Zabiegi preparatem Dr Cyj Hair Filler - utraciłam dużo włosów i nie wierzyłam w poprawę

Bozena.L.

Jestem po zabiegach ( seria 4) preparatem pod nazwą Dr Cyj Hair Filler i widzę efekty. W związku z chorobą tarczycy - niestety utraciłam dużo włosów i cóż, miałam dosłownie "prześwity" na głowie i był to dla mnie spory kompleks.W sumie wstydziłam się potwornie :(. Koleżanka poleciła Dr Małgorzatę Kossut, u której wzięła serię ( tj. 4 zabiegi) zabiegów na włosy i i jestem jej b. wdzięczna za skierowanie do Pani Doktor :) Zastosowane przez Panią Doktor leczenie za pomocą preparatów Dr Cyj - dało spektakularne efekty a nie wierzyłam, że się uda! . Początkowo nawet myślałam, że nic z tego, bo włosy nadal wypadały, poprawy zero, "prześwity" i braki włosów - jak były tak zostały -ale po około miesiącu zaczęło się powoli zmieniać.A teraz po całej terapii o dziwo znowu mam więcej włosów, jest ich więcej , są puszyste i jakby pełne energii i to dzięki Pani Doktor! W ubiegły piątek zrobiłyśmy jeszcze osocze i czekam na kolejne super efekty :)Bardzo polecam zabiegi za pomocą preparatu zastosowanego przez Panią Doktor - Dr Cyj - naprawdę warto, a Pani Doktor dziękuję za podejście do pacjenta, pełen profesjonalizm, przemiłe i pomocne rozmowy :) Cóż dodać wspaniała Pani Doktor! Acha wiosną kolejna seria :) Bo warto i pomaga :) Pozdrawiam, B.L.

Pokazać komentarze5 Skryć komentarze5
Zuza

Super opinia Bożenko!
Dużo tu rad dla mężczyzn odnośnie leczenia wypadania włosów, ale minimum dla kobiet. Jak musisz dbać o skórę głowy po takiej mezoterapii? Czy zabieg jest bolesny? Nie bardzo sobie wyobrażam, jak w takim wypadku stosować znieczulenie???

Zobacz odpowiedzi 4
Bozena.L.

Zuzka, zabieg do wytrzymania, bez znieczulenia ale naprawdę daje się radę. Efekt faktycznie jest - włosy mocniejsze i naprawdę jest ich więcej :-)Nie ma co się bać- może to też kwestia wykonania zabiegu - no sama nie wiem - ale na pewno do wytrzymania , choc do przyjemnych nie należy, ale grunt że skuteczny :-) Załuję trochę, , że tak późno się zdecydowałam, ale wiesz było to dla mnie bardzo krępujące...zabieg polecam :-)

Odpowiedź na: Bozena.L.
Zuza

A można po zabiegu normalnie myć włosy? Zwykłym szamponem czy dermatologicznym?

Odpowiedź na: Zuza
dr Małgorzata Kossut

Najlepiej umyć włosy PRZED zabiegiem, po zabiegu umyć włosy dopiero następnego dnia dowolnym szamponem, byle nie drażniącym, np z rzepy czy typu peeling. Generalnie włosy proszę traktować normalnie.
Pozdrawiam
Małgorzata Kossut,lekarz

Odpowiedź na: dr Małgorzata Kossut
Bozena.L.

witam, ja osobiście myłam dopiero następnego dnia po zabiegu włosy i mam taki profesjonalny szampon i bardzo delikatny :-)

Opinia o lekarzu

Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

Więcej opinii na ten temat

Specjaliści w Twojej okolicy