Nasza redakcja

Poznaj nasz międzynarodowy zespół twórców treści internetowych, wyspecjalizowanych w tematyce chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i kosmetologii. Nasza ekipa jest zawsze na bieżąco z nowościami w sektorze, aby informować Cię o najnowszych technikach zabiegowych i innowacyjnych zabiegach estetycznych.
KataGolko-PL.png

Katarzyna Golko

Content Manager Polska

Jestem tłumaczką języka hiszpańskiego i copywriterką. Ukończyłam filologię hiszpańską i translatorykę na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Specjalizuję się w tłumaczeniach medycznych. Doświadczenie w tym zakresie zdobywałam w wydawnictwie Medycyna Praktyczna. Od dwóch lat zajmuję się tworzeniem i tłumaczeniem treści związanych z medycyną estetyczną, chirurgią plastyczną, zdrowiem i tematyką beauty.

LucieOmanska-CZ.png

Lucie Osmanská

Content Manager Czechy

Ukończyłam filologię czeską ze specjalizacją dziennikarsko-publicystyczną na Uniwersytecie Palackiego w Ołomuńcu. Od lat zajmuję się redagowaniem treści oraz tłumaczeniem. Współpracowałam przy tworzeniu wielu międzynarodowych projektów. Obecnie tworzę treści związane z chirurgią plastyczną i medycyną estetyczną. Mój główny obszar zainteresowań stanowią pielęgnacja skóry i zabiegi małoinwazyjne.

NataliaValkovicova-SK.png

Natália Valkovičová

Content Manager Słowacja

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Masaryka w Brnie, ale już w czasie studiów w kręgu moich zainteresowań pojawiło się pisanie, tworzenie treści i tłumaczenie. Do tej pory miałam okazję współpracować przy realizacji kilku projektów. Moim priorytetem jest prezentowanie informacji w sposób jasny, zrozumiały i czytelny. Obecnie piszę artykuły związane z tematyką chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.

MonicaAubert-ES.png

Mònica Aubert

Content Manager Hiszpania

Ukończyłam dziennikarstwo na Uniwersytecie Ramona Llulla i studia podyplomowe w zakresie public relations i doradztwa medialnego na Uniwersytecie Autonomicznym w Barcelonie. Od dziecka lubię pisać i prowadzić interesujące rozmowy. Obecnie tworzę treści dotyczące chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej; mam duże doświadczenie w przeprowadzaniu wywiadów ze specjalistami, w szczególności o tematyce chirurgii piersi.

CarmenGiubileo-IT.png

Carmen Giubileo

Content Manager Włochy

Zawsze fascynował mnie rynek kreatywny i media. Ukończyłam studia licencjackie w dziedzinie filmu i komunikacji na Uniwersytecie Roma Tre w Rzymie. Po ukończeniu studiów postanowiłam kontynuować naukę w IBAT College w Dublinie, gdzie ukończyłam profesjonalny kurs marketingu cyfrowego. Obecnie piszę artykuły i wywiady na temat mody i urody, a także chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, łącząc w ten sposób moje dwie pasje.

SofiaGali-FR.png

Sofia Gali

Content Manager Francja

Ukończyłam Université Sorbonne-Nouvelle na kierunku nauczanie języka francuskiego i języków obcych. Pracuję jako community manager i copywriterka. Jestem zagorzałą miłośniczką naturalnej pielęgnacji skóry i pasjonatką szeroko pojętej estetyki, na bieżąco śledzę wszelkie nowości i trendy związane z tą tematyką. Obecnie piszę artykuły i treści dotyczące nowych trendów w dziedzinie medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej.

CarinaPfaffstetter-DE.png

Carina Pfaffstetter

Content Manager Niemcy

Pochodzę z Austrii i jestem copywriterką. Moją pasją są języki obce. Ukończyłam studia w zakresie nauk o komunikacji na Uniwersytecie Wiedeńskim. W 2020 roku poczułam potrzebę zmiany i przeprowadziłam się do Barcelony, aby rozpocząć kolejne studia – marketing – i rozpocząć pracę związaną z marketingiem cyfrowym. Obecnie z zaangażowaniem oddaję się tworzeniu treści związanych z medycyną estetyczną i chirurgią plastyczną.

AnahiGallardo-MX.png

Anahí Gallardo

Content Manager Meksyk

Ukończyłam studia z nauk o komunikacji i studia podyplomowe z dziennikarstwa BCN_NY (Universitat de Barcelona- Columbia University). Specjalizuję się w przeprowadzaniu wywiadów i pisaniu artykułów o medycynie estetycznej i zdrowiu. Moja praca polega na tworzeniu interesujących i przydatnych treści na naszej platformie i uwielbiam to robić! Trendy i ważne wieści ze świata medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej? Możesz na mnie liczyć!

DianaRoa.png

Diana Roa

Content Manager Ameryka Południowa

Ukończyłam studia z nauk o komunikacji i mam doświadczenie w zakresie dziennikarstwa internetowego. Zajmuję się tworzeniem treści i artykułów dla użytkowników naszych portali z Kolumbii, Chile i Argentyny. Mam doświadczenie w tworzeniu treści dotyczących dermatologii estetycznej. Zajmuję się researchem i przeprowadzam wywiady ze specjalistami o technikach zabiegowych, które pomagają nam poczuć się lepiej we własnej skórze.

EdilenaRamos-BR.png

Edilena Ramos

Content Manager Brazylia

Ukończyłam studia w zakresie marketingu i public relations i od tego czasu interesuję się mediami społecznościowymi i tworzeniem treści. Od 10 lat pracuję w tym sektorze. Zajmuję się redakcją tekstów o różnej tematyce, jednak moją pasją są zdrowie i uroda, dlatego teraz piszę teksty głównie dotyczące medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej.

IlariaLorio-IT.png

Ilaria Lorio

Content Manager Włochy

Studiowałam w Bolonii i Barcelonie, gdzie odkryłam moją pasję do tworzenia treści internetowych. Współpracowałam z kilkoma magazynami międzynarodowymi, a obecnie tworzę treści o tematyce związanej ze zdrowiem i medycyną estetyczną. Staram się, aby moje artykuły prezentowały sprawdzone i aktualne informacje. Specjalizuję się w wywiadach ze specjalistami, które pozwalają mi zgłębić wybrane tematy.

MathildeHaroche-FR.png

Mathilde Haroche

Content Manager Francja

Ukończyłam studia w zakresie marketingu i komunikacji na wydziale ekonomii i mody w Paryżu. Fascynuje mnie świat komunikacji i treści cyfrowych ze względu na zachodzące w nim dynamiczne zmiany. Jestem ekspertką w tworzeniu treści o sektorze beauty; obecnie zajmuję się tworzeniem tekstów o zdrowiu i urodzie, dlatego staram się na bieżąco śledzić nowinki w świecie medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej.

JenniferStock-DE.png

Jennifer Stock

Content Manager Niemcy

Po ukończeniu studiów pedagogicznych na Uniwersytecie w Kolonii oraz licznych kursów z zakresu komunikacji zajmuję się researchem i tworzeniem treści o tematyce dotyczącej medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. W centrum moich zainteresowań znajduje się szybko rozwijający się sektor małoinwazyjnych zabiegów odmładzających.

DamarisCastro.png

Damaris Castro

Content Director

Ukończyłam architekturę w Instytucie Technologii i Szkolnictwa Wyższego w Monterrey (Meksyk); studia kontynuowałam w Barcelonie. Aktualnie zajmuję się zarządzaniem projektami oraz tworzeniem treści internetowych o medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej.