Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Lift biustu z Czechach (dr Furmanek)

Po zabiegu Warto
Anonymous50395
Utworzono: 21 lis 2011 · Zaktualizowano: 16 sty 2014
Historia

U *doktora Furmanka podnosilam moje baaardzo obwisłe piersi rozmiaru "C" z cieciem "na lizaka". Efekt przeszedl moje najśmielsze oczekiwania, ponieważ blizny sa niemal niewidoczne, a piersi prezentują sie dorodnie i jedrnie :):):):):) To budzacy zaufanie, świetny i kompetentny specjalista, znajacy się doskonale na swoim fachu. Cena o połowę niższa jak u nas :) I w dodatku można porozumieć sie tak z nim, jak i z calym personelem w jez. polskim :)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

basia213606

·

· 16 sty 2014

Kilka dni temu wyslamam maila do dr Furmanka z zapytaniem o mastopeksje. Zalaczylam tez zdjecia. Dodalam, ze nie chodzi mi o twarde i sterczace, ale po prostu troche uniesione. Doktor odpisal bardzo szybko i prosil o dodatkowe info, wiek wzrost itp. Podalam mu te dane i... dr odpisal, ze piersi sa tak opadniete, ze blizny beda bardzo widoczne, wiec operacji nie poleca Przypuszczam, ze doszedl do wniosku, ze w moim wieku moge miec opadniete i koniec.... Piersi nie sa bardziej opadniete niz to, co widzialam na wielu zdjeciach, wiec nie wiem... Napisalam, ze godze sie na blizny i pårosze o orientacje w kosztach, ale doktor juz sie wiecej nie odezwal... Dosc dziwna i malo elegancka praktyka

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.