dr n. med. Daniel Maliszewski

(1) 100% poleca
Znaleźliśmy 3 specjalistów w rejonie Pomorskie
Dr n. med. Daniel Maliszewski jest chirurgiem ogólnym specjalizującym się w operacjach plastycznych oraz rekonstrukcyjnych piersi. Należy do Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Onkologicznego oraz American Society of Breast Surgeons (pol. Amerykańskie Towarzystwo Chirurgów Piersi). Pracuje na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku, na Oddziale Chirurgii Onkologicznej Szpitala... (mammoplastyka Gdańsk)

dr hab. n. med. Paweł Szychta prof. nadzw.

(11) 100% poleca
Gdańsk
Gabinet online: wideokonsultacje
Prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Szychta jest specjalistą chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Pasjonuje się całym zakresem estetycznej chirurgii plastycznej. Na co dzień skupia się na skutecznym i aktywnym wdrażaniu najnowocześniejszych osiągnięć światowej medycyny do praktyki lekarskiej. Prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Szychta świadczy szereg usług związanych z szeroko pojętą chirurgią plastyczną. Pacjenci zgłaszający... (redukcja piersi Gdańsk)

PERFECT MEDICA

(10) 100% poleca
Gdańsk
Cena od: 10.000 zł
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PERFECT MEDICA, jest istniejącą od 1998 roku lat kliniką zdrowia, położoną w Starej Oliwie - jednym z najpiękniejszych zakątków Gdańska. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, ogólnej, naczyniowej oraz okulistycznej. Swoje usługi wykonujemy nie tylko komercyjnie, ale również w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Decydując się na powierzenie nam misji poprawy swojego... (zmniejszenie biustu Gdańsk)

Dr hab. n. med. Jerzy Jankau

(4) 100% poleca
Gdańsk
Cena od: 10.000 zł do 15.000 zł
Dr hab.n.med. Jerzy Jankau jest specjalistą chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej z wieloletnim doświadczeniem.Doktor Jerzy jankau wykonuje szeroki zakres zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. W tym operacje w zakresie piersi (powiększanie, redukcja, modelowanie), operacje w zakresie twarzy i głowy (korekcja odstających uszu, plastyka powiek, plastyka nosa, lifting twarzy, odsysanie tłuszczu z podbródka), operacje w... (zmniejszenie biustu Gdańsk)

dr n. med. Karolina Kondej

(2) 100% poleca
Gdańsk
Doktor Karolina Kondej jest specjalistą chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej, absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny GUMed) Wydziału Lekarskiego. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Europejskiego i Światowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń, Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran oraz Naczelnej Izby Lekarskiej... (zmniejszenie biustu Gdańsk)

Specjaliści w pobliżu Gdańsk

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Witam mam 23 lata i rozmiar mojego biustu to 75K przy wzroście 170 i wadze ok 73kg. Chciał bym się dowiedzieć jaki jest koszt takich zabiegów i czy jest możliwość spłacenia na raty . Mimo tego ,że wyleciałam z Polski to nadal mnie nie stać na tak kosztowna operacje . Też bym chciała się dowiedzieć mniej więcej jak szybko goja się rany i jak szybko wraca organizm do normalności po zabiegu. Przez ten problem czuje się bardzo nie komfortowo w własnym ciele i poprostu się wstydzę własnego ciała. Biust zaczął mi rosnąć bardzo szybko i niestety byłam molestowana przez swoich rówieśników przez to mam 2 razy większy kompleks. Błagam pomocy !

Mam bardzo duży przerost piersi , pragnęła bym je zmniejszyć , wymodelować i pozbyć się wreszcie dolegliwości z tym związanych z którymi borykam się od młodych lat . Moje piersi są naprawdę wielkie ,nierówne i strasznie ciężkie .Myślę , że trzeba by je zmniejszyć o połowę a i tak zostaną duże. Mój rozmiar to 95 K/L. Mam 54 lata i boję się ,że mój kręgosłup tego dłużej nie jest w stanie dźwigać.

Wyświetl jedynie specjalistów, którzy oferują darmowe wideokonsultacje