Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

12 wrz 2022 · Zaktualizowano: 10 paź 2023

Korekta nosa u dr Bieńkowskiego

Warto
Średnia cena: 14.000 zł
134044
134045

O lekarzu

dr Wiesław Bieńkowski
2 ośrodki w Kujawsko-pomorskie, Pomorskie...
Ocena:
Lekarz miły, konkretny. Mówił jasno ile jest w stanie zrobić w kwestii korekty nosa. Na ile można sobie pozwolić biorąc pod uwagę względy medyczne, anatomiczne twarzy. Bardzo rozsądne podejście. Polecam serdecznie jeśli marzysz o pięknym nosku.

Chcę polecić z całego serca Centrum Medyczne Bieńkowski i dr Wiesława Bieńkowskiego. Zabieg korekty nosa miałam w styczniu 2022r. Jedyne czego żałuje to to, że tak długo zwlekałam z decyzją o operacji. Zabieg całkowicie bezbolesny. Metoda zamknięta, a więc bez widocznych blizn. Nawet po operacji zero bólu. Wiadomo opuchlizna się pojawiła, lecz w moim przypadku dość szybko znikła. Podobnie z sińcami pod oczami. Wyjęcie setonów po dwóch dniach, sprawnie, tylko chwilowy i lekki dyskomfort. Opieka przed i pooperacyjna pielęgniarek zasługuje na dużą pochwałę. Bardzo miłe i konkretne Panie. Efekt operacji widoczny od razu. Mój nos był długi i garbaty, a teraz prosty i mały. Jestem szczęśliwa i jeśli nadal się wahasz mam nadzieję, że moja opinia i zdjęcia przed i po Cię przekonają. Dodałam zdjęcie przed, słabej jakości bo foto zrobione z wydrukowanej kartki. Drugie zdjęcie obecnie po 9 miesiącach od operacji.

1

Komentarz (1)

dr Wiesław Bieńkowski
2 ośrodki w Kujawsko-pomorskie, Pomorskie...
Dziękujemy za rzeczową opinię.
Odpowiedz

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
nos-nareszcie-bez-garba

Dzisiaj miałam zmianę gipsu 3 dni po operacji garbatego nosa i Pan doktor Kruk pozwolił mi spojrzeć w lusterko, żebym zobaczyła, jak wyszło. Popłakałam się, bo nosek wyszedł taki o jakim sobie zamarzyłam. Garbu nie ma, nie ma końcówki "...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.