Nasza redakcja

Poznaj nasz międzynarodowy zespół twórców treści internetowych, wyspecjalizowanych w tematyce chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i kosmetologii. Nasza ekipa jest zawsze na bieżąco z nowościami w sektorze, aby informować Cię o najnowszych technikach zabiegowych i innowacyjnych zabiegach estetycznych.

KataGolko-PL.png

Katarzyna Golko

Content Manager Polska

Jestem tłumaczką języka hiszpańskiego i copywriterką. Ukończyłam filologię hiszpańską i translatorykę na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Specjalizuję się w tłumaczeniach medycznych. Doświadczenie w tym zakresie zdobywałam w wydawnictwie Medycyna Praktyczna. Od dwóch lat zajmuję się tworzeniem i tłumaczeniem treści związanych z medycyną estetyczną, chirurgią plastyczną, zdrowiem i tematyką beauty.

LucieOmanska-CZ.png

Lucie Osmanská

Content Manager Czechy

Ukończyłam filologię czeską ze specjalizacją dziennikarsko-publicystyczną na Uniwersytecie Palackiego w Ołomuńcu. Od lat zajmuję się redagowaniem treści oraz tłumaczeniem. Współpracowałam przy tworzeniu wielu międzynarodowym projektów. Obecnie tworzę treści związane z chirurgią plastyczną i medycyną estetyczną. Mój główny obszar zainteresowań stanowią pielęgnacja skóry i zabiegi małoinwazyjne.

BarboraJurackova.png

Barbora Juráčková

Content Manager Słowacja

Już podczas nauki w Liceum Handlowo-Usługowym interesowałam się sektorem beauty i zdrowia. Z tego względu uczęszczałam na różne szkolenia i kursy. Wiedzę i doświadczenie zdobywałam podczas studiów w Birmingham M. College. Później wyspecjalizowałam się jako copywriter w dziedzinie medycyny estetycznej, dlatego obecnie piszę treści o tej tematyce, łącząc moje dwie pasje.

JenniferStock-DE.png

Jennifer Stock

Content Manager Niemcy

Po ukończeniu studiów pedagogicznych na Uniwersytecie w Kolonii oraz licznych kursów z zakresu komunikacji zajmuję się researchem i tworzeniem treści o tematyce dotyczącej medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. W centrum moich zainteresowań znajdują się małoinwazyjne zabiegi odmładzające na twarz. Uwielbiam podróżować, ćwiczyć jogę i spędzać czas z moim psem.

MonicaAubert-ES.png

Mònica Aubert

Content Manager Hiszpania

Ukończyłam dziennikarstwo na Uniwersytecie Ramona Llulla i studia podyplomowe w zakresie public relations i doradztwa medialnego na Uniwersytecie Autonomicznym w Barcelonie. Od dziecka lubię pisać i prowadzić interesujące rozmowy. Obecnie tworzę treści związane z tematyką medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej; moim głównym obszarem zainteresowań jest chirurgia piersi.

IlariaLorio-IT.png

Ilaria Lorio

Content Manager Włochy

Studiowałam w Bolonii i Barcelonie, gdzie odkryłam moją pasję do tworzenia treści internetowych. Współpracowałam z kilkoma magazynami międzynarodowymi, a obecnie tworzę treści o tematyce związanej ze zdrowiem i medycyną estetyczną. Staram się, aby moje artykuły prezentowały sprawdzone i aktualne informacje. Specjalizuję się w wywiadach ze specjalistami, które pozwalają mi zgłębić wybrane tematy.

MathildeHaroche-FR.png

Mathilde Haroche

Content Manager Francja

Ukończyłam studia w zakresie marketingu i komunikacji na wydziale ekonomii i mody w Paryżu. Obecnie zajmuję się tworzeniem treści o tematyce medycznej i beauty, dlatego staram się na bieżąco śledzić nowinki w świecie medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Wolny czas lubię spędzać na plaży. Uwielbiam jeść naleśniki (i nie tylko) i podróżować. Od niedawna interesuję się także jogą. Shanti!

AnahiGallardo-MX.png

Anahí Gallardo

Content Manager Meksyk

Ukończyłam studia z nauk o komunikacji i studia podyplomowe z dziennikarstwa BCN_NY (Universitat de Barcelona- Columbia University). Specjalizuję się w przeprowadzaniu wywiadów i pisaniu artykułów o medycynie estetycznej i zdrowi. Moja praca polega na tworzeniu interesujących i przydatnych treści na naszej platformie i uwielbiam to robić! Trendy i ważne wieści ze świata medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej? Możesz na mnie liczyć...

DianaRoa.png

Diana Roa

Content Manager Ameryka Południowa

Ukończyłam studia z nauk o komunikacji i mam doświadczenie w zakresie dziennikarstwa internetowego. Zajmuję się tworzeniem treści i artykułów dla użytkowników naszych portali z Kolumbii, Chile i Argentyny. Mam doświadczenie w tworzeniu treści dotyczących dermatologii estetycznej. Zajmuję się researchem i przeprowadzam wywiady ze specjalistami o technikach zabiegowych, które pomagają nam poczuć się lepiej we własnej skórze.

EdilenaRamos-BR.png

Edilena Ramos

Content Manager Brazylia

Ukończyłam studia w zakresie marketingu i public relations i od tego czasu interesuję się mediami społecznościowymi i tworzeniem treści. Od 10 lat pracuję w tym sektorze. Zajmuję się redakcją tekstów o różnej tematyce, jednak moją pasją są zdrowie i uroda, dlatego teraz piszę teksty głównie dotyczące medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej.

ToniMontero.png

Toni Montenegro

Content and Community Manager

Absolwent dziennikarstwa na Uniwersytecie Autonomicznym w Barcelonie. Doświadczenie zdobywałem w prasie i magazynach o tematyce finansowej, a także współtworząc projekty internetowe. Ukończyłem także studia podyplomowe z marketingu i public relations ze względu na moje zainteresowanie zarządzaniem i reklamą.

DamarisCastro.png

Damaris Castro

Content Manager

Ukończyłam architekturę w Instytucie Technologii i Szkolnictwa Wyższego w Monterrey (Meksyk); studia kontynuowałam w Barcelonie. Aktualnie zajmuję się zarządzaniem projektami oraz tworzeniem treści internetowych o medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej.