80

ClinicForYou

(5.0) 100% poleca
Dodaj opinię
Rajska 73, Wrocław, Dolnośląskie
Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 11 godzin
Godziny pracy: 8.30 - 16.30
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 3130437
Zobacz telefon
Gabinet online: wideokonsultacje
ClinicForYou
(5.0) 100% poleca

Opinie (10)

5.0
ogólna ocena
100% poleca
Napisz opinię
Polecam tę klinikę. Jestem 3 tydzień po zabiegu liposukcji, mimo że opuchlizny bólu, co jest normalne po takim zabiegu, efekty sa juz dobrze widoczne. W razie jakichkolwiek pytań dostaję bez problemu odpowiedzi od doktora.
Z czystym sumieniem mogę polecić klinikę. Opieka, początkowy kontakt - wszystko najwyższym poziomie. W lutym przeszedłem zabieg zmniejszania żołądka, bypass gastryczny. Od tego czasu waga stopniowo i nieprzerwanie spada, jestem bardzo zadowolony. Po ustabilizowaniu się wagi an pewno wrócę na zabieg usunięcia luźnej skóry z brzucha. Serdecznie podziękowania dla dr Rafała Mulka :)
Operację nosa w ClinicForYou robiłam około 4 miesiące temu i mimo że proces gojenia nie jest zakończony, jestem bardzo zadowolona ze swojego nowego nosa, najważniejsze że doktor bierze pod uwagę oczekiwania pacjenta i tłumaczy czego można się spodziewać. 100 % zadowolenia!
Zostałam zakwalifikowana do operacji gastric bypass z plastyką przepukliny rozworu przełykowego przepony, która przeprowadził Pan dr. Rafał Mulek. Z całą pewnością mogę napisać, że Pan doktor jest lekarzem z powołania, osobą z pasją otwartym na pacjenta. Pierwszy raz miałam okazj€ spotkać tak wspaniałego lekarza, który cierpliwie odpowiadał na każde pytanie, przeprowadził szczegółowy wywiad, uspokoił, a przede wszystkim po operacji cały czas okazywał zainteresowanie pacjentem. Pragnę bardzo podziękować Pani Ani z ClinicForYou za pomoc w zorganizowaniu zabiegu, serdeczna, miła i zorganizowana a przede wszystkim cierpliwa osoba. Pomocna zarówno przed zabiegiem, w trakcie jak i po zabiegu. Dziękuję.
Poproś ClinicForYou o więcej informacji o zabiegu
i spełnij Twoje marzenia!

Historie (6)

Zabieg liposukcji przy lipodemii
Liposukcja

Mam lipidemię kończyn dolnych pierwszego stopnia. Z powodu bólu i pogłębiającej się deformacji kończyn, poddałam się liposukcji u doktora Jaremkow. Jestem 3 tydzień po zabiegu, efekty widać zdecydowanie.

Mieszkam...

czytaj więcej

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Poniedziałek 14/06 Wtorek 15/06 Środa 16/06 Czwartek 17/06 Piątek 18/06

Zdjęcia (80)

Poproś ClinicForYou o więcej informacji o zabiegu
i spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (505)

Powtórna korekta czubka nosa
Odpowiedź specjalisty · 8 cze 2021

Szanowna Pani, ponowna korekta nosa jest możliwa, jednak wymaga konsultacji z lekarzem. Po pierwszym zabiegu mogą powstawać zrosty i należy określić kondycję chrząstki. Podjęcie się takiego zabiegu to decyzja specjalisty... czytaj więcej


Artykuły (3)

Poproś ClinicForYou o więcej informacji o zabiegu
i spełnij Twoje marzenia!
ClinicForYou
(5.0) 10 opinie
- Dodaj opinię