Lekarze oferujący zabieg Plastyka brzucha w: Wrocław

Premium

Prof. dr hab. Piotr Wójcicki

(20 Opinii)
· 15 Historii
1 lekarz/klinika w Wrocław i 1 lekarz/klinika w Dolnośląskie
Od 18.000zł
Odpowiada w ciągu 38h
Premium

Klinika Diamentum

Brak opinii
· 1 Historia
Wrocław
Od 9.000zł
Odpowiada w ciągu 7h
Premium

Dr n. med. Jakub Kratochwil

(23 Opinie)
· 16 Historii
1 lekarz/klinika w Wrocław i 1 lekarz/klinika w Dolnośląskie
Od 16.000zł
Odpowiada w ciągu +72h
Premium

Ars Estetica

(347 Opinii)
· 40 Historii
Wrocław
Od 13.000zł
Odpowiada w ciągu 12h
Premium

Bieniek Clinic

(4 Opinie)
Wrocław
Od 14.000zł
Odpowiada w ciągu 12h
Premium

KCM Clinic

(7 Opinii)
1 lekarz/klinika w Wrocław i 1 lekarz/klinika w Dolnośląskie
Od 22.500zł
Odpowiada w ciągu 8h
Premium

ClinicForYou

(12 Opinii)
· 5 Historii
Wrocław
Od 17.800zł
Odpowiada w ciągu 31h
WhatsApp

Innovation Clinic

Brak opinii
Al. Śląska 1, Wrocław, Dolnośląskie
Odpowiada w ciągu 48h

Krefft Clinic

(1 Opinia)
Chałupnicza 65a, Wrocław, Dolnośląskie
Odpowiada w ciągu 48h

Prestige Clinic

Brak opinii
Rajska 73 , Wrocław, Dolnośląskie
Odpowiada w ciągu +72h

Kliniki Ziemlewski

Brak opinii
Piękna 24/26a lok. 27, Warszawa, Mazowieckie
Odpowiada w ciągu 48h

Kaniowscy Clinic

(1 Opinia)
Barycka 1/3, Wrocław, Dolnośląskie
Odpowiada w ciągu 48h

Klinika Wójcicki

(4 Opinie)
Wojska Polskiego 23B, Polanica-Zdrój, Dolnośląskie
Odpowiada w ciągu 1h

Często zadawane pytania (FAQ)

 • Czy mogę wykonać plastykę brzucha we Wrocławiu? Wrocław to stolica województwa dolnośląskiego i jeden z największych ośrodków miejskich w Polsce, gdzie oferta w zakresie chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej jest dosć szeroka. Jeżeli zastanawiasz się nad abdominoplastyką (plastyką brzucha) we Wrocławiu, na Estheticon znajdziesz niemal 40 klinik i chirurgów plastycznych, którzy wykonują ten zabieg we Wrocławiu.
  1. Plastyka brzucha we Wrocławiu. Do jakiej kliniki udać się na zabieg plastyki brzucha we Wrocławiu? Wrocław to czwarte pod względem liczby ludności miasto w Polsce. Ze względu na zabytki, architekturę oraz ofertę kulturalną jest chętnie odwiedzany przez turystów polskich i zagranicznych. To dynamicznie rozwijające się miasto, gdzie znajdziemy liczne ośrodki akademickie, naukowe i medyczne, w tym również chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Jeśli zastanawiasz się nad plastyką brzucha we Wrocławiu, możesz udać się na przykład do klinik: Ars Estetica, Knack Clinic czy ClinicForYou.
   1. Jacy są najlepsi chirurdzy plastyczni we Wrocławiu? Na Estheticon zarejestrowało się ponad 50 klinik i chirurgów plastycznych z Wrocławia. Użytkownicy Estheticon dobrze ocenili tych specjalistów: dr Ryszard Nawrocki, prof dr hab. Piotr Wójcick i dr Agnieszka Burkacka.
    1. Czy mogę wykonać operację plastyczną brzucha w Polanicy-Zdroju? Polanica-Zdrój położona jest na południu Polski, w okolicach Gór Stołowych. Z uwagi na jej walory między innymi krajobrazowe, miejscowość może się pochwalić licznymi uzdrowiskami, spa, hotelami wypoczynkowymi i sanatoriami. Polanica-Zdrój to wspaniałe miejsce na odpoczynek i niektórzy pacjenci mogą rozważać operację, a przede wszystkim rekonwalescencję w tym spokojnym i tchnącym pięknem miejscu, stąd też obecność klinik chirurgii plastycznej. W Polanicy-Zdroju możesz wykonać plastykę brzucha (abdominoplastykę) między innymi w Klinice Wójcicki, u dr Dariusza Rychlika (w Ośrodku Chirurgii Plastycznej i Estetycznej w Szczytnej) czy u dr Ireneusza Łątkowskiego (Szpital i Klinika Chirurgii Plastycznej w Polanicy-Zdroju).
     1. Gdzie w województwie dolnośląskim mogę wykonać plastykę brzucha? Najwięcej klinik oferujących abdominoplastykę (operację plastyczną brzucha) znajduje się w stolicy województwa, czyli Wrocławiu, oraz miejscowości uzdrowiskowej Polanica-Zdrój. Na zabieg możemy się jednak udać również do innych miast, a konkretnie do Wałbrzycha, Legnicy (dr Leszek Leszczyński), Jeleniej Góry (dr Jakub Krotochwil), Głogowa i innych.