One Clinic

One Clinic

Brak opinii
Dodaj opinię
ul. Przy Bażantarni 8B lok. U3, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Odpowiada w 72 godziny
One Clinic
One Clinic
Brak opinii

Informacje

  • 90 wizyt na profilu

W One Clinic specjaliści dbają nie tylko o wygląd, ale też komfort, a przede wszystkim bezpieczeństwo i zdrowie wszystkich Pacjentów. Oferta kliniki obejmuje szeroki zakres zabiegów chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.

One Clinic to jedna z najnowocześniejszych klinik chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej nie tylko w Warszawie, ale też w całej Polsce. Wyróżnia się na tle innych ośrodków dzięki doświadczonemu zespołowi specjalistów, którzy starają się tak zaplanować leczenie, aby zaspokoić potrzeby i oczekiwania pacjenta. Klinika dysponuje najnowocześniejszymi i zaawansowanymi technologicznie urządzeniami, a jej zespół korzysta wyłącznie ze sprawdzonych preparatów.

One Clinic oferujezabiegi, które cieszą się największą skutecznością, a jednocześnie są bezpieczne i jak najbardziej komfortowe dla pacjenta. Spośród najbardziej pożądanych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej wymienić możemy m.in. takie procedury jak: modelowanie sylwetki liposukcją, powiększanie piersi, plastyka powiek górnych i dolnych, korekcja uszu, modelowanie łydek lipotransferem lub implantami. Z kolei wśród zabiegów medycyny estetycznej warto wspomnieć o takich intrwencjach jak: wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, zabiegi z użyciem toksyny botulinowej czy lifting nićmi Aptos. Nowoczesne urządzenia do endermologii i laseroterapiipozwalają na bardzo szeroki zakres zabiegów z ich użyciem. W naszej ofercie posiadamy także makijaż permanentny, w tym także pigmentację medyczną.

W One Clinic doświadczony zespół specjalistów zadba o Twoją skórę i ciało, byś mógł na nowo poczuć się pięknie i komfortowo. Skuteczność zabiegów i zadowolenie klientów, a także ich bezpieczeństwo oraz wygoda – to elementy, nad którymi zespół One Clinic stara się pracować każdego dnia. Zachowanie najwyższych standardów możliwe jest dzięki zaawansowanym technologicznie urządzeniom i stosowaniu wyłącznie sprawdzonych preparatów. Wnętrze kliniki jest nowoczesne, estetyczne i panuje w nim przyjemna atmosfera – można się tu zrelaksować przy delikatnych dźwiękach muzyki.

One Clinic to jedyna klinika tego typu w Warszawie i Polsce, gdzie ujrzeć można nowoczesny wymiar zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych. Wszystko odbywa się tu na najwyższym poziomie – wykwalifikowana kadra najlepszych specjalistów w kraju, zaawansowany technologicznie sprzęt, wyłącznie sprawdzone preparaty, nowoczesne i estetyczne wnętrze oraz przyjemna atmosfera. Pozwól sobie na chwilę relaksu i zadbaj o siebie, korzystając z naszych zabiegów, my zaś sprawimy, że będą one warte poświęcenia czasu.

One Clinic udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Odpowiedzi na pytania (2)

One Clinic udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!