Ikona City

Ikona City

(6 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
Al. Przyjaźni 7, Gliwice, Śląskie
Ikona City
Ikona City
(6 Opinii)·100% poleca

Informacje

Witamy na profilu Kliniki Dermatologii Estetycznej i Laserowej IKONA CITY w Gliwicach

Zespół

DrMałgorzata Kocot: jestem lekarzem dermatologiem, od wielu lat specjalizującym się w zakresie dermatologii i medycyny estetycznej i laserowej. Śląską Akademię Medyczną ukończyłam w 1995 roku, a od 2001 posiadam specjalizację z zakresu dermatologii i wenerologii, a także prawo wykonywania zawodu lekarza na terenie Polski i Austrii, gdzie w Wiedniu w 2004r. pracowałam w ośrodku dermatologii estetycznej, fototerapii i wczesnej diagnostyki nowotworowej. Czas spędzony na szkoleniach i kongresach Medycyny Estetycznej i Anti-Aging w Polsce, w Austrii, Francji i kilkuletnie doświadczenie w tej dziedzinie pozwala mi stale poszerzać zakres wykonywanych zabiegów. Posiadam certyfikat Stowarzyszenia Network-Lipolysis i jako pierwszy lekarz w Polsce otrzymałam uprawnienia do wykonywania zabiegu lipolizy iniekcyjnej. Jestem także członkiem Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego Doświadczenie zawodowe z zakresu dermatologii ogólnej to prawie 11 lat pracy, początkowo na oddziale dermatologicznych, następnie już samodzielna praca i największe doświadczenie, niezwykle przydatne w mojej pracy w Wiedniu, w największej poradni dermatologicznej na terenie Śląska w Tarnowskich Górach, gdzie miesięcznie konsultowałam ponad 500 pacjentów. Moja praca w zakresie dermatologii estetycznej rozpoczęła się wraz z rozwojem tej dziedziny w Polsce. Z pewnością fakt, iż pochodzę z rodziny o szczególnych tradycjach lekarskich, ojciec i brat pracują w zakresie ginekologii, mama jest stomatologiem, ułatwia mi poznawanie wciąż nowych technik i doskonalenie warsztatu zawodowego.

Lek. Zofia Turyk-Swaryczewska: specjalista anestezjologii i intensywnej terapii, w IKONA CITY zajmuje się medycyną regeneracyjną.

Specjalizacje

W gabinecie IKONA CITYspecjalizujemy się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Pomagamy naszym pacjentom odzyskać dobre samopoczucie i pewność siebie.

W przestronnych wnętrzach, z oryginalną sztukaterią z początku poprzedniego wieku, znajdziecie Państwo gabinety, w których czas nie cofnie się i nie stanie w miejscu, ale zrobimy wszystko, aby był dokładnie w tym miejscu, w którym być powinien – bo nawet czas ma swoje „tu i teraz”.

W naszej Klinice zapewniamy Państwu dyskrecję, łącznie z możliwością dodatkowego wyjścia z każdego gabinetu na zewnątrz, z ominięciem recepcji. Wszystkie konsultacje i wykonywane zabiegi objęte są pełną tajemnicą lekarską, która dotyczy nie tylko lekarzy, ale również całego zespołu IKONA CITY.

IKONA CITY znajduje się w sercu pięknego, starego miasta secesyjna kamienica, otwarta na świat, ikona stylu, smaku i piękna, którego wszyscy szukamy, a którego znalezienie jest przyjemnością samo w sobie.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Opinie (6)

5.0
6 Opinii · 100% poleca

Zabieg 100% bezpieczny dzięki doświadczonej Pani Doktor, która niczym magik potrafi mała ilością preparatu zdziałać cuda a efekty 100% naturalne, jakby czas cofnął się o 10 lat.

Powiększanie ust kwasem Gliwice

Zobacz więcej opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Historie (5)

Zobacz więcej historii

Zdjęcia (21)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania (3)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.