19 2

dr Wiesław Bieńkowski

(5.0) 100% poleca
Dodaj opinię
2 ośrodki w Kujawsko-pomorskie, Pomorskie...
Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 7360072
Zobacz telefon
dr Wiesław Bieńkowski
(5.0) 100% poleca

Opinie (27)

5.0
ogólna ocena
100% poleca
Napisz opinię
Wszystko w najwyższym poziomie od pierwszej wizyty u dr Wiesława Bieńkowskiego: od przyjęcia do kliniki po sam zabieg i wspaniałą opiekę Pań pielęgniarek. Polecam wszystkim dziewczynom, które się zastanawiają, aby wybrała się właśnie tam.
dr Wiesław Bieńkowski
dr Wiesław Bieńkowski · 12 gru 2021
Bardzo dziękuję za opinię!
Dr Wiesław Bieńkowski to prawdziwy artysta! Z całego serca polecam nie tylko tę klinikę, ale również cały zespół! Wizyta z wizualizacją u doktora Bieńkowskiego przebiega bardzo szczegółowo i odpowiada on na wszystkie pytania oraz z ogromną dokładnością dobiera odpowiednie implanty, oczywiście dostosowując je do oczekiwań :) A wynik końcowy jest jeszcze piękniejszy niż wizualizacja! Marzenia się spełniają! Dziękuję z całego serca!
dr Wiesław Bieńkowski
dr Wiesław Bieńkowski · 11 sty 2021
Serdecznie dziękuję za rzeczową ocenę naszej Kliniki. Życzę by marzenia spełniły się w 100%.
Mastopeksja czyli plastyka piersi. Doktor poprawiał po innym lekarzu, efekt rewelacyjny, piersi kształtne i proporcjonalne, blizn praktycznie nie widać, były usuwane laserem ale doktor Wiesław bardzo ładnie zszył stąd i laser dał rezultaty. Po pierwszej operacji (wykonywał inny chirurg) była tragedia, po drugiej operacji którą wykonywał doktor Wiesław jest pięknie. Piersi bez wkładek, samo podniesienie. Jestem bardzo zadowolona.
dr Wiesław Bieńkowski
dr Wiesław Bieńkowski · 2 gru 2020
Bardzo dziękuję i pozdrawiam.
dr Wiesław Bieńkowski udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (10)

Zachwycona efektem
Powiększanie biustu

09.10.2018 roku dr. Bieńkowski wykonał mi rozległy zabieg . Opieka przed, w trakcie oraz po zabiegu pierwszorzędna . Efekty po operacji doskonałe. Minęło 1,5 roku i mój biust oraz brzuch wyglądają wyśmienicie....

Czytaj więcej

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Poniedziałek 24/01 Wtorek 25/01 Środa 26/01 Czwartek 27/01 Piątek 28/01

Zdjęcia (19)


Filmy (2)

dr Wiesław Bieńkowski udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (88)

Nadwyrężenie mięśni po operacji
Odpowiedź specjalisty · 14 gru 2021

Wielkiego niepokoju być nie powinno, natomiast jeżeli pojawi się obrzęk i powiększenie piersi proszę wykonać kontrolne USG i zgłosić się jak najszybciej do lekarz operującego.

Nierówności po całkowitej korekcji nosa
Odpowiedź specjalisty · 14 gru 2021

Pani wątpliwości są pewnie uzasadnione gdyż 4 tyg po zabiegu już tego typu nieprawidłowości być nie powinno. Najlepiej powiedzieć o tym lekarzowi , który nos operował.

Kolejność zabiegów anti-aging
Odpowiedź specjalisty · 14 gru 2021

Nie bardzo rozumiem w jakim celu zadaje Pani te pytania, jeżeli chce Pani sprawdzać kogoś kto zleca ten program, to znaczy, że nie ma Pani zaufania do tej osoby i lepiej zmienić miejsce udzielania usługi. Jeżeli edukacyj... Czytaj więcej

Bezoperacyjna korekta nosa - jaki zabieg
Odpowiedź specjalisty · 17 lis 2021

Proszę Pani jedynym skutecznym i dającym dobre rezultaty sposobem na uzyskanie zadowalającego efektu korekcji nosa jest zabieg operacyjny. Wszystko inne to mniejsze lub mniejsze naciąganie. Owszem niewielkie mankament... Czytaj więcej


Artykuły (3)

dr Wiesław Bieńkowski udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!
dr Wiesław Bieńkowski
(5.0) 27 opinie
- Dodaj opinię