19 5

Centrum Medyczne VENO-MED Jendrysik, Kiełek

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

(5.0) 100 % poleca
Dodaj opinię
ul Sokoła 25, Lubliniec, Śląskie
Zobacz mapę
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 4049850
Zobacz telefon
16
Otrzymane opinie
7
Odpowiedzi na pytania
14
Historie pacjentów

Opinie (16)

5.0
ogólna ocena
100 % poleca
Napisz opinię
Polecam z czystym sercem, przemiła atmosfera od samego wejścia do gabinetu. Pani doktor jest profesjonalistką z ogromną wiedzą, stale doszkalającą się z nowości. Proponuje zawsze najlepszą opcje pacjentowi. Wykonuje niezwykle efektywne zabiegi. Mam szczęście, ze trafiłam do doktor Bożenki! Pan doktor Kiełek bardzo miły i uprzejmy, wszystko dokładnie wyjaśnia, przeznacza na pacjenta tyle czasu ile potrzeba. Dzięki doktorowi przestałam nakładać na twarz tony pudru i fluidu, gdyż pozamykał moje naczynka, których się ogromnie wstydziłam. Dbają od lat o mój wygład. Nigdy nie poszłabym do innego gabinetu.
Klinika zrobiła na mnie bardzo miłe wrażenie. W dobie wirusa wszelkie zabezpieczenia są stosowane, dezynfekcja, rękawiczki, maski, odstępy między pacjentami. A także najważniejsze to personel od samej rejestracji po specjalistów. Pani Doktor oraz jej zespół to profesjonaliści! Od momentu wejścia mogę powiedzieć, że czulam się jak w SPA :) Atmosfera panującą ma bardzo duży wpływ na pacjenta, który i tak się stresuje, a w tym wypadku wszystkie niepokoje odpłynęły. Pełny kontakt z Panią Doktor i Paniami pielęgniarkami, wszystko na bieżąco było omawiane, pytanie o samopoczucie dbanie o pacjenta na 10+! Każdemu życzę takiej opieki od strony lekarza i jego personelu! Ja jestem przeszczesliwa że trafiłam w takie ręce z efektem zabiegu o którym marzylam od dziecka i Pani Doktor je spełniła, bardziej niż mogłam sobie to wymarzyć! Dziękuję jeszcze raz wszystkim!
Historia ukończona (Korekcja uszu): Korekta uszu nićmi Aptos - spektakularny efekt
Poproś Centrum Medyczne VENO-MED Jendrysik, Kiełek o więcej informacji o zabiegu
i spełnij Twoje marzenia!

Historie (14)

Zdjęcia (19)


Filmy (5)

Poproś Centrum Medyczne VENO-MED Jendrysik, Kiełek o więcej informacji o zabiegu
i spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (7)

Korekta nosa nićmi Aptos a Hashimoto
Odpowiedź specjalisty · 9 mar 2021

Witam. Ustabilizowana Choroba Haschimoto w okresie remisji z prawidlowymi wynikami tarczycowymi i prawidlowym CRP - nie jest przeciwskazaniem do korekty nosa nićmi Aptos.

Nici na opadające policzki - jakie efekty?
Odpowiedź specjalisty · 19 mar 2016

Witam. Efekt działania nici liftingujacych zależy od wielu czynników: czy są to nici rozpuszczalne zahaczane tylko w obrębie skóry, czy też nierozpuszczalne nici chirurgiczne, zahaczane o okostną. Dobór odpowiedniego t... czytaj więcej


Artykułów (5)

Bezoperacyjna korekta nosa nićmi APTOS
Jak pozbyć się chomików?
Poproś Centrum Medyczne VENO-MED Jendrysik, Kiełek o więcej informacji o zabiegu
i spełnij Twoje marzenia!
Centrum Medyczne VENO-MED Jendrysik, Kiełek
(5.0) 16 opinie
- Dodaj opinię