lek. med. Maciej Kuczyński

(5.0) 100% poleca
Poznań
Jestem chirurgiem plastykiem oraz specjalistą I i II stopnia z chirurgii ogólnej. W 2004 założyłem i prowadzę jako kierownik Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr. Macieja Kuczyńskiego w Nałęczowie. Obecnie posiadamy również swoje placówki w Lublinie i Rzeszowie. Posiadając uprawnienia biegłego sądowego, współpracuję z Sądem Okręgowym w Lublinie. Pełnię funkcję wiceprezesa Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej... (lifting piersi Poznań)

dr Krzysztof Biegański

(5.0) 100% poleca
Poznań
Cena od 14.000 zł
Dr Krzysztof Biegański to specjalista chirurgii plastycznej, mogący się pochwalić międzynarodowym doświadczeniem zawodowym. Jest członkiem dwóch krajowych stowarzyszeń, skupiających chirurgów plastycznych: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE) i Niemieckiego Towarzystwa Chirurgów Plastycznych, Rekonstrukcyjnych i Estetycznych (DGPRÄC). Przynależy także do Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej... (lifting piersi Poznań)

dr n. med. Michał Chalcarz

(5.0) 100% poleca
Poznań
Gabinet online: wideokonsultacje
Dr n. med. Michał Chalcarz to wybitny specjalista chirurgii ogólnej i estetycznej. Wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, jest związany z Centrum Medycznym Bieńkowski w Bydgoszczy, prowadzi także własną Klinikę Chalcarz Clinic w Poznaniu. Jego doświadczenie obejmuje ponad dziesięć lat pracy w zawodzie lekarza. Zakres działań dr n. med. Michała Chalcarza jest bardzo szeroki. Wykonuje operacje plastyki odstających uszu... (lifting biustu Poznań)
NEW International Doctors
Zobacz specjalistów z Polski
Znasz naszych międzynarodowych specjalistów?
Poznaj specjalistów z innych krajów oferujących zabieg, który Cię interesuje
  • Włochy
  • Czechy
  • Niemcy
  • Meksyk
  • Francja

Klinika MedKorekta - dr Wiesława Ratajczak

(5.0) 100% poleca
Poznań
Klinika MedKorekta znajduje się w Poznaniu i jest prowadzona przez cenioną specjalistkę chirurgii plastycznej, lek. med. Wiesławę Ratajczak. Swoim pacjentom oferuje szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Wśród nich wyróżnić można zarówno inwazyjne, jak i nieinwazyjne metody poprawy wyglądu. Klinika MedKorekta to specjalistyczna placówka lek. med. Wiesławy Ratajczak. Oferuje swoim pacjentom nieinwazyjne zabiegi... (modelowanie piersi Poznań)

Mandala Beauty Clinic

(4.8) 100% poleca
Poznań
Cena od 10.000 zł
Mandala Beauty Clinic to klinika chirurgii plastycznej założona w 2010 roku w Poznaniu przez chirurga plastyka dr Samira Ibrahima. Od 2019 roku mieści się w nowej siedzibie na Osiedlu Botanicznym w Poznaniu. Swoim pacjentom oferuje szerokie spektrum zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, ginekologii estetycznej, flebologii, medycyny estetycznej oraz bariatrii dbając o zachowanie balansu ciała i ducha zgodnie z myślą przewodnią Kliniki... (modelowanie piersi Poznań)

dr n. med. Małgorzata Kuźlan

(5.0) 100% poleca
Poznań
Cena od 16.000 zł do 18.000 zł
Jestem specjalistą chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej oraz specjalistą chirurgii ogólnej. Współpracuję z Kliniką Chirurgii Urazowej, Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej w Poznaniu, jestem również zatrudniona jako starszy asystent na Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala w Polanicy Zdroju. W Poznaniu prowadzę własną specjalistyczna praktykę lekarską, gdzie zajmuję się estetyczną chirurgią plastyczną. Jestem członkiem Towarzystwa Chirurgów... (modelowanie piersi Poznań)

