Nos krzywy 2 miesiące po operacji - czy to się zmieni?

Nos krzywy 2 miesiące po operacji - czy to się zmieni?

Ligia87

Witam..jestem 2 miesiace po calkowitej korekcie nosa.Martwi mnie fakt ze nadal jest krzywy,przechylony w lewa strone,jedna sttona wyzej druga nizej..czy to sie jeszcze moze zmienic?

Pokazać komentarze1 Skryć komentarze1
Emka

Witaj,
myślę, że Twój nos na pewno się jeszcze zmieni - czas w jakim nosy "dochodzą do siebie" po operacji jest dosyć długi, u każdego to oczywiście kwestia indywidualna, ale większość lekarzy mówi, że nos po operacji kształtuje się nawet do 12 miesięcy. Więc dwa miesiące to jeszcze stosunkowo krótki czas na osądzenie efektów.
Nie dołączasz żadnych zdjęć, nikt nie wie co dokładnie miałeś robione więc trudno cokolwiek powiedzieć jak to będzie u Ciebie.
Czy byłeś na kontroli u specjalisty, u którego się operowałeś? On najlepiej zna Twój przypadek i będzie mógł wyrazić opinię na temat jak Twój nos może się jeszcze zmieniać.
Pozdrawiam serdecznie i napisz koniecznie jak się sprawy mają!
Emka

Wczoraj bylam na konsultacji..mam czekac…

Ligia87

Wczoraj bylam na konsultacji..mam czekac do 6 misiecy, jesli wtedy nie bedzie juz prosty to czeka mnie po roku poprawka.A poki co mam przesuwac czubek nosa w prawa strone codziennie..cos nie tak z czescia chrzestna niestety:/

Więcej opinii na ten temat

Specjaliści w Twojej okolicy