Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

12 wrz 2022

Korekta nosa u dr Bieńkowskiego

Warto
Średnia cena: 14.000 zł
134044
134045

O lekarzu

2 ośrodki w Kujawsko-pomorskie, Pomorskie...
Ocena:
Lekarz miły, konkretny. Mówił jasno ile jest w stanie zrobić w kwestii korekty nosa. Na ile można sobie pozwolić biorąc pod uwagę względy medyczne, anatomiczne twarzy. Bardzo rozsądne podejście. Polecam serdecznie jeśli marzysz o pięknym nosku.
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Chcę polecić z całego serca Centrum Medyczne Bieńkowski i dr Wiesława Bieńkowskiego. Zabieg korekty nosa miałam w styczniu 2022r. Jedyne czego żałuje to to, że tak długo zwlekałam z decyzją o operacji. Zabieg całkowicie bezbolesny. Metoda zamknięta, a więc bez widocznych blizn. Nawet po operacji zero bólu. Wiadomo opuchlizna się pojawiła, lecz w moim przypadku dość szybko znikła. Podobnie z sińcami pod oczami. Wyjęcie setonów po dwóch dniach, sprawnie, tylko chwilowy i lekki dyskomfort. Opieka przed i pooperacyjna pielęgniarek zasługuje na dużą pochwałę. Bardzo miłe i konkretne Panie. Efekt operacji widoczny od razu. Mój nos był długi i garbaty, a teraz prosty i mały. Jestem szczęśliwa i jeśli nadal się wahasz mam nadzieję, że moja opinia i zdjęcia przed i po Cię przekonają. Dodałam zdjęcie przed, słabej jakości bo foto zrobione z wydrukowanej kartki. Drugie zdjęcie obecnie po 9 miesiącach od operacji.

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Witam, mam szeroki brzydki nos

Witam, mam szeroki brzydki nos. Jestem po dwóch operacjach fess, mam skłonność do polipow torbieli,nos jest opuchniety od alergii też, ogólnie cierpię na przewlekłe zapalenie zatok, naczynioruchowe zapalenie błony śluzowej nosa, i wydaje mi...

Czytaj więcej
Korekcja nosa u dr Kulickiego

Dr Kulicki bardzo dobrze przygotował mnie do tej operacji a to okazało się bardzo ważne na każdym etapie. Etapie ostatecznej decyzji, operacji oraz rekonwalescencji. To okazało się niezmiernie ważne gdyż zmiana swojego wyglądu wiąże się ze stanem...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.