Nasza redakcja

Poznaj nasz międzynarodowy zespół twórców treści internetowych, wyspecjalizowanych w tematyce chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i kosmetologii. Nasza ekipa jest zawsze na bieżąco z nowościami w sektorze, aby informować Cię o najnowszych technikach zabiegowych i innowacyjnych zabiegach estetycznych.

KataGolko-PL.png

Katarzyna Golko

Content Manager Poland

Jestem tłumaczką języka hiszpańskiego i copywriterką. Ukończyłam filologię hiszpańską i translatorykę na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Specjalizuję się w tłumaczeniach medycznych. Doświadczenie w tym zakresie zdobywałam w wydawnictwie Medycyna Praktyczna. Uwielbiam podróżować i poznawać nowe miejsca. W wolnym czasie lubię gotować (i jeść!), czytać dobre książki i spędzać czas z moimi kotami.

LucieOmanska-CZ.png

Lucie Osmanská

Content Manager Czech Republic

Ukończyłam filologię czeską ze specjalizacją dziennikarsko-publicystyczną na Uniwersytecie Palackiego w Ołomuńcu. Od lat zajmuję się redagowaniem treści oraz tłumaczeniem. Współpracowałam przy tworzeniu wielu międzynarodowym projektów. W wolnym czasie lubię czytać (najchętniej na plaży). Interesuję się także fotografią i malarstwem. Moją wielką pasją są podróże i poznawanie nowych kultur.

JenniferStock-DE.png

Jennifer Stock

Content Manager Deutschland

Po ukończeniu studiów pedagogicznych na Uniwersytecie w Kolonii oraz licznych kursów z zakresu komunikacji zajmuję się researchem i tworzeniem treści o tematyce dotyczącej medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Jestem osobą dynamiczną i lubię podejmować nowe wyzwania, zarówno na polu zawodowym, jak i w życiu prywatnym. Uwielbiam podróżować, ćwiczyć jogę i spędzać czas z moim psem.

MonicaAubert-ES.png

Mònica Aubert

Content Manager España

Ukończyłam dziennikarstwo na Uniwersytecie Ramona Llulla i studia podyplomowe w zakresie public relations i doradztwa medialnego na Uniwersytecie Autonomicznym w Barcelonie. Od dziecka lubię pisać i prowadzić interesujące rozmowy. Obecnie tworzę treści związane z tematyką medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Uwielbiam spędzać czas z rodziną, zdrowo gotować i odkrywać nowe miejsca.

IlariaLorio-IT.png

Ilaria Lorio

Content Manager Italia

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Bolońskim oraz dziennikarstwo na Uniwersytecie Ramona Llulla w Barcelonie. Kształciłam się też w zakresie komunikacji, edytorstwa i marketingu. Współpracowałam z kilkoma magazynami międzynarodowymi, a obecnie tworzę treści o tematyce związanej ze zdrowiem, medycyną estetyczną i kosmetologią, dbając o to, aby wszystkie teksty oferowały sprawdzone informacje.

MathildeHaroche-FR.png

Mathilde Haroche

Content Manager France

Ukończyłam studia w zakresie marketingu i komunikacji na wydziale ekonomii oraz szkołę mody w Paryżu. Obecnie zajmuję się tworzeniem treści o tematyce medycznej i beauty, dlatego staram się na bieżąco śledzić nowinki w świecie medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Wolny czas lubię spędzać na plaży. Uwielbiam jeść naleśniki (i nie tylko) i podróżować. Od niedawna interesuję się także jogą. Shanti!

AnahiGallardo-MX.png

Anahí Gallardo

Content Manager México

Ukończyłam studia z nauk o komunikacja i studia podyplomowe z dziennikarstwa BCN_NY. Moja praca polega na tworzeniu interesujcych i przydatnych treci na naszej platformie i uwielbiam to robić! Zawsze mam spakowany plecak i jestem gotowa ruszyć w podróż i poznawać nowe miejsca. Uwielbiam zachody słońca, kwiaty i ciekawe rozmowy. Jestem przekonana, że dobre nastawienie do życia to klucz do sukcesu.

DianaRoa.png

Diana Roa

Content Manager Latam

Ukończyłam studia z nauk o komunikacji i mam doświadczenie w zakresie dziennikarstwa internetowego. Zajmuję się tworzeniem treści i artykułów dla użytkowników naszych portali z Kolumbii, Chile i Argentyny. Uwielbiam jeździć na rowerze. Latem uprawiam sporty wodne, a konkretnie nurkowanie i kajakarstwo. W domu jestem złotą rączką – cały czas coś naprawiam i zmieniam. Lubię kino, seriale i dobre wino.

EdilenaRamos-BR.png

Edilena Ramos

Content Manager Brasil

Ukończyłam studia w zakresie marketingu i public relations i od tego czasu interesuję się mediami społecznościowymi i tworzeniem treści. Od 10 lat pracuję w tym sektorze. Zajmuję się redakcją tekstów o różnej tematyce, jednak moją pasją są zdrowie i uroda, dlatego teraz piszę teksty głównie związane z tym sektorem. Interesuję się światem beauty. Wolny czas lubię spędzać z rodziną, najchętniej na plaży.

ToniMontero.png

Toni Montenegro

Content and Community Manager

Absolwent dziennikarstwa na Uniwersytecie Autonomicznym w Barcelonie. Doświadczenie zdobywałem w prasie i magazynach o tematyce finansowej, a także współtworząc projekty w internecie. Ukończyłem także studia podyplomowe z marketingu i public relations ze względu na moje zainteresowanie zarządzaniem i reklamą. Interesuję się literaturą, a w szczególności gatunkiem science-fiction dla dzieci i młodzieży.

DamarisCastro.png

Damaris Castro

Content Manager

Ukończyłam architekturę w Instytucie Technologii i Szkolnictwa Wyższego w Monterrey (Meksyk); studia kontynuowałam w Barcelonie. Aktualnie zajmuję się zarządzaniem projektami oraz tworzeniem treści internetowych o medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej. Uwielbiam podróżować i zwiedzać nowe kraje, poznawać lokalne zwyczaje, kulturę i krajobrazy. W czasie wolnym lubię czytać, delektując się dobrą kawą.