dr hab. n. med. Paweł Szychta prof. nadzw.

(9) 100% poleca
Bydgoszcz
Gabinet online: wideokonsultacje
Prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Szychta jest specjalistą chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Pasjonuje się całym zakresem chirurgii estetycznej. Na co dzień skupia się na skutecznym i aktywnym wdrażaniu najnowocześniejszych osiągnięć światowej medycyny do praktyki lekarskiej. Prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Szychta świadczy szereg usług związanych z szeroko pojętą chirurgią plastyczną. Pacjenci zgłaszający się do... (modelowanie piersi Bydgoszcz)

Centrum Medyczne Bieńkowski Klinika Chirurgii Plastycznej

(7) 100% poleca
Bydgoszcz
Cena od: 13.000 zł do 18.000 zł
Bydgoskie Centrum Medyczne Bieńkowski to prywatny zakład opieki zdrowotnej, zaprojektowany i wybudowany w 2003 roku jako szpital o profilu zabiegowym spełniający restrykcyjne normy Unii Europejskiej. Personel Centrum Medycznego tworzą doświadczeni lekarze specjaliści, którzy zapewniają najwyższy poziom przeprowadzanych operacji, starannie dobrany zespół pielęgniarski gwarantuje troskliwą i profesjonalną opiekę w miłej i komfortowej atmosferze. Pacjenci... (modelowanie piersi Bydgoszcz)

dr Wiesław Bieńkowski

(17) 100% poleca
Bydgoszcz
Cena od: 13.000 zł do 18.500 zł
Doktor Wiesław Bieńkowski Specjalizacja: Chirurgia Ogólna, Chirurgia Plastyczna i Rekonstrukcyjna Doktor Bieńkowski wykonuje pełny zakres zabiegów chirurgii estetycznej w szczególności odmładzanie twarzy: facelift klasyczny oraz endoskopowy, osoczowe czynniki wzrostu (PRP), przeszczep tkanki tłuszczowej (lipofilling), zabiegi korekcyjne nosa, rekonstrukcja, korekcja i powiększanie piersi także za pomocą tkanki tłuszczowej. Liposukcja (wibracyjna... (lifting biustu Bydgoszcz)

dr n. med. Michał Chalcarz

(10) 100% poleca
Bydgoszcz
Gabinet online: wideokonsultacje
Dr n. med. Michał Chalcarz to wybitny specjalista chirurgii ogólnej i estetycznej. Wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, jest związany z Centrum Medycznym Bieńkowski w Bydgoszczy, prowadzi także własną Klinikę Chalcarz Clinic w Poznaniu. Jego doświadczenie obejmuje ponad dziesięć lat pracy w zawodzie lekarza. Zakres działań dr n. med. Michała Chalcarza jest bardzo szeroki. Wykonuje operacje plastyki odstających uszu, korekcji powiek... (lifting biustu Bydgoszcz)

prof. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski

(7) 100% poleca
Poznań
Prof. nadzw. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski to jeden z najlepszych chirurgów plastycznych w kraju. Profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, a także członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Pacjenci mogą poddać się plastyce okolic twarzy (korekta uszu, powiek, lifting twarzy)... (lifting piersi Bydgoszcz)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Aktualnie jestem 8 tygodni po zabiegu. Wiele lat życia we wstydzie i brak nadziei, że uda się naprawić naturę. Poszukiwałam lekarza z dobrych 7 lat aż trafiłam na profesora Szychtę. Ogromna wiedza i doświadczenie w tego rodzaju operacjach utwierdziła mnie w przekonaniu, że tylko Profesor może mi pomóc. Nie sztuką jest wstawić implanty, ale dopiero podniesienie z powiększeniem cewkowatych piersi z asymetrią i przerostem otoczek brodawkowych jest wyznacznikiem mistrzostwa w swoim fachu. Zwiotczałe, w rozstępach piersi nabrały pięknego kształtu i nastał w końcu dla mnie nowy czas. Profesor dał mi nowe życie, kiedy inni lekarze zbywali mnie, że nie mam szans na zadowalające efekty. Wręcz wróżyli że będę jeszcze gorzej wyglądała w bliznach, ponieważ moja skóra nie lubi tego rodzaju ingerencji. Przesympatyczny i troskliwy człowiek.

Kilka miesięcy temu poddałam się zabiegowi usunięcia implantów piersi u Doktora Jerzego Chęcińskiego, wybrałam Dr gdyż to właśnie ten lekarz udzielił mi najbardziej rzeczowych i dokładnych odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Z wykonanego zabiegu jestem bardzo, bardzo zadowolona.Moje piersi po wyjęciu implantów są równe i bardzo kształtne, nie mam żadnych powikłań i wszystko bardzo dobrze się wygoiło. Opieka pooperacyjna i cały personel bardzo miły i bardzo miło wspominam pobyt w klinice. Po wypisaniu Dr. bardzo się mną interesował, na wizycie sam usunął dreny i o wszystko się dokładnie wypytywał, jak się czuje itp. oglądał jak postępuje proces gojenia, dał dokładne wytyczne jak mam postępować z miejscem cięć. Serdecznie polecam, jestem bardzo zadowolona.

Wyświetl jedynie specjalistów, którzy oferują darmowe wideokonsultacje