Serdecznie polecam Panią Doktor Jaklik - rewelacyjny efekt operacji nosa

Serdecznie polecam Panią Doktor Jaklik - rewelacyjny efekt operacji nosa

Użytkownik

Serdecznie polecam Panią Doktor Jaklik, dzięki której pozbyłam się długoletniego kompleksu. Doktor Jaklik cechuje doskonałe podejście do pacjenta i pełen profesjonalizm. Nie zaakceptowała mojego pomysłu na nowy nos, wyjaśniła dlaczego i zaproponowała swój. Efekt jest rewelacyjny, nos wygląda pięknie i bardzo naturalnie, cieszę się, że zaufałam wiedzy i doświadczeniu Pani Doktor. Opieka przed i po operacji na najwyższym poziomie. Naprawdę warto zaufać Pani doktor Jaklik.

Pokazać komentarze4 Skryć komentarze4
Alanek

Witam!rzeczywiscie nosek wyglada pieknie,Tylko pozazdroscic ze pani jest juz po wszystkim ja mialam byc operowana 10 grudzien le z do zabiegu nie doszlo poniewaz sie rozchorowalam ,mialam rowniez byc operowana przez doktor jaklik!teraz czekam na nowa date.mam do pani wielka prosbe czy mogla by pani opisac wszystko ze szczegolami jak przebiegla operacja i po ?dziekuje bardzo anita

Zobacz odpowiedź
Użytkownik

Pani Anito, dziękuję za miłe słowo. Przede wszystkim muszę zaznaczyć, że nie ma się czym stresować, cały zabieg przebiega w miłej i spokojnej atmosferze. Przyjedzie Pani do kliniki, zakwateruje się w pokoju, odbędzie Pani rozmowy z pielęgniarką, anestezjologiem i panią doktor Jaklik. Uiści Pani opłatę za operację. Dostanie Pani specjalny strój do operacji i kosmetyk do czyszczenia nosa. Przebierze się Pani, wyczyści nos, przyjdzie pielęgniarka i poda Pani leki uspokajające, po których Pani zaśnie. Gdy się Pani obudzi, będzie mieć Pani opatrunek na twarzy i cały czas będzie przy Pani czuwała pielęgniarka - będzie wymieniać okłady i podawać wodę. Rano, około godziny 8, opuści Pani klinikę i pojedzie do domu. Po 4 dniach wyciągnie Pani setony z nosa, 10 dnia pojedzie do gabinetu ściągnąć gips.

Alanek

 To jest moj mail.anita

Zobacz odpowiedź
Emka

Alanek,
usunęliśmy z Twojego posta Twój mail - zależy nam aby nasi użytkownicy mogli zachować prywatność.
Z autorką wpisu możesz się kontaktować również poprzez wiadomości prywatne i tam wymienić się danymi kontaktowymi (kiedy wejdziesz na jej profil, klikając na jej nick na górze opinii, znajdziesz tam możliwość wyłania prywatnej wiadomości).
Pozdrawiam ciepło
Emka

Opinia o lekarzu

Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

Więcej opinii na ten temat

mira 10.09.2018
Warto

Dwa miesiące temu poddałam się całkowitej korekcji nosa i mogę z całego serca polecić panią dr Bożene Jaklik. Efekt zabiegu przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Nos jest idealny. Po zabiegu bardzo szybko doszłam do... Więcej 

Specjaliści w Twojej okolicy