78

ClinicForYou

(5.0) 100 % poleca
Dodaj opinię
Rajska 73, Wrocław, Dolnośląskie
Zobacz mapę
Godziny pracy: 8.30 - 16.30
Specjalizacje Orły Medycyny
Zobacz telefon
Gabinet online: wideokonsultacje
6
Otrzymane opinie
455
Odpowiedzi na pytania
4
Historie pacjentów

Opinie (6)

5.0
ogólna ocena
100 % poleca
Napisz opinię
Bardzo dziękuję całemu personelowi ClinicForYou za pomoc w zorganizowaniu zabiegu. Nie mam żadnych zastrzeżeń i polecam klinikę. Po schudnięciu ok. 20 kg mój brzuch oraz klatka piersiowa nie wyglądały najlepiej, dlatego zdecydowałem się na plastykę brzucha połączoną z wycięciem luźnej skóry z klatki piersiowej. Operował mnie dr Paweł Jaremków. Efekty są niesamowite, polecam każdemu borykającemu się z podobnym problemem.
Jestem pół roku po plastyce powiek dolnych i górnych. Efekt jest super, mimo początkowych obaw cieszę się, że się zdecydowałam i polecam, pełen profesjonalizm na każdym etapie.
Jestem bardzo zadowolona z efektu liftingu twarzy wykonanego w ClinicForYou (dr Piotr Rataj). Zabieg miałam około 3 miesiące temu, metodą SMAS. Dr doradził tę metodę, ponieważ nie tylko podciąga skórę twarzy ale też mięśnie. Na początku twarz była opuchnięta ale już po kliku dniach było widać pierwsze efekty. Teraz wyglądam o 10 lat młodziej :) Klinikę znalazłam przez Internet. Polecam z całego serca.
Redukcja piersi. Decyzja o podjęciu zabiegu była jedną z najlepszych w moim życiu :) Mój rozmiar biustu utrudniał mi normalne funkcjonowanie, odkąd pamiętam, dlatego się zdecydowałam i nie żałuję! Pierwszym krokiem była konsultacja na podstawie zdjęć - jak dla mnie super opcja, ponieważ nie jestem z Wrocławia. Później konsultacja z dr Łuniewską i ustalenie daty zabiegu - mimo stresu i obaw wszystko poszło świetnie. Od pierwszego kontaktu, wszyscy byli niezwykle pomocni, odpowiedź na pytania błyskawiczna. Jestem 3 tygodnie po zabiegu i mimo że proces gojenia jeszcze trwa, różnica jest kolosalna. Klinika warta polecenia :)
Poproś ClinicForYou o więcej informacji o zabiegu
i spełnij Twoje marzenia!

Historie (4)

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Poniedziałek 15/03 Wtorek 16/03 Środa 17/03 Czwartek 18/03 Piątek 19/03

Zdjęcia (78)

Poproś ClinicForYou o więcej informacji o zabiegu
i spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (455)

Hashimoto a powiększanie ust
Odpowiedź specjalisty · Wczoraj

Dzień dobry, przy Pani schorzeniu można wykonać przeszczep własnego tłuszczu do ust. Wiele pacjentek preferuje tą metodą w porównaniu do wypełniaczy, ale oczywiście jest to indywidualna decyzja. Pozdrawiamy serdecznie :)

Jaki wypełniacz w przypadku doliny łez?
Odpowiedź specjalisty · Wczoraj

Dzień dobry! Wypełnienie doliny łeż może być wykonane wypełniaczem lub własnym tłuszczem- w zależności od preferencji pacjentki (oba sposoby mają swoje wady i zalety). Co do zmarszczek w okolicy oczu- w naszej klinice pr... czytaj więcej

Likwidacja podwojnego podbrodka
Odpowiedź specjalisty · Wczoraj

Dzień dobry, w takim wypadkach w naszej klinice wykonujemy liposukcję podbródka- jednak konieczne byłoby wcześniejsze badanie w celu ustalenia jak dużo tłuszczu można usunąć i czy kwalifikuje się Pani do zabiegu. Pozdraw... czytaj więcej

Poproś ClinicForYou o więcej informacji o zabiegu
i spełnij Twoje marzenia!
ClinicForYou
(5.0) 6 opinie
- Dodaj opinię