem hialuronowym oraz iniekcji toksyny botulinowej. 

Nasz gabinet/klinika

Swoich pacjentów przyjmuję w Face and Body Institute - polsko-brytyjskim Instytucie Medycyny i Kosmetyki Estetycznej oraz Dermatochirurgii, który znajduje się w samym sercu Krakowa. Instytut utrzymany jest na najwyższym, światowym poziomie dzięki wieloletniemu doświadczeniu jego założycielki i opiekuna merytorycznego placówki – dr Elisabeth Dancey.

Wykształcenie i doświadczenie

W trakcie studiów medycznych byłem członkiem Studenckiego Koła Dermatologicznego i autorem wielu prac naukowych z tego zakresu. W latach 2008-2012 pracowałem w hiszpańskich ośrodkach medycznych, tj.: Sardomus, Centre Medic Baqueira Beret, CMC CB Catalunya i SEM Barcelona. Pracowałem jako rezydent w oddziale Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej w Szpitalu im. Rydygiera w Krakowie. Obecnie stacjonuję w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie jako rezydent Radiologii i Diagnostyki Obrazowej.

Nasze zdjęcia

Lekarze & Miejsce pracy

Pokaż więcej nowości Pokaż mniej

Video

Artykuły

Jak dbać o skórę zimą?

28.02.2013

Czy zimą nasza skóra może być gładka, jedwabista i elastyczna? Będzie jeśli się o to postaramy. Wiedząc jakie czynniki niekorzystnie na... Więcej 

Diagnostyka znamion skórnych

23.11.2011

Dermatoskopia jest metodą diagnostyczną stosowana od wielu lat do oceny zmian skórnych lecz dopiero od niedawna dostępne są nowe metody... Więcej 

Kontakt z nami

Adresy

Adres
Starowiślna 4/1
wejście przez bramę główną po naciśnięciu na domofonie nr 1
31-032 Kraków
Centrum
Polska