dr n. med. Jacek Toboła

(14) 100% poleca
Gdynia
Cena od: 500 zł
PRODERM - Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Chirurgii Skóry. Oferujemy naszym pacjentom szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.Zajmujemy się diagnostyką i terapią chorób skóry, paznokci i włosów oraz chorób przenoszonych drogą płciową. Specjalizujemy się także w usuwaniu chirurgicznym łagodnych i nowotworowych zmian skórnych.Do grona naszych specjalistów należą: dr Anna Toboła - specjalista... (wypełniacze Gdynia)

dr Daria Dobaczewska

(11) 100% poleca
Gdynia
Cena od: 990 zł
Lek. med. Daria Dobaczewska jest chirurgiem ogólnym oraz plastycznym. Specjalizuje się w operacjach plastycznych i rekonstrukcyjnych piersi oraz okolic twarzy. Wykonuje też abdominoplatykę i liposukcję oraz małoinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej. Należy do dwóch prestiżowych stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE) oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń (PTLO). Pracuje w Gdyni... (wypełniacze do twarzy Gdynia)

dr Wiesław Bieńkowski

(17) 100% poleca
Gdynia
Cena od: 800 zł do 1.200 zł
Doktor Wiesław Bieńkowski Specjalizacja: Chirurgia Ogólna, Chirurgia Plastyczna i Rekonstrukcyjna Doktor Bieńkowski wykonuje pełny zakres zabiegów chirurgii estetycznej w szczególności odmładzanie twarzy: facelift klasyczny oraz endoskopowy, osoczowe czynniki wzrostu (PRP), przeszczep tkanki tłuszczowej (lipofilling), zabiegi korekcyjne nosa, rekonstrukcja, korekcja i powiększanie piersi także za pomocą tkanki tłuszczowej. Liposukcja (wibracyjna... (wypełniacze Gdynia)

Centrum Medyczne Bieńkowski Klinika Chirurgii Plastycznej

(7) 100% poleca
Gdynia
Cena od: 800 zł do 1.200 zł
Bydgoskie Centrum Medyczne Bieńkowski to prywatny zakład opieki zdrowotnej, zaprojektowany i wybudowany w 2003 roku jako szpital o profilu zabiegowym spełniający restrykcyjne normy Unii Europejskiej. Personel Centrum Medycznego tworzą doświadczeni lekarze specjaliści, którzy zapewniają najwyższy poziom przeprowadzanych operacji, starannie dobrany zespół pielęgniarski gwarantuje troskliwą i profesjonalną opiekę w miłej i komfortowej atmosferze. Pacjenci... (wypełniacze Gdynia)

Dermedica s.c.

Brak rekomendacji
Gdańsk
Cena od: 800 zł
Dermedica to Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Chirurgii Skóry, które oferuje pacjentom z Gdańska, Gdyni i okolic szeroki wachlarz badań diagnostycznych oraz zabiegów, mających na celu poprawę ich wyglądu. Pracujący tutaj specjaliści zapewniają kompleksowe rozwiązania problemów, łączące wiele dziedzin wiedzy. Dermedica stawia sobie za cel wykorzystanie nowoczesnych metod, aby osiągnąć jak najbardziej satysfakcjonujące rezultaty.Centrum... (wypełniacze Gdynia)

Specjaliści w pobliżu Gdynia

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Nie polecam
iza287217

Niedawno robiłam zabieg wypełniaczem Radiesse w klinice w W. Odradzam robienie tam zabiegów medycyny estetycznej. Pani doktor zmęczona nie bardzo zainteresowana wykonaniem zabiegu. Cały zabieg wykonała w ciągu 10 minut. Bez starannego demakijażu (wykonałam go naprędce) przemyła twarz gazikiem, chyba ze spirytusem. Potem bez znieczulenia zaczęła wprowadzać wypełniacz pod skórę. Było to bardzo bolesne, Pan doktor stwierdziła, że środek znieczulający jest razem z wypełniaczem w strzykawce i zaraz zadziała. I nie przerywając kontynuowała zabieg. Po zabiegu dostałam na twarz zimny okład i poproszono mnie o opuszczenie gabinetu..trzymając jedną ręką okład na twarzy a drugą zabierając swoje rzeczy przeniosłam się do poczekalni gdzie siedziały inne pacjentki oczekujące na wizytę,I tam poproszono mnie o wypełnienie kwestionariusza dotyczącego przebytych chorób, alergii i nietolerancji. Byłam w szoku i wypełniłam go choć teraz wiem, że nie powinnam była tego robić po wykonanym zabiegu. Dodam, że ta ' przyjemność' kosztowała mnie niespełna 2 tys.

Nie jestem zwolenniczką sztucznych wypełniaczy, ale Pani doktor zrobiła mi w SCM estetic bardzo fajny zabieg fibryną bogatopłytkową. Super wypełnił najpierw moje ubytki w skórze, a teraz widzę, że po kilku tygodniach skóra w tym miejscu ładnie się zregenerowałam. Takie odmładzanie to ja rozumiem. Bardzo dziękuję Pani za bardzo fajną, regeneracyjną terapię.