Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

20 gru 2017 · Zaktualizowano: 11 paź 2023

Zabiegi preparatem Dr Cyj Hair Filler - utraciłam dużo włosów i nie wierzyłam w poprawę

Warto
Średnia cena: 600 zł

O lekarzu

dr Małgorzata Kossut
2 ośrodki w Mazowieckie
Ocena:
Zabiegi preparatem Dr Cyj Hair Filler - utraciłam dużo włosów i nie wierzyłam w poprawę

Jestem po zabiegach ( seria 4) preparatem pod nazwą Dr Cyj Hair Filler i widzę efekty. W związku z chorobą tarczycy - niestety utraciłam dużo włosów i cóż, miałam dosłownie "prześwity" na głowie i był to dla mnie spory kompleks.W sumie wstydziłam się potwornie :(. Koleżanka poleciła Dr Małgorzatę Kossut, u której wzięła serię ( tj. 4 zabiegi) zabiegów na włosy i i jestem jej b. wdzięczna za skierowanie do Pani Doktor :) Zastosowane przez Panią Doktor leczenie za pomocą preparatów Dr Cyj - dało spektakularne efekty a nie wierzyłam, że się uda! . Początkowo nawet myślałam, że nic z tego, bo włosy nadal wypadały, poprawy zero, "prześwity" i braki włosów - jak były tak zostały -ale po około miesiącu zaczęło się powoli zmieniać.A teraz po całej terapii o dziwo znowu mam więcej włosów, jest ich więcej , są puszyste i jakby pełne energii i to dzięki Pani Doktor! W ubiegły piątek zrobiłyśmy jeszcze osocze i czekam na kolejne super efekty :)Bardzo polecam zabiegi za pomocą preparatu zastosowanego przez Panią Doktor - Dr Cyj - naprawdę warto, a Pani Doktor dziękuję za podejście do pacjenta, pełen profesjonalizm, przemiłe i pomocne rozmowy :) Cóż dodać wspaniała Pani Doktor! Acha wiosną kolejna seria :) Bo warto i pomaga :) Pozdrawiam, B.L.

5

Komentarzy (5)

Super opinia Bożenko!<br />
Dużo tu rad dla mężczyzn odnośnie leczenia wypadania włosów, ale minimum dla kobiet. Jak musisz dbać o skórę głowy po takiej mezoterapii? Czy zabieg jest bolesny? Nie bardzo sobie wyobrażam, jak w takim wypadku stosować znieczulenie???
Odpowiedz
Zuzka, zabieg do wytrzymania, bez znieczulenia ale naprawdę daje się radę. Efekt faktycznie jest - włosy mocniejsze i naprawdę jest ich więcej :-)Nie ma co się bać- może to też kwestia wykonania zabiegu - no sama nie wiem - ale na pewno do wytrzymania , choc do przyjemnych nie należy, ale grunt że skuteczny :-) Załuję trochę, , że tak późno się zdecydowałam, ale wiesz było to dla mnie bardzo krępujące...zabieg polecam :-)
Odpowiedz
A można po zabiegu normalnie myć włosy? Zwykłym szamponem czy dermatologicznym?
Odpowiedz
nadal zadowolona Pani z efektu?
Odpowiedz
witam, ja osobiście myłam dopiero następnego dnia po zabiegu włosy i mam taki profesjonalny szampon i bardzo delikatny :-)
Odpowiedz

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Mezoterapia igłowa i inne

Piszę o tym miejscu gdzie się da bo jestem na prawdę zachwycona! Przede wszystkim całościowym podejściem do mnie, potrzebuje kosmetyczki - jest, potrzebuje lekarza-jest, zabiegów całą masa i nie musze się nad niczym zastanawiać, jestem prowadzona...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.