Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

12 wrz 2022 · Zaktualizowano: 5 kwi 2023

Korekta nosa u dr Bieńkowskiego

Warto
Średnia cena: 14.000 zł
134044
134045

O lekarzu

dr Wiesław Bieńkowski
2 ośrodki w Kujawsko-pomorskie, Pomorskie...
Ocena:
Lekarz miły, konkretny. Mówił jasno ile jest w stanie zrobić w kwestii korekty nosa. Na ile można sobie pozwolić biorąc pod uwagę względy medyczne, anatomiczne twarzy. Bardzo rozsądne podejście. Polecam serdecznie jeśli marzysz o pięknym nosku.
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Chcę polecić z całego serca Centrum Medyczne Bieńkowski i dr Wiesława Bieńkowskiego. Zabieg korekty nosa miałam w styczniu 2022r. Jedyne czego żałuje to to, że tak długo zwlekałam z decyzją o operacji. Zabieg całkowicie bezbolesny. Metoda zamknięta, a więc bez widocznych blizn. Nawet po operacji zero bólu. Wiadomo opuchlizna się pojawiła, lecz w moim przypadku dość szybko znikła. Podobnie z sińcami pod oczami. Wyjęcie setonów po dwóch dniach, sprawnie, tylko chwilowy i lekki dyskomfort. Opieka przed i pooperacyjna pielęgniarek zasługuje na dużą pochwałę. Bardzo miłe i konkretne Panie. Efekt operacji widoczny od razu. Mój nos był długi i garbaty, a teraz prosty i mały. Jestem szczęśliwa i jeśli nadal się wahasz mam nadzieję, że moja opinia i zdjęcia przed i po Cię przekonają. Dodałam zdjęcie przed, słabej jakości bo foto zrobione z wydrukowanej kartki. Drugie zdjęcie obecnie po 9 miesiącach od operacji.

1

Komentarz (1)

dr Wiesław Bieńkowski
2 ośrodki w Kujawsko-pomorskie, Pomorskie...
Dziękujemy za rzeczową opinię.
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Operacja nosa NIE POLECAM (2014)

Operacje miałam robioną w 2014 r. Nie polecam nikomu. Mój nos jest brzydki, szeroki , gruby i na dodatek garbaty. Nie mogę go zaakceptować. Garb nie został dokładnie ścięty, nos nie został zwężony, na dodatek jeszcze jest krzywy i skręca w prawą...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.