dr hab. n. med. Paweł Szychta prof. nadzw.

(12) 100 % poleca
Gdańsk
Gabinet online: wideokonsultacje
Prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Szychta jest specjalistą chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Pasjonuje się całym zakresem estetycznej chirurgii plastycznej. Na co dzień skupia się na skutecznym i aktywnym wdrażaniu najnowocześniejszych osiągnięć światowej medycyny do praktyki lekarskiej. Prof. nadzw. dr hab. n. med. Paweł Szychta świadczy szereg usług związanych z szeroko pojętą chirurgią plastyczną. Pacjenci zgłaszający... (chirurgiczne usuwanie blizn Gdańsk)

Dermedica s.c.

Brak opinii
Gdańsk
Cena od: 80 zł
Dermedica to Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Chirurgii Skóry, które oferuje pacjentom z Gdańska, Gdyni i okolic szeroki wachlarz badań diagnostycznych oraz zabiegów, mających na celu poprawę ich wyglądu. Pracujący tutaj specjaliści zapewniają kompleksowe rozwiązania problemów, łączące wiele dziedzin wiedzy. Dermedica stawia sobie za cel wykorzystanie nowoczesnych metod, aby osiągnąć jak najbardziej satysfakcjonujące rezultaty.Centrum... (chirurgiczne usuwanie blizn Gdańsk)

PERFECT MEDICA

(10) 100 % poleca
Gdańsk
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PERFECT MEDICA, jest istniejącą od 1998 roku lat kliniką zdrowia, położoną w Starej Oliwie - jednym z najpiękniejszych zakątków Gdańska. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, ogólnej, naczyniowej oraz okulistycznej. Swoje usługi wykonujemy nie tylko komercyjnie, ale również w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Decydując się na powierzenie nam misji poprawy swojego... (chirurgiczne usuwanie blizn Gdańsk)

Dr hab. n. med. Jerzy Jankau

(4) 100 % poleca
Gdańsk
Dr hab.n.med. Jerzy Jankau jest specjalistą chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej z wieloletnim doświadczeniem.Doktor Jerzy jankau wykonuje szeroki zakres zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. W tym operacje w zakresie piersi (powiększanie, redukcja, modelowanie), operacje w zakresie twarzy i głowy (korekcja odstających uszu, plastyka powiek, plastyka nosa, lifting twarzy, odsysanie tłuszczu z podbródka), operacje w... (plastyka blizn Gdańsk)

Epi-Centrum

Brak opinii
Gdańsk
EPI-CENTRUM Laser Clinic to nowoczesna klinika medycyny estetycznej znajdująca się w Gdańsku. Placówka specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających na twarz oraz terapiach modelowania sylwetki. W jej ofercie znajdziecie też makijaż permanentny. EPI-CENTRUM Laser Clinic jest miejscem stworzonym dla osób, które chcą poddać się małoinwazyjnym zabiegom odmładzającym. Wykwalifikowani lekarze stosują nowoczesne metody przeciwstarzeniowe... (plastyka blizn Gdańsk)

Prof. Dobosz i Partnerzy - Klinika Medyczna

(7) 100 % poleca
Gdańsk
Cena od: 150 zł
 Prof. Dobosz i Partnerzy - Klinika Medyczna, znana też jako Klinika Dobosz, to rodzinna placówka działająca w Gdańsku od 2001 roku. Zespół specjalistów różnych dziedzin medycyny oferuje wysokospecjalistyczną opiekę medyczną także w zakresie medycyny estetycznej. Medycyna estetyczna jest jedną z najprężniej rozwijających się działalności Kliniki Dobosz. Lekarze pracujący w placówce wykonują szeroki zakres zabiegów estetycznych twarzy i ciała... (plastyka blizn Gdańsk)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Miałam od najmłodszych lat problem a właściwie kompleks odnośnie blizny w okolicach dekoltu. Długo po prostu chodziłam zakryta i wybierałam kostiumy kąpielowe dość mocno zasłaniające bliznę. Zdecydowałam się na zabieg korekcji blizny i powiem, że to był strzał w dziesiątkę! Nic nie widać praktycznie jeszcze tylko usunę tatuaż i będzie cacy!

Parę lat żyłam z blizną na nodze po rozcięciu w dzieciństwie, długo szukałam lekarz,a który wykona mi korekcję, aż przypadkiem weszłam na tę stronę i wybrałam sobie doktora Nawrockiego. Z czystym sumieniem polecam każdemu. Mam nową bliznę od pięciu miesięcy, zabieg przebiegł bez żadnych powikłań i prawie nie bolało tylko znieczulenie trochę. Jestem zadowolona i cieszę się, że trafiłam na takiego fajnego lekarza. Polecam!

Wyświetl jedynie specjalistów, którzy oferują darmowe wideokonsultacje