Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać
Wrocław
Leczenie warto
Zgłoszone przez miapotter2. {PROCENT} pacjentów uznało, że warto.
Około 3 lata temu wykonywałam u pana dr Leszczyńskiego zabieg labioplastyki. Bardzo się cieszę, że z wystawieniem opinii poczekałam wystarczająco długo, ponieważ na ostateczny efekt musiałam czekać znacznie dłużej niż przewidują powszechne założenia. Prawdopodobnie dlatego, że zabieg był naprawdę bardzo rozległy. Niemniej jednak jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego i spełnił moje oczekiwania w 100%. Gdybym miała wybrać ponownie lekarza który wykona mi zabieg, nie mam wątpliwości, do kogo bym się udała. Nie sądzę, aby ktoś był w stanie zrobić to lepiej, bardziej estetycznie. Dziękuję.

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Powiekszyłam piersi u Pana doktora 3 dni temu. Konsultacja, podejście, wybór implantów na najwyższym poziomie. Zabieg odbył sie w najbardziej zaufanej klinice Duo Medica w Katowicach. Efekt taki jak sobie wymarzyłam. Na końcowy ich wygląd muszę...
Czytaj więcej
Moim problemem było nadmierne owłosienie. Gościłam już w kilku gabinetach, lecz efektów depilacji nie miałam. Niedawno znajoma poleciła mi Ars Estetica i postanowiłam podjąć ostatnią próbę usunięcia niechcianego owłosienia. Mimo, że wcześniej...
Czytaj więcejWszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.
Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.
Najpopularniejsze zabiegi
Powiększanie biustu
Laserowe zamykanie naczynek
Korekta nosa
Usuwanie blizn
Lifting twarzy