dr Wiesław Bieńkowski
dr Wiesław Bieńkowski

dr Wiesław Bieńkowski Premium

(30 Opinii) ·100% poleca
Dodaj opinię
2 ośrodki w Kujawsko-pomorskie, Pomorskie... Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 56 godzin
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 7360072
dr Wiesław Bieńkowski
dr Wiesław Bieńkowski Premium
(30 Opinii) ·100% poleca

Informacje

Doktor Wiesław Bieńkowski

Specjalizacja: Chirurgia Ogólna, Chirurgia Plastyczna i Rekonstrukcyjna

Doktor Bieńkowski wykonuje pełny zakres zabiegów chirurgii estetycznej w szczególności odmładzanie twarzy: facelift klasyczny oraz endoskopowy, osoczowe czynniki wzrostu (PRP), przeszczep tkanki tłuszczowej (lipofilling), zabiegi korekcyjne nosa, rekonstrukcja, korekcja i powiększanie piersi także za pomocą tkanki tłuszczowej. Liposukcja (wibracyjna, Water Jet, klasyczna), lipomodeling sylwetki. Od 20 lat wykonuje przeszczepy tkanki tłuszczowej, obecnie z użyciem najnowszego systemu  Body Jet i systemu Pure Graft. Ponadto wykonuje abdominoplastykę prostą oraz z usunięciem przepukliny w kresie białej, korekcje uszu, powiek i opadających brwi - endoskopowy lift czoła.

W trakcie konsultacji i rozmów z pacjentami kieruję się przede wszystkim wiedzą zdobywaną i doskonaloną na kongresach i szkoleniach na całym świecie, 25 letnim doświadczeniem (przeprowadziłem operacje u ponad 20 000 pacjentów) i czasami zastosowaniem urządzenia do wizualizacji efektów zabiegu Vectra XT i Crisalix które pozwalają zobiektywizować i zwizualizować zastosowanie konkretnej metody.

Doktor Wiesław Bieńkowski jest twórcą dyrektorem Centrum Medycznego Bieńkowski

 • ukończył Wojskąj Akademię Medyczną - rocznik 1976

 • w 1985 roku uzyskał tytuł specjalisty Chirurgii Ogólnej 

 •  w roku 1990 pod kierownictwem prof. dr hab. med. Jerzego Strużyny uzyskał tytuł specjalisty chirurgii plastycznej w Klinicznym Oddziale Chirurgii Plastycznej i Leczenia Oparzeń CSK WAM w Warszawie

 • do 1992 roku pracował w Klinicznym Oddziale Oparzeniowo-Plastycznym bydgoskiego 10. Wojskowego Szpitala Klinicznego

Praktykował w wielu klinikach w Polsce i za granicami, jak również uczestniczył w licznych konferencjach i kursach Polskiego i Międzynarodowych Towarzystw Chirurgii Plastycznej m. in. w Polanicy Zdroju, Berlinie, Paryżu, Londynie, Yokohamie, Antibes, Cannes, Wiedniu, Buenos Aires, Rzymie, Lugano, Nowym Jorku, Atenach, Nowym Jorku i innych. Nabyte umiejętności i doświadczenie skrupulatnie wykorzystuje w codziennej działalności od roku 1992.

Szybkość w jakiej dokonuje się postęp w dziedzinie chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej wymaga od chirurga uczestniczenia przynajmniej dwa razy w roku w międzynarodowych kursach i kongresach doskonalących prowadzonych przez wybitnych specjalistów z tej dziedziny. 

Zaświadczenia i certyfikaty:

 • Certyfikat jakości ISO 9001
 • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej

Członkostwo:

 • Polskie Twarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej

Rodzaj działalności

 • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Personel:

 • 21-50 pracowników

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Szpital

Doświadczenie:

 • >10 lat

Możliwość konsultacji w języku:

 • angielski

Centrum/Lekarz specjalizuje się w:

 • Chirurgia plastyczna,rekonstrukcyjna i estetyczna

Pacjenta przyjmuje:

 • Specjalista

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • 280- 450- z symulacją

Sposoby płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew

Ułatwienia płatnicze:

 • Zaliczka

Usługi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Zabiegi kosmetologiczne

Powiększanie biustu tłuszczem

Powiększanie piersi metodą hybrydową - polega na zastosowaniu odpowiednio mniejszej endoprotezy oraz dodatkowo przeszczepu tkanki tłuszczowej. Można tym sposobem uzyskać znacznie bardziej naturalny efekt powiększenia piersi, gdzie endoproteza jest bardziej ukryta i nie występuje efekt marszczenia się endoprotezy. Jedynym warunkiem jest BMI u pacjentki powyżej 37.
Od: 13.000 zł do 18.500 zł

