lek. med. Leszek Leszczyński

lek. med. Leszek Leszczyński Premium

(7 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
3 ośrodki w Dolnośląskie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 10 godzin
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 3170568
lek. med. Leszek Leszczyński Premium
(7 Opinii)·100% poleca

Informacje

Lek. med. Leszek Leszczyński to specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej z wieloletnim doświadczeniem.

Lek. med. Leszek Leszczyński w 1987 roku ukończył wrocławską Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich. Specjalizację z zakresu chirurgii dziecięcej I oraz II stopnia zdobył, pracując w legnickim Szpitalu Wojewódzkim – pod kierownictwem dr n. med Władysława Orzeł. Specjalizację w zakresie chirurgii plastycznej uzyskał, pracując w Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy-Zdroju – kierownik specjalizacji prof. dr h.c Kazimierz Kobus. W Polanicy-Zdroju pracował do roku 2008. W latach 2009-2012 pracował na stanowisku Ordynatora Oddziału Chirurgii Plastycznej we Wrocławiu w Szpitalu im T. Marciniaka.

Doświadczenie w dziedzinie chirurgii plastycznej zdobywał, pracując w Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy-Zdroju pod kierownictwem profesora Kazimierza Kobusa, gdzie pracował do roku 2008. Od 2009 do 2012 roku pełnił funkcję ordynatora oddziału Chirurgii Plastycznej Szpitala im T. Marciniaka we Wrocławiu. Uczestniczy regularnie w licznych kursach, szkoleniach oraz konferencjach w Polsce i za granicą.

Specjalizacje

Wyobraźnia, zmysł estetyczny i odpowiedzialność, poparte doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami zdobytymi podczas wieloletniej praktyki, pozwalają mu na wykonywanie szerokiego zakresu zabiegów operacyjnych o charakterze rekonstrukcyjnym, jak i estetycznym.

Obecnie wykonuje pełen zakres zabiegów z dziedziny chirurgii plastycznej i estetycznej. Najczęściej obecnie wykonywane przeze niego operacje to zabiegi dotyczące piersi kobiecych, tzn.: powiększanie piersi, redukcja piersi, podnoszenie piersi oraz rekonstrukcja piersi. Często wykonuje też zabiegi korekcji powłok brzusznych z redukcją nadmiaru tkanki skórnej i podskórnej, zamykanie przepuklin brzusznych, zszywanie mięśni prostych brzucha i modelowanie brzucha.

Ponadto, specjalista wykonuje zabiegi w obrębie twarzy i głowy, w tym korekcje nosa, jego części chrzęstnej i kostnej. Do najczęstszych problemów, z jakimi zgłaszają się pacjenci do niego pacjenci, należą: nos garbaty, krzywy, skrzywienie przegrody nosowej, nos pourazowy i nieprawidłowości w zakresie czubka nosa. Do najczęstszych zabiegów wykonywanych w znieczuleniu miejscowym należą też: korekcje odstających małżowin usznych, usuwanie nadmiar skóry okolicy powiek górnych, usuwanie worków pod oczami, korekcja warg sromowych, usuwanie zmian skórnych wrodzonych i nabytych. W klinice są także wykonywane liczne inne niewymienione tu zabiegi.

Lokalizacja

Konsultacje odbywają się w Legnicy w Centrum Medyczne Przychodnia (drugi drugi i ostatni poniedziałek każdego miesiąca w godzinach 16-17), w Lubinie w CDT Medicus (druga i ostatnia sobota każdego miesiąca w godzinach 9-10) i w Głogowie w Salonie Tessa (ostatnia sobota miesiąca w godzinach 11-12).

Ceny zabiegów podane na profilu są orientacyjne (ostateczna cena jest ustalana podczas konsultacji z pacjentem). W cenę zabiegu wliczony jest zabieg operacyjny, znieczulenie, opieka pooperacyjna, pobyt w klinice wraz z wyżywieniem i wizyty pooperacyjne.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Ukończone specjalizacje:

  • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

  • Inne:
  • International Confederation for Plastic Reconstructive Aesthetic Surgery

Doświadczenie:

  • >10 lat

Pacjenta przyjmuje:

  • Lekarz

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 200

Główne zabiegi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Opinie (7)

5.0
7 Opinii · 100% poleca

Polecam z całego serca pana doctora😁

lek. med. Leszek Leszczyński · 5 gru 2022

Dziękuję. Pozdrawiam.

Powiększanie biustu

Piersi po operacji są takie jak sobie wymarzyłam - powiększanie biustu

Nie za małe, nie za duże, w odpowiednim miejscu, bez sztucznego efektu - moje piersi to po prostu małe dzieło sztuki.

Zobacz więcej opinii
lek. med. Leszek Leszczyński udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (7)

Labioplastyka dolnośląskie - warto ;)

Około 3 lata temu wykonywałam u pana dr Leszczyńskiego zabieg labioplastyki. Bardzo się cieszę, że z wystawieniem opinii poczekałam wystarczająco długo, ponieważ na ostateczny efekt musiałam czekać znacznie dłużej niż przewidują powszechne założenia....

Czytaj więcej
Zobacz więcej historii

Zdjęcia (25)

lek. med. Leszek Leszczyński udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (9)

Najlepsza maść na blizny
Odpowiedź specjalisty · 27 gru 2014

Dzień dobry

Nie ma jednej, najlepszej maści na blizny. Najważniejsze w postępowaniu z blizną po zabiegu to masowanie jej kilka razy dziennie, stosowanie maści na bliznę oraz ochrona blizny przed słońcem

Pozdrawiam

Leszek Leszczyński

Czytaj więcej
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami
lek. med. Leszek Leszczyński udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!