Centrum Medyczne Bieńkowski Klinika Chirurgii Plastycznej

(7) 100% poleca
Gdynia
Bydgoskie Centrum Medyczne Bieńkowski to prywatny zakład opieki zdrowotnej, zaprojektowany i wybudowany w 2003 roku jako szpital o profilu zabiegowym spełniający restrykcyjne normy Unii Europejskiej. Personel Centrum Medycznego tworzą doświadczeni lekarze specjaliści, którzy zapewniają najwyższy poziom przeprowadzanych operacji, starannie dobrany zespół pielęgniarski gwarantuje troskliwą i profesjonalną opiekę w miłej i komfortowej atmosferze. Pacjenci... (alternatywy liposukcji Gdynia)

dr n. med. Jacek Toboła

(13) 100% poleca
Gdynia
Cena od: 200 zł
PRODERM - Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Chirurgii Skóry. Oferujemy naszym pacjentom szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.Zajmujemy się diagnostyką i terapią chorób skóry, paznokci i włosów oraz chorób przenoszonych drogą płciową. Specjalizujemy się także w usuwaniu chirurgicznym łagodnych i nowotworowych zmian skórnych.Do grona naszych specjalistów należą: dr Anna Toboła - specjalista... (alternatywa dla liposukcji Gdynia)

Specjaliści w pobliżu Gdynia

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Staram się zdrowo odżywiać i regularnie uprawiać sport. Jednak na moim brzuchu zawsze było więcej tkanki tłuszczowej niż w innych miejscach. Mam figurę typowego "jabłka". Słyszałam dużo dobrych opinii o technologii HIFU. Zaczęłam interesować się zabiegami wyszczuplającymi i dzięki temu natknęłam się na klinikę Dr Legrand. Z ich oferty wybrałam Liposonix. Na miejscu dowiedziałam się, że jeden zabieg to nawet rozmiar mniej w obwodach. Podchodziłam do tego sceptycznie, a tymczasem jestem w szoku! Mam za sobą dopiero pierwszy z nich (a w planie mam łącznie 3, czyli tyle, ile maksymalnie można wykonać w ciągu roku), a już widzę efekty! Niebawem kolejna wizyta w klinice - już nie mogę się doczekać!

Witam. Przyznam, że jestem bardzo zdesperowana i chcialabym wreszcie skutecznie pozbyc sie cellulitu, jednak zabieg to dla mnie dosc spory wydatek. Czy istnieje jakaś sprawdzona metoda aby zrobic to taniej i na wlasna reke? Jk to wypada na tle zabiegów?

Filtry
Z ofertą (0)
Z rekomendacjami (2)