Lip Lift

Polega na wykonaniu odpowiedniego wycięcia tkanek w okolicy podnosowej w celu uzyskania skrócenia wargi, a jednoczesne zastosowanie plastyki wargi metodą Souza-Pinto pozwala uczynić efekt jeszcze bardziej spektakularnym.
Od: 7.000 zł do 10.000 zł

Lifting podbródka

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i jako dodatkowy zabieg w trakcie face-liftingu twarzy, bez względu na jego rozległość i rodzaj.
Od: 5.000 zł do 10.000 zł

Chirurgia plastyczna

Wkładki MOTIVA to najnowsza generacja endoprotez, w której zastosowano zaawansowaną technologię produkcji powłoki. Jej najważniejszą cechą odróżniającą je od endoprotez poprzednich generacji jest to, że nie powoduje reakcji ustroju na ciało obce, a tym samym nie wywołuje miejscowego stanu zapalnego. Skutkuje to brakiem takich powikłań, jak wysięk do torebki endoprotezy oraz powstanie torebki włóknistej. Ilość tych powikłań jest 10-krotnie mniejsza niż w poprzednich generacjach.

Liposukcja nieinwazyjna

W naszej klinice stosujemy Icoone Laser Medical 2, które łączy zaawansowany system masażu z biostymulującym działaniem lasera małej mocy 915 nM i 650 nM. Służy do modelowania sylwetki i poprawy komfortu życia pacjentów. Laser uwalnia tłuszcz z komórek, a unikalny system masażu pozwala przemieścić go do układu limfatycznego i wydalić z ustroju.

Usuwanie cellulitu

Zabieg usunięcia cellulitu wykonywany jest za pomocą urządzenia Icoone Laser 2 Medical. Jest to najnowszej generacji urządzenie, w którym oprócz najnowszego protokołu Roboderm® – unikalnej technologii na świecie, posiadającej funkcję Multi Mikropęcherzykowej Stymulacji (M.M.S.A.) – zastosowano dwa rodzaje światła laserowego o długości 650 i 915 nm, co wywołuje efekt fotochemiczny w tkankach i stymuluje większą przepuszczalność błon komórkowych, co z kolei przyspiesza proces lipolizy.
Od: 350 zł do 3.500 zł

Opinie (30)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Serdecznie polecam Centrum Medyczne Bieńkowski każdemu kto chciałby poddać się zabiegowi powiększenia biustu. Jestem po zabiegu i jestem bardzo zadowolona z efektu. Personel w centrum bardzo pomocny i opieka bardzo dobra. Jeszcze raz polecam dr Bieńk...Czytaj więcej

Jestem obecnie 2 miesiące po zabiegu korekty nosa u dr Bieńkowskiego. Od pierwszej konsultacji czułam, że jestem w dobrych rękach chirurga profesjonalisty o dużej wiedzy jak i doświadczeniu. Doktor jest człowiekiem zarówno empatycznym jak i skupionym...Czytaj więcej

Póki co jestem tydzień po operacji zmniejszenia i podciągnięcia piersi z implantem, ale już na ten moment mogę powiedzieć, że dr Bieńkowski jak i cały zespół pracujący w Klinice to Profesjonaliści przez duże P. Opieka i niesamowite podejście do pacje...Czytaj więcej

dr Wiesław Bieńkowski
dr Wiesław Bieńkowski · 2 cze 2022

Dziękuję bardzo!

Wszystko w najwyższym poziomie od pierwszej wizyty u dr Wiesława Bieńkowskiego: od przyjęcia do kliniki po sam zabieg i wspaniałą opiekę Pań pielęgniarek. Polecam wszystkim dziewczynom, które się zastanawiają, aby wybrała się właśnie tam.

dr Wiesław Bieńkowski
dr Wiesław Bieńkowski · 12 gru 2021

Bardzo dziękuję za opinię!

Zobacz więcej opinii
dr Wiesław Bieńkowski udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (11)

Zachwycona efektem

09.10.2018 roku dr. Bieńkowski wykonał mi rozległy zabieg . Opieka przed, w trakcie oraz po zabiegu pierwszorzędna . Efekty po operacji doskonałe. Minęło 1,5 roku i mój biust oraz brzuch wyglądają wyśmienicie. Naprawdę z całego serca polecam...

Czytaj więcej
Zobacz więcej historii

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Umów wizytę
Poniedziałek 15/08 Wtorek 16/08 Środa 17/08 Czwartek 18/08 Piątek 19/08

Zdjęcia (19)

Filmy (2)

dr Wiesław Bieńkowski udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (100)

Zobacz więcej pytań z odpowiedziami

Artykuły (2)

dr Wiesław Bieńkowski udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!