Dr Maria Domańska

Dr Maria Domańska

Brak opinii
Dodaj opinię
Gabinet W punkt, Lubelska 82a, Chełm, Lubelskie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
Dr Maria Domańska
Dr Maria Domańska
Brak opinii

Informacje

  • 759 wizyty na profilu

Lek. med. Maria Domańska jest specjalistką medycyny estetycznej i ginekologii estetycznej, a także anestezjologiem i specjalistą intensywnej terapii. Swoich pacjentów przyjmuje w prywatnym gabinecie „W punkt” w Chełmie.

Specjalizacje

Lek. med. Maria Domańska specjalizuje się w zabiegach z dziedziny medycyny i ginekologii estetycznej. Dla swoich pacjentów przygotowała szereg zabiegów odmładzających. Wśród nich można wyróżnić wypełnianie i spłycanie zmarszczek, wolumetria oraz mezoterapia.

Specjalistka w swojej pracy często wykorzystuje laseroterapię. Z jej pomocą usuwa zmiany potrądzikowe, przebarwienia i rozszerzone naczynka. Wykorzystuje go także do kompleksowego odmłodzenia wyglądu.

Lek. med. Maria Domańska wykonuje u swoich pacjentek zabiegi ginekologii estetycznej. Również w tym przypadku często posługuje się laseroterapią, z pomocą której może m. in. usuwać blizny poporodowe, dokonywać obkurczania pochwy oraz leczyć nietrzymanie moczu. Innym zabiegiem, któremu mogą poddać się pacjentki w gabinecie „W punkt” jest wypełnianie warg sromowych.

Najważniejszym celem ekspertki jest poprawa wyglądu, samopoczucia oraz samooceny pacjentów. Dba o to, aby dzięki zabiegom przywrócony został młody, naturalny i zdrowy wygląd. W efekcie chce uzyskać prawdziwą satysfakcję pacjenta.

Lek. med. Maria Domańska prowadzi prywatny gabinet medycyny estetycznej „W punkt”, znajdujący się w Chełmie. Jest to miejsce nowoczesne i wyposażone w najnowszej generacji urządzenia. Zostało tak przygotowane, aby każdy pacjent mógł w nim pozostać po zabiegu na 24h, ciesząc się komfortem i bezpieczeństwem.

Lek. med. Maria Domańska ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, gdzie specjalizowała się w zakresie anestezjologii i intensywnej terapii. Jeszcze w czasie studiów jej drugim zainteresowaniem stała się medycyna i ginekologia estetyczna.

Specjalistka doświadczenie zdobyła, pracując na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Szpitalu Specjalistycznym w Chełmie i pełniąc dyżury na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Szpitalu im. Jana Pawła II w Zamościu oraz w Stacji Ratownictwa Medycznego w Chełmie i Krasnymstawie.

Lokalizacja

Jednocześnie prowadzi prywatny gabinet medycyny estetycznej „W punkt” w Chełmie.

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie
Dr Maria Domańska udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!