ClinicForYou
ClinicForYou

ClinicForYou Premium

(12 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
Rajska 73, Wrocław, Dolnośląskie Zobacz mapę
Zarezerwuj wizytę Zobacz kalendarz
Odpowiada w 72 godziny
Godziny pracy: 8.30 - 16.30
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 3130437
Gabinet online: wideokonsultacje
ClinicForYou
ClinicForYou Premium
(12 Opinii)·100% poleca

Informacje

ClinicForYou oferuje światowej jakości opiekę medyczną zgodną z standardami jakości i bezpieczeństwa Unii Europejskiej. Współpracujemy tylko z doświadczonymi oraz wykwalifikowanymi chirurgami oraz lekarzami. Wszyscy specjaliści korzystają z najnowszych metod leczenia, podążając za nowoczesnymi technologiami. Wszystkie kliniki to nowoczesne placówki, wyposażone w najlepszy sprzęt. Personel ClinicForYou stawia na indywidualne podejście do pacjenta, dbając o jego potrzeby oraz oczekiwania.

Specjalizacje

ClinicForYou specjalizuje się w zabiegach w dziedzinie chirurgii plastycznej, stomatologii, okulistyki oraz chirurgii bariatrycznej.

ClinicForYou kładzie największy nacisk na dobro pacjenta, jego komfort oraz samopoczucie. Pomagamy w organizacji przylotu jak również oferujemy Pakiet Assistance. To dodatkowa usługa dla pacjentów, dzięki której nie będą się Państwo musieli martwić się o sprawy organizacyjne związane z Państwa pobytem w Polsce. Pakiet obejmuje transport z lotniska do hotelu, kliniki oraz na wszystkie wizyty kontrolne, jak również pomoc naszego asystenta, który towarzyszy pacjentom, i oferuje tłumaczenie oraz pośredniczenie między pacjentem a lekarzem oraz wymianę waluty (w przypadku pacjentów z zagranicy).

Kliniki współpracujące z ClinicForYou oferują bezpłatne konsultacje online, niezależnie od tego, czy pacjent ostatecznie zdecyduje się na leczenie w danej klinice. Pacjenci przesyłają nam zdjęcia oraz wszelkie potrzebne informacje na maila. Na ich podstawie specjaliści kwalifikują ich do zabiegu, przedstawiają swoją opinię oraz ustalają cenę. Dzięki temu osoby zainteresowane nie muszą przyjeżdżać do danego miasta na ich pierwsze wstępne konsultacje, gdyż wszystkie informacje oraz opinie lekarskie udzielane są im mailowo lub telefonicznie. Zapewniamy, że zdjęcia nie są wykorzystywane do żadnych innych celów niż konsultacja medyczna bez zgody ich właściciela.

Lokalizacja

Siedziba ClinicForYou działa we Wrocławiu. Klinika przyjmuje pacjentów z Polski, a także oferuje specjalne pakiety dla osób zza granicy.

NIP:

 • 8992691186

Ukończone specjalizacje:

 • Orły Medycyny

Zaświadczenia i certyfikaty:

 • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej

Członkostwo:

 • Polskie Twarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
 • Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging
 • Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych
 • International Society of Aesthetic Plastic Surgery

Rodzaj działalności

 • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Personel:

 • 11-20 pracowników

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Klinika

Doświadczenie:

 • >10 lat

Możliwość konsultacji w języku:

 • rosyjski
 • niemiecki
 • angielski
 • polski

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

 • Tak

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Pacjenta przyjmuje:

 • Lekarz

Godziny pracy:

 • 8.30 - 16.30

Informacje wymagane do sporządzenia wyceny:

 • określenie rodzaju zabiegu i zdjęcia z kilku ujęć

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • Konsultacja on-line za darmo, w klinice 200 zł

Możliwość konsultacji wideo:

 • Tak

Metody płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew

Ułatwienia płatnicze:

