BaltiqMed

BaltiqMed

Brak opinii
Dodaj opinię
Świętego Wojciecha 10, Gdynia, Pomorskie
BaltiqMed
BaltiqMed
Brak opinii

Informacje

BaltiqMed to prywatny gabinet działający w Gdyni, którego usługi kierowane są głównie do kobiet. 

W BaltiqMed pacjent spotka się z indywidualnym podejściem. Zespół wsłuchuje się w potrzeby pacjentów i przeprowadza dogłębną diagnostykę, aby dobrze zaplanować ścieżkę leczenia i osiągnąć najlepsze rezultaty.

Zespół

Kadrę BaltiqMed tworzą lekarze i fizjoterapeuci posiadający wysokie kwalifikacje i stale doskonalący swoje umiejętności, co jest gwarancją jakości usług świadczonych w gabinecie. Troska o zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów jest dla zespołu priorytetem. 

Na każdej wizycie specjaliści poświęcają pacjentowi tyle czasu, ile potrzeba, aby każdy mógł uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania. 

Zespół tworzą dr Jowita Sroka-Tomaszewska (dermatologia), dr Aleksandra Sawczyna (ginekologia i położnictwo), dr Alicja Kur (ginekologia i położnictwo, ginekologia estetyczna), dr Jakub Wolski (psychiatria), dr Jerzy Iskrzycki (medycyna estetyczna), dr Sandra Sztajerwald-Reglinska (psychologia) i mgr Aneta Jagiełło (fizjoterapia). 

Specjalizacje

Oferta BaltiqMed obejmuje usługi z zakresu medycyny estetycznej, ginekologii i położnictwa oraz ginekologii estetycznej, dermatologii, fizjoterapii uroginekologicznej, a także psychiatrii i psychologii. 

W gabinecie BaltiqMed oferuje szeroki wachlarz zabiegów małoinwazyjnych z dziedziny medycyny estetycznej, regeneracyjnej i anti-aging z wykorzystaniem nowoczesnych technik i innowacyjnych produktów. Dostępne są zabiegi zarówno na twarz, jak i na ciało, pozwalające przywrócić młody wygląd, zapobiegać oznakom starzenia, a także wyszczuplić i wymodelować sylwetkę. W ramach ginekologii estetycznej oferowane są głównie małoinwazyjne zabiegi, takie jak wypełnianie warg sromowych, powiększenie punktu G czy rewitalizacja okolic sromu. 

Lokalizacja

Gabinet BaltiqMed znajduje się w centrum dynamicznie rozwijającego się miasta Gdynia. Wyposażenie i wystrój gabinetu mają na celu zapewnić pacjentom wygodę, a specjalistom dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Nie
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.