Angelius Medycyna Estetyczna

Angelius Medycyna Estetyczna

Brak opinii
Dodaj opinię
Fabryczna 13d, Katowice, Śląskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
Angelius Medycyna Estetyczna
Angelius Medycyna Estetyczna
Brak opinii

Informacje

  • 679 wizyt na profilu

Angelius Medycyna Estetyczna należ do Centrum Medycznego Angelius. Specjalizuje się ona w diagnozowaniu oraz leczeniu chorób skóry, a także zabiegach medycyny estetycznej. Ta mieszcząca się w Katowicach placówka oferuje również usługi kosmetologiczne oraz konsultacje z dietetykiem. Centrum Medycyny Estetycznej Angelius przygotowało także specjalną ofertę dla mężczyzn.

Angelius Medycyna Estetyczna proponuje szeroki pakiet zabiegów dla kobiet oraz mężczyzn. Oferuje przede wszystkim zabiegi w zakresie dermatologii, udzielając konsultacji, a także prowadząc leczenie zmian chorobowych. Wśród nich na uwagę zasługuje diagnostyka znamion, umożliwiająca ich ocenę pod kątem zmian nowotworowych.

Specjaliści, pracujący w tej placówce, wykonują również zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej, mające na celu poprawienie wyglądu skóry. Dużym zainteresowaniem cieszy się odmłodzenie, na przykład poprzez wypełnianie zmarszczek botoksem. Oferta obejmuje także usuwanie zmian i przebarwień. Można dokonać tutaj także korekty kształtu ust oraz poddać się zabiegom liftingu.

Niemniej ważne od wyglądu samej twarzy jest szczupłe, zdrowe ciało. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, Centrum Medyczne Angelius przygotowało dla nich bogatą ofertę konsultacji kosmetologicznych oraz dietetycznych.

Z kolei w ofercie dla mężczyzn znajdziecie szereg zabiegów, które poprawią wygląd współczesnych panów. Osoby cierpiące na łysienie mogą skorzystać z kilku metod, które pozwolą zwalczyć im ten problem, w tym trichoskopii. Z kolei mężczyźni borykający się z nadmiernym owłosieniem mogą skorzystać z depilacji woskiem, pastą cukrową lub laserem. Innym przykładem zabiegów dla panów jest usuwanie zmian skórnych, m.in. blizn i rozstępów.

Angelius Medycyna Estetyczna to placówka, która swoje doświadczenie i wiedzę pragnie przełożyć na piękno i zadowolenie pacjentów. Zespół pracujących tam specjalistów jest przekonany, że medycyna jest tylko narzędziem do uzyskania efektu, o którym marzy każdy człowiek. W ich rękach to narzędzie potrafi zdziałać cuda.

Centrum Medyczne Angelius to miejsce przyjazne pacjentom, stawiające sobie za cel świadczenie usług na najwyższym poziomie. Posiada komfortowe wnętrza i jest placówką, którą śmiało można nazwać luksusową.

Zespół Angelius Medycyna Estetyczna skupia w swoich szeregach grono wybitnych specjalistów z dziedziny dermatologii, wenerologii, kosmetologii i dietetyki. Do dyspozycji pacjentów pozostają także usługi chirurga plastycznego.

Wśród pracujących tam lekarzy znalazła się dr n. med. Magdalena Kolanko, specjalista dermatologii i wenerologii. Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej, gdzie obroniła również pracę doktorską. Do jej zespołu należą specjalistki z dziedziny wenerologii i dermatologii: lek. med. Gabriela Wnętrzak-Chabowska oraz lek. med. Anita Lewartowska-Białek, będąca także dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 150

Ułatwienia płatnicze:

  • Płatność w ratach

Zdjęcia (4)

Angelius Medycyna Estetyczna udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (82)

Usuwanie znamion a karmienie piersią
Odpowiedź specjalisty · 21 sty 2014

w tym przypadku sprawdza się wykonanie zabiegu laserem co2, zmiany usuwane są poprzez działanie wiązki lasera, która wypala zmiany powodując równoczesną koagulcję naczyń, dzięki czemu zabieg jest szybki i bezkrwawy, a rekonwalescencja jest minimalna....

Czytaj więcej
Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Artykuły (2)

Powikłania po peelingach chemicznych

Powikłania po peelingach chemicznych

Popularną metodą przy zwalczaniu przebarwień, płytkich blizn i zmarszczek, wygładzaniu faktury skóry oraz odmładzaniu skóry są zabiegi z użyciem...
27 lip 2022
Angelius Medycyna Estetyczna udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!