 • Zaliczka

Główne zabiegi

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Flebologia

Medycyna estetyczna

Operacje bariatryczne

Stomatologia

Lifting twarzy

W naszej klinice używana jest metoda SMAS, która umożliwia podciągnięcie nie tylko skóry, ale też mięśni. Zabieg może być wykonany w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, w zależności od preferencji pacjenta. Używane są nierozpuszczalne szwy, które należy usunąć po około 6/7, a następnie 12/14 dniach (2 etapy).
Od: 17.300 zł

Plastyka brzucha

Plastyka brzucha nazywana jest inaczej abdominoplastyką. Zabieg polega na usuwaniu nadmiaru skóry z brzucha i jest zazwyczaj dedykowany dla pacjentów, którzy zmagają się z nadmiarem skóry po utracie wagi. Abdominoplastyka odbywa się w znieczuleniu ogólnym. Pacjenci po zabiegu noszą specjalną odzież uciskową, aby zminimalizować obrzęk i siniaki oraz wspomóc rekonwalescencję.
Od: 17.800 zł

Ginekomastia

Ginekomastia polega na usunięciu tkanki tłuszczowej poprzez liposukcję oraz chirurgiczne usunięcie gruczołu. Czasem usuwany jest również nadmiar luźnej skóry, w zależności od potrzeb/warunków anatomicznych pacjenta (zwłaszcza po dużej utracie wagi). Zabieg przeprowadzany jest z znieczuleniu ogólnym, przez około miesiąc po zabiegu należy nosić specjalną kamizelkę uciskową. Czas rekonwalescencji to około 1 miesiąc.
Od: 10.800 zł

Umów wizytę

Opinie (12)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Zdecydowałam się na zabieg korekty powiek ze względu na opadające powieki górne i dodatkowo zmarszczki na powiekach dolnych i złogi tłuszczowe. Wstępna kwalifikacja odbyła się on line. Termin zabiegu wyznaczono błyskawicznie. Operował mnie doktor Pio...Czytaj więcej

Jeśli nie pochodzicie z Wrocławia, to polecam korzystać z pakietu assistance. Nie musiałam się przejmować dojazdami i czy będę na czas. Wszyscy bardzo cierpliwi i wyrozumiali. Jestem mega zadowolona z efektu.

Polecam tę klinikę. Jestem 3 tydzień po zabiegu liposukcji, mimo że opuchlizny bólu, co jest normalne po takim zabiegu, efekty sa juz dobrze widoczne. W razie jakichkolwiek pytań dostaję bez problemu odpowiedzi od doktora.

Historia ukończona (Liposukcja):
Zabieg liposukcji przy lipodemii

Z czystym sumieniem mogę polecić klinikę. Opieka, początkowy kontakt - wszystko najwyższym poziomie. W lutym przeszedłem zabieg zmniejszania żołądka, bypass gastryczny. Od tego czasu waga stopniowo i nieprzerwanie spada, jestem bardzo zadowolony. Po...Czytaj więcej

Zobacz więcej opinii
ClinicForYou udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (5)

Zabieg liposukcji przy lipodemii

Mam lipidemię kończyn dolnych pierwszego stopnia. Z powodu bólu i pogłębiającej się deformacji kończyn, poddałam się liposukcji u doktora Jaremkow. Jestem 3 tydzień po zabiegu, efekty widać zdecydowanie.

Mieszkam za granicą, więc kontaktuje...

Czytaj więcej
Zobacz więcej historii

Zdjęcia (88)

ClinicForYou udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (544)

Uszkodzona chrząstka po operacji nosa
Odpowiedź specjalisty · 27 lip 2022
Dzień dobry, Bez konsultacji osobistej, nie jesteśmy w stanie Pani nic doradzić. W tej sytuacji najlepiej byłoby się skonsultować z operatorem. Pozdrawiamy serdecznie, ClinicForYou
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Artykuły (3)

Jaki rodzaj liftingu piersi wybrać?

Jaki rodzaj liftingu piersi wybrać?

Pacjentki często słysząc "mastopeksja" zastawiają się, co to tak naprawdę oznacza. Istnieje kilka różnych metod i ważne jest, żeby przed operacją...
9 mar 2023
Więcej artykułów

Specjaliści z tej kliniki

ClinicForYou udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!