prof. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski

(5.0) 100% poleca
Poznań
Prof. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski to jeden z najlepszych chirurgów plastycznych w kraju. Kierownik Katedry i Kliniki Chirurgii Plastycznej Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. a także członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.  Od kilkunastu lat jest Konsultantem w Oddziale Oparzeń Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu oraz... (modelowanie biustu Poznań)

dr Samir Ibrahim

(5.0) 100% poleca
Poznań
Cena od 10.000 zł
Lek. med. Samir Ibrahim jest chirurgiem plastycznym. Specjalizuje się w mastopeksji, abdominoplastyce oraz operacjach plastycznych okolic twarzy. Jest także specjalistą w zakresie chirurgii odtwórczej włosów. Członek wielu prestiżowych stowarzyszeń – polskich i międzynarodowych. Należy do: European Society of Hair Restoration Surgery – ESHRS (pol. Europejskie Towarzystwo Chirurgii Odtwórczej Włosów), International Society of Hair Restoration... (modelowanie biustu Poznań)

dr Włodzimierz Rosiński

(5.0) 100% poleca
Poznań
Cena od 7.000 zł
Moją wiedzę medyczną poszerzam na bieżąco biorąc udział w krajowych i międzynarodowych kongresach oraz sympozjach naukowych. W Gabinecie Medycyny Estetycznej AESTETIK, którego jestem właścicielem, stosuję najwyższe standardy leczenia pacjentów. Wykonuję tylko te zabiegi, które są sprawdzonymi i uznawanymi na świecie procedurami w medycynie estetycznej. Zabiegi te są wykonywane wyłącznie przy użyciu materiałów i środków, które posiadają wymagane... (lifting piersi Poznań)

Lek. med. Piotr Skupin

(4.8) 100% poleca
Poznań
Cena od 10.000 zł
Dr Piotr Skupin to specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej, specjalista chirurgii ogólnej. W Poznaniu prowadzi własną Klinikę Chirurgii Plastycznej i Estetycznej lek. med. Piotra Skupina. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. W naszej Klinice wykonujemy zabiegi chirurgiczne twarzy - litingi, korekcje nosa, korekcje powiek górnych i dolnych, uszu. Ponadto oferujemy... (lifting piersi Poznań)

dr n. med. Sławomir Stępniewski

(5.0) 100% poleca
Poznań
Cena od 18.000 zł
Doktor Sławomir Stępniewski jest specjalistą chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej. W 2002 roku ukończył studia na Akademii Medycznej w Poznaniu. Tytuł specjalisty chirurgii ogólnej uzyskał w Klinice Chirurgii Urazowej, Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w 2010 roku. Staż specjalizacyjny odbywał w Katedrze i Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej Uniwersytetu Medycznego w Bydgoszczy... (modelowanie biustu Poznań)

Dr Joanna Kurmanow

(5.0) 100% poleca
Grodzisk Wielkopolski
Cena od 10.000 zł
Jestem chirurgiem plastykiem, absolwowałam Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Posiadam pierwszy stopień specjalizacji chirurgia ogólna, który uzyskałam w Klinice Chirurgii Urazowej i Leczenia Oparzeń w Poznaniu oraz drugi stopień specjalizacji chirurgia plastyczna. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej, Polskiego Towarzystwa Oparzeń oraz międzynarodowego stowarzyszenia IPRAS. Od 2002... (lifting piersi Poznań)

SOLUMED Klinika chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i flebologii

(5.0) 100% poleca
Poznań
Cena od 8.000 zł do 15.000 zł
Profesjonalizm i doświadczenie najlepszych lekarzy specjalistów, a także w pełni bezpieczne, najnowsze technologie potwierdzone skutecznością – oto filary, na których opiera się klinika SOLUMED. Doświadczeni eksperci oferują usługi w zakresie medycyny estetycznej, dermatologii, chirurgii plastycznej oraz naczyniowej.  Klinika chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i flebologii znajduje się w Poznaniu. Wiodącą dziedziną medycyny, w której... (modelowanie piersi Poznań)

