Dr n. med. Marcin Gierek

Dr n. med. Marcin Gierek

Brak opinii
Dodaj opinię
Zielona 2, Katowice, Śląskie
Dr n. med. Marcin Gierek
Dr n. med. Marcin Gierek
Brak opinii

Informacje

Dr n. med. Marcin Gierek jest chirurgiem ogólnym oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach przeciwstarzeniowych oraz terapii cellulitu. Jest członkiem wielu prestiżowych stowarzyszeń polskich i zagranicznych. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA), Polskiego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów (PTChOW), Towarzystwa Chirurgów Polskich (TChP) oraz Światowego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (World Society of Interdisciplinary Aesthetic and Anti-Aging Medicine – WOSIAM). 

Dr n. med. Marcin Gierek jest absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Ukończył też studia podyplomowe na kierunku Medycyna Estetyczna dla Lekarzy w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. Doświadczenie zawodowe zdobywał na Oddziale Chirurgii Plastycznej w Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich oraz Oddziale Chirurgii Ogólnej, Endokrynologicznej i Onkologicznej Szpitala Wielospecjalistycznego w Jaworznie.

Od wielu lat interesuje się medycyną estetyczną. Wiedzę i umiejętności w tym zakresie doskonalił pod okiem takich autorytetów jak prof. Maurizio Ceccarelli, prof. Pasquale Motolese czy dr Romulo Mene. Uczestniczył w rozmaitych kursach i szkoleniach odbywających się w różnych państwach na świecie. Do dziś bierze udział w międzynarodowych sympozjach oraz konferencjach naukowych, podczas których dowiaduje się o najnowszych rozwiązaniach medycyny estetycznej. 

Specjalizacje

Znakomity specjalista w zakresie małoinwazyjnych zabiegów odmładzających. Wykonuje terapie redukcji zmarszczek kwasem hialuronowym oraz toksyną botulinową. W pracy stosuje także metody regeneracji skóry, takie jak ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym oraz mezoterapię igłową. Jest ekspertem w zakresie niechirurgicznego liftingu twarzy nićmi PDO oraz zabiegów usuwania cellulitu metodą lipolizy iniekcyjnej.

Klinika

Gierek Clinic to nowoczesna placówka, w której znajdziecie szeroki zakres zabiegów. Osoby, które chcą poprawić urodę bez skalpela, mogą poddać się małoinwazyjnym terapiom medycyny estetycznej, w tym także zabiegom spłycania zmarszczek z użyciem wypełniaczy, takich jak toksyna botulinowa i kwas hialuronowy. To także miejsce, w którym wykonacie tzw. wampirzy lifting (ostrzykiwanie fibryną bogatopłytkową) albo pozbędziecie się przebarwień skórnych, korzystając z kuracji dedykowanym preparatem.

W Gierek Clinic znajdziecie także zabiegi z zakresu laseroterapii. Doświadczona kadra przeprowadza terapie odmładzające skóry z użyciem lasera frakcyjnego CO2 oraz HIFU twarzy i ciała. Dodatkowo w ofercie placówki znajduje się laserowa terapia rozszerzonych naczynek krwionośnych. W klinice możecie też skorzystać z zabiegów specjalnym sprzętem pozwalającym pozbyć się zmarszczek czy wykonać plastykę powiek bez użycia skalpela.

Gierek Clinic to miejsce, w którym zadbacie o sylwetkę. Możecie tu skorzystać z zabiegów falą uderzeniową oraz poddać się liposukcji. Wykwalifikowani lekarze wykonują także lipolifting (autologiczny przeszczep tłuszczu) oraz niwelują cellulit i nagromadzoną punktowo tkankę tłuszczową metodą lipolizy iniekcyjnej. Klinika dysponuje nowoczesnym, certyfikowanym sprzętem pozwalającym bezpiecznie przeprowadzać zabiegi. W czasie terapii małoinwazyjnych lekarze sięgają wyłącznie po atestowane preparaty pochodzące od renomowanych producentów. Pacjenci mają do dyspozycji przestronne i ciekawie urządzone wnętrza. Chwilom relaksu przed i po zabiegach sprzyja cicha i zielona okolica, w której jest położona klinika, oraz empatyczny personel.

Lokalizacja

Doktor pracuje we własnej klinice medycyny estetycznej Gierek Clinic w Ustroniu.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie

Ukończone specjalizacje:

  • Medycyna Estetyczna
  • Medycyna Estetyczna

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 120

Zdjęcia (1)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.