Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Zmniejszenie piersi - żałuję, że się nie zdecydowałam wcześniej!

Po zabiegu Warto
magda_1973432103
Utworzono: 13 gru 2016 · Zaktualizowano: 17 mar 2018

O lekarzu

Skontaktuj się ze specjalistą
Ocena:

Zmniejszenie piersi - żałuję, że się nie zdecydowałam wcześniej!

Historia

W październiku w Klinice doktora Chęcińskiego miałam operację zmniejszenia i podniesienia piersi. Jedyne czego żałuję to , to że nie zdecydowałam się na operację z 5 lat wcześniej!!!!!! Tak jak mówiłam w Klinice " moim wybawcom" były to najlepiej wydane pieniądze w moim życiu!!!!! Doktor Chęciński i doktor Zoń klasa sama w sobie!!!!! Fachowcy!!!!! Stwarzają przyjacielską atmosferę, rozładowują emocje zarówno przed operacją jak i po ! Otaczają opieką , interesują się i dbają o pacjenta i jego rodzinę ( mój mąż zaraz po zabiegu był telefonicznie poinformowany o przebiegu operacji i o moim stanie) . Nie mogę nie wspomnieć o personelu medycznym ! REWELACJA !!!!! Pani Ala cudownie opiekowała się mną 2 doby po operacji, tak dawkowala mi leki, że nie czułam żadnych dolegliwości!!!!! Pani Ania z recepcji zawsze dla nas miła i pomocna!!! Gorąco polecam tę Klinikę !!!!! Jestem bardzo zadowolona ze swoich nowych piersi !!!!!!!! Pozdrawiam serdecznie :) Magda

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

megi578467

· Polanica-Zdrój

· 17 mar 2018

Cześć czy możesz załączyć zdjęcia ? Jaki rozmiar implantu miałaś wkładany ? Jak twoje blizny

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Opowiedz nam o Twoich doświadczeniach z chirurgią plastyczną
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej opinii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.