Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

5 sty 2018 · Zaktualizowano: 9 lip 2022

Implanty łydek w Klinice Chirurgii Mazan to był strzał w dziesiątkę

Warto
Średnia cena: 11.000 zł

O lekarzu

Ocena:
Implanty łydek w Klinice Chirurgii Mazan to był strzał w dziesiątkę
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Witam. 18 marca 2014 miałam zrobiony zabieg wstawienia implantów łydek. Zdecydowałam się na to ponieważ urodziłam się z koślawymi nogami i przez 53 lata z takimi żyłam, co było dla mnie po prostu traumą. Wszystkich wahających się, a szczególnie Panie, zapewniam, że był to strzał w dziesiątkę. Operacja przebiegła bardzo sprawnie, po miesiącu czasu chodziłam już w bucikach na obcasie i krótkiej spódniczce. Moja ocena dla KLINIKI = 6 ! Efekt możecie Państwo zobaczyć na zdjęciach na tejże stronie w zakładce " przed i po". Te ostatnie fotki, to są właśnie moje nogi !!!

7

Komentarzy (7)

jestem przed takim zabiegiem, bardzo proszę niech Pani mi napisze jaki rozmiar i rodzaj implantów ma Pani włożony, to bardzo dla mnie ważne, bo nie wiem czy dobrze wybrałam.
jak efekt życia, wyczuwa Pani że to coś obcego? czy implant włożony jest pod powięź mięśniową czy pod mięsień?
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Moje uda sa bardzo pomarszczone

Moje uda sa bardzo pomarszczone,grube,buly nad kolanami ,skora wewnetrzna wiotka.Pod skora wyczuwalne grudki tluszczu.Lubie plywac,ale wstyd mnie pokazywac moje nogi.Mam 70 lat ,jeszcze chcialabym byc aktywna.Chcialabym chociaz troche poprawic...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.