lek. med. Anna Grodecka

lek. med. Anna Grodecka

Brak opinii
Dodaj opinię
Odrowąża 18/1, Kraków, Małopolskie Zobacz mapę
Odpowiada średnio w ciągu 1 tygodnia
lek. med. Anna Grodecka
lek. med. Anna Grodecka
Brak opinii

Informacje

  • 215 wizyt na profilu

Medycyna estetyczna jest nieodłącznym elementem kariery lek. med. Anny Grodeckiej już od 2009 roku. Obecnie przyjmuje swoich pacjentów w warszawskiej i krakowskiej klinice MEDESTETIS. Bogate doświadczenie zdobywała pracując w Klinice Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, w latach 2013-2017. Zajmowała się również pracą dydaktyczną, prowadząc zajęcia w charakterze asystentki w Katedrze Anestezjologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 2018 roku uzyskała dyplom specjalizacji w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wcześniej swą drogę naukową zapoczątkowała na Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, którego jest absolwentką. Należy także do elitarnego grona World Society of Interdisciplinary Aesthetic & Anti-Aging Medicine. Aktywnie bierze udział w wielu kursach, szkoleniach i sympozjach dotyczących dziedzin, w których się specjalizuje.

Podczas pracy dr Anna Grodecka wyznaje zasadę, że potrzeby zabiegowe każdego z pacjentów wymagają indywidualnego podejścia, objawiającego się w dobrze dobranej terapii. Jej specjalizacją jest medycyna estetyczna z zakresu dermatologii. Zajmuje się leczeniem nadpotliwości i usuwaniem jej skutków z użyciem nowoczesnych preparatów medycznych. Potrafi skutecznie walczyć z suchością skóry i wszelkimi zmianami skórnymi wywołanymi przez choroby jej towarzyszące.

Wizyta w gabinecie lek. med. Anny Grodeckiej jest dla pacjentów zawsze w pełni komfortowa — można liczyć na jej pełne zaangażowanie i fachowo przeprowadzony wywiad. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, bez problemu radzi sobie z walką ze zmianami trądzikowymi, przebarwieniami oraz cieniami pod oczami. Dzięki ogólnym walorom świetnie wyposażonego miejsca pracy, oferuje także bezbolesną likwidację blizn i zmarszczek. Zajmuje się również modelowaniem twarzy i ust, zabiegi te zostały pozytywnie ocenione i docenione przez dziesiątki zadowolonych pacjentek.

Lek. med. Annę Grodecką można spotkać w dwóch oddziałach Kliniki Dr Kuschill MEDESTETIS: w Krakowie oraz w Warszawie. Na wizytę można umówić się wybierając zabieg na stronie kliniki, a następnie rezerwując preferowany termin. Ceny konsultacji, zabiegów i kolejnych wizyt ustalane są na drodze indywidualnej oceny potrzeb pacjenta.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Zdjęcia (1)

lek. med. Anna Grodecka udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!