BaltiqMed

BaltiqMed

Brak opinii
Dodaj opinię
Świętego Wojciecha 10, Gdynia, Pomorskie
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.
BaltiqMed
BaltiqMed
Brak opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Informacje

BaltiqMed to prywatny gabinet działający w Gdyni, którego usługi kierowane są głównie do kobiet. 

W BaltiqMed pacjent spotka się z indywidualnym podejściem. Zespół wsłuchuje się w potrzeby pacjentów i przeprowadza dogłębną diagnostykę, aby dobrze zaplanować ścieżkę leczenia i osiągnąć najlepsze rezultaty.

Zespół

Kadrę BaltiqMed tworzą lekarze i fizjoterapeuci posiadający wysokie kwalifikacje i stale doskonalący swoje umiejętności, co jest gwarancją jakości usług świadczonych w gabinecie. Troska o zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów jest dla zespołu priorytetem. 

Na każdej wizycie specjaliści poświęcają pacjentowi tyle czasu, ile potrzeba, aby każdy mógł uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania. 

Zespół tworzą dr Jowita Sroka-Tomaszewska (dermatologia), dr Aleksandra Sawczyna (ginekologia i położnictwo), dr Alicja Kur (ginekologia i położnictwo, ginekologia estetyczna), dr Jakub Wolski (psychiatria), dr Jerzy Iskrzycki (medycyna estetyczna), dr Sandra Sztajerwald-Reglinska (psychologia) i mgr Aneta Jagiełło (fizjoterapia). 

Specjalizacje

Oferta BaltiqMed obejmuje usługi z zakresu medycyny estetycznej, ginekologii i położnictwa oraz ginekologii estetycznej, dermatologii, fizjoterapii uroginekologicznej, a także psychiatrii i psychologii. 

W gabinecie BaltiqMed oferuje szeroki wachlarz zabiegów małoinwazyjnych z dziedziny medycyny estetycznej, regeneracyjnej i anti-aging z wykorzystaniem nowoczesnych technik i innowacyjnych produktów. Dostępne są zabiegi zarówno na twarz, jak i na ciało, pozwalające przywrócić młody wygląd, zapobiegać oznakom starzenia, a także wyszczuplić i wymodelować sylwetkę. W ramach ginekologii estetycznej oferowane są głównie małoinwazyjne zabiegi, takie jak wypełnianie warg sromowych, powiększenie punktu G czy rewitalizacja okolic sromu. 

Lokalizacja

Gabinet BaltiqMed znajduje się w centrum dynamicznie rozwijającego się miasta Gdynia. Wyposażenie i wystrój gabinetu mają na celu zapewnić pacjentom wygodę, a specjalistom dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi.

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.