Dr n. med. Tomasz Dydymski

(5.0) 100% poleca
Poznań
Cena od 11.000 zł do 13.000 zł
Doktor Tomasz Dydymski jest specjalisą chirurgi ogólnej oraz chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej, swoich pacjentów przyjmuje w Poznaniu. Doktor Tomasz Dydymski jest specjalistą chirurgii plastycznej, w trakcie swojej wieloletniej pracy na oddziałach chirurgicznych wykonał szereg zabiegów z chirurgii ogólnej, onkologicznej, mikrochirurgii, chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Wśród zabiegów jakie wykonuje wymienić... (lifting biustu Poznań)

Dr Mikołaj Kubasik

(5.0) 100% poleca
Poznań
Cena od 12.000 zł
Doktor Mikołaj Kubasik jest specjalistą chirurgii plastycznej, swoich pacjentów przyjmuje w Poznaniu w klinice przy ulicy Złotowskiej.Doktor Mikołaj Kubasik wykonuje pełen zakres zabiegów z dziedziny chirurgii plastycznej. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii piersi (powiększanie piersi implantami i własnym tłuszczem, modelowanie i podnoszenie piersi, zmniejszanie piersi), chirurgii twarzy (korekcja powiek, lifting twarzy, lifting... (modelowanie biustu Poznań)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

patus802346

Od dawna myśle o plastyce biustu. Mam 32 lata a biust do kolan ? 5 lat karmienia piersią za mną po 2 dzieci :/ bardzo obawiam się ze nie da się już z nim nic dobrego zrobić. Boje się ze po operacji nie będę zadowolona albo ze się nie obudzę

Jestem prawie 4 tygodnie po zabiegu mastopeksji z implantami. Zabieg wykonywałam w Poznaniu u doktora Mikołaja Kubasika 04.06.2020. Swoje naturalne piersi miałam zawsze dość spore - po utracie 17kg wagi były w rozmiarze 65F/G, a przed utrata wagi 65/70 H, a nawet L. Z uwagi na utratę wagi i ciężar samego biustu, piersi straciły jędrność i powiększyła się też dysproporcja między nimi. Zabieg miał na celu usunięcie części tkanek oraz wypełnienie implantem pozostałej części. Implanty: Mentor 405 cc M+ Xtra. Na obecną chwilę piersi wyglądają rewelacyjnie - ładnie się goją, obrzęk sukcesywnie schodzi, podobnie jak zasinienia i krwiaczki. Blizny zostały dobrze ukryte pod fałdem piersiowym - po całkowitym wygojeniu nie będą praktycznie widoczne. Blizny pionowe już na tym etapie wyglądają ładnie i nie przerażają. Piersi jeszcze są trochę opuchnięte i obrzmiałe, ale coraz bardziej widać jaki będzie efekt końcowy :) Rekonwalescencja przebiega bardzo dobrze. Dolegliwości bólowych praktycznie nie doświadczyłam - określam to raczej jako dyskomfort, szczególnie w pierwszym tygodniu przy podnoszeniu się z łóżka. Przyjmowałam doraźnie Nimesil - ale bardzo krótko. Bardzo pomocna była i jest dla mnie nadal poduszka do karmienia, bez której nie wyobrażam sobie spania ;) Dodam, że z doktorem zdecydowaliśmy się nie zmieniać rozmiaru mojego biustu i decyzja o wielkości implantu zapadła podczas operacji na podstawie ilości usuniętych tkanek. Zaufałam doktorowi w 100% i nie żałuję absolutnie - dla mnie rozmiarowo są idealne i dokładnie takie jak chciałam :) Doktora i klinikę Złotowską bardzo polecam - wszystko na najwyższym poziomie :)