Lekarze oferujący zabieg Powiększanie ust w: Kraków

Premium

UniEstetica

(23 Opinie)
Kraków
Opcje płatności w ratach
Odpowiada w ciągu 20h
Premium

Lek. Piotr Lorens

(5 Opinii)
Kraków
Opcje płatności w ratach
Odpowiada w ciągu 16h
Premium

BONA DEA

(16 Opinii)
· 8 Historii
2 lekarzy/kliniki w Kraków
Odpowiada w ciągu +72h

Dermedik

(6 Opinii)
Wybickiego 42/2, Kraków, Małopolskie

SCM Estetic

(51 Opinii)
Grzegórzecka 67c/U14, Kraków, Małopolskie

SCM Clinic

(35 Opinii)
ul. Grzegórzecka 67c/U6, Kraków, Małopolskie

Perfect

Brak opinii
al. Grottgera 22/1, Kraków, Małopolskie

Często zadawane pytania (FAQ)

 • Powiększanie ust Kraków. Gdzie w Krakowie mogę powiększyć usta? Usta najczęściej powiększa się kwasem hialuronowym. Według danych ISAPS z 2021 na świecie wykonano niemal 5 279 344 zabiegów z wykorzystaniem tej substancji. Kliniki, które oferują zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym w Krakowie, to m.in. Bona Dea czy Czas Kobiety.
 • Gdzie w centrum Krakowa mogę powiększyć usta? Bona Dea, ConsensusMED oraz Face and Body Institute znajdują się w centrum Krakowa i oferują zabieg powiększania ust.
  • Czy w Krakowie mogę powiększyć usta własnym tłuszczem? Przeszczep tłuszczu czy tak zwany lipotransfer pomoże na przykład wygładzić zmarszczki, a także powiększyć usta. Jeśli zastanawiasz się nad tym zabiegiem, a jesteś z Krakowa i okolic możesz umówić się na konsultację do dra Artura Sandelewskiego czy dra Guido Libondi.
   1. Czy mogę powiększyć usta w Tarnowie? Tarnów to jedno z większych ośrodków miejskich w województwie małopolski. Aby powiększyć usta w Tarnowie, udaj się do Medi-Vita.
    1. Powiększanie ust Katowice. Gdzie w Katowicach mogę powiększyć usta? W Katowicach niemal 60 specjalistów i klinik na Estheticon oferuje zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym. Możesz udać się na przykład do Say WOW!, Lenartowicz Clinic czy Centrum Estetyki Ciała.