lek. med. Anna Bachleda-Curuś

lek. med. Anna Bachleda-Curuś

(1 Opinia) ·100% poleca
Dodaj opinię
Grzegórzecka 67c/U14, Kraków, Małopolskie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
lek. med. Anna Bachleda-Curuś
lek. med. Anna Bachleda-Curuś
(1 Opinia) ·100% poleca

Informacje

  • 1449 wizyty na profilu

Lek. med. Anna Bachleda-Curuś jest specjalistką dermatologii i wenerologii oraz ekspertem medycyny estetycznej. Na konsultacje i zabiegi zaprasza do SCM Clinic w Krakowie.

Lek. med. Anna Bachleda-Curuś jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2017 roku ukończyła specjalizację z dermatologii i wenerologii Klinice Dermatologii w USK im. WAM w Łodzi. Do roku 2017 pracowała również jako wykładowca na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. W 2015 roku rozpoczęła studia doktoranckie.Bezustannie poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w konferencjach i sympozjach, zarówno jako słuchacz, jak i wykładowca. Jest także autorką cenionych prac naukowych.

Specjalizacje

Ekspertka zajmuje się kompleksową diagnostyką zmian skórnych (dermatoskopią), wraz z cyfrowym zapisem obrazu. Na tej podstawie wdraża odpowiednie leczenie, które może obejmować między innymi takie choroby jak grzybica, łuszczyca czy alergie kontaktowe.

Specjalnością lek. med. Anny Bachledy-Curuś jest laseroterapia, którą wykorzystuje w trakcie leczenia chorób (np. trądziku) oraz zabiegów medycyny estetycznej. Z ich pomocą dokonuje usuwania blizn i zmian skórnych, rozstępów oraz przebarwień. Zajmuje się również zamykaniem rozszerzonych naczynek krwionośnych.

Lek. med. Anna Bachleda-Curuś prowadzi także laserowe odmładzanie oraz oferuje inne zabiegi anti-aging, takie jak wolumetria, mezoterapia igłowa i wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym. W przypadku pojawienia się na skórze włókniaków czy brodawek, podejmuje się ich usunięcia.

W jej gabinecie można także dokonać drobnej korekcji wyglądu twarzy, między innymi dzięki wypełnianiu ust kwasem hialuronowym czy korekcji okolic oka.

Lek. med. Anna Bachleda-Curuś przykłada wielką wagę do profesjonalizmu i staranności w wykonywaniu każdego swojego zadania. Jest zdania, że lekarz powinien pomagać pacjentowi w odzyskaniu przez niego zdrowia i wyglądu. Lubi pomagać kobietom w podkreślaniu ich piękna oraz w dbałości o wizerunek. Jest ceniona za wszystkie te cechy, jak również empatię i życzliwość.

Lokalizacja

Lek. med. Anna Bachleda-Curuś przyjmuje pacjentów w SCM Clinic w Krakowie. Jest to placówka, która odznacza się wyjątkowo wysokim standardem świadczonych usług, a także najnowocześniejszym wyposażeniem. Udziela konsultacji w zakresie dermatologii, medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej i wielu innych. Atutem SCM Clinic jest również personel, charakteryzujący się empatią i dbający o dyskrecję oraz komfort pacjentów.

Ukończone specjalizacje:

  • Dermatologia
  • Dermatovenerologie

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Cena konsultacji:

  • 150

Usługi

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Zabiegi kosmetologiczne

Opinie (1)

5.0
średnia ocen
100% poleca

Odmładzanie botoksem - na pewno powtórzę!

lek. med. Anna Bachleda-Curuś udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Zdjęcia (1)

Miejsca pracy

SCM Estetic

SCM Estetic

lek. med. Anna Bachleda-Curuś udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!