dr n. med. Małgorzata Kuźlan

(83) 100% poleca
Znaleźliśmy 3 specjalistów w Wielkopolskie
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od: 3.500 zł
Jestem specjalistą chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej oraz specjalistą chirurgii ogólnej. Współpracuję z Kliniką Chirurgii Urazowej, Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej w Poznaniu, jestem również zatrudniona jako starszy asystent na Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala w Polanicy Zdroju. W Poznaniu prowadzę własną specjalistyczna praktykę lekarską, gdzie zajmuję się estetyczną chirurgią plastyczną. Jestem członkiem Towarzystwa Chirurgów... (plastyka blizn Poznań)

Klinika dr Osadowska

(7) 100% poleca
Poznań
Cena od: 190 zł do 1.990 zł
Klinika dr Osadowska posiada trzy placówki: w Poznaniu, Warszawie i Szczecinie. Specjalizuje się w modelowaniu sylwetki oraz kompleksowej poprawie wyglądu ciała i twarzy. To wyjątkowe miejsce, które oferuje swoje usługi między innymi modelkom. Klinika dr Osadowska specjalizuje się w modelowaniu sylwetki wybranymi metodami. Wśród nich znalazła się liposukcja, czyli usuwanie tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała. W klinice stosowana... (plastyka blizn Poznań)

Mandala Beauty Clinic

(6) 100% poleca
Znaleźliśmy 2 specjalistów w Wielkopolskie
Cena od: 100 zł
Mandala Beauty Clinic to klinika chirurgii plastycznej założona w 2010 roku w Poznaniu przez chirurga plastyka dr Samira Ibrahima. Od 2019 roku mieści się w nowej siedzibie na Osiedlu Botanicznym w Poznaniu. Swoim pacjentom oferuje szerokie spektrum zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, ginekologii estetycznej, flebologii, medycyny estetycznej oraz bariatrii dbając o zachowanie balansu ciała i ducha zgodnie z myślą przewodnią Kliniki.Naszą... (chirurgiczne usuwanie blizn Poznań)

dr Samir Ibrahim

(4) 100% poleca
Znaleźliśmy 2 specjalistów w Wielkopolskie
Cena od: 100 zł
Lek. med. Samir Ibrahim jest chirurgiem plastycznym. Specjalizuje się w mastopeksji, abdominoplastyce oraz operacjach plastycznych okolic twarzy. Jest także specjalistą w zakresie chirurgii odtwórczej włosów. Członek wielu prestiżowych stowarzyszeń – polskich i międzynarodowych. Należy do: European Society of Hair Restoration Surgery – ESHRS (pol. Europejskie Towarzystwo Chirurgii Odtwórczej Włosów), International Society of Hair Restoration... (chirurgiczne usuwanie blizn Poznań)

lek. med. Bartłomiej Kuczyński

Brak rekomendacji
Poznań
Lek med. Bartłomiej Kuczyński to niekwestionowany ekspert w zakresie medycyny estetycznej i chirurgii ogólnej. Prowadzi swoją Indywidualną Praktykę Lekarską Bartłomiej Kuczyński, której siedziba mieści się w Poznaniu.Jako specjalista chirurgii ogólnej wykonuje zabiegi tzw. dużej chirurgii (leczenie przepukliny, czy też żylaków) oraz tzw. chirurgii małej (między innymi usuwanie znamion naskórnych, tłuszczaków, kaszaków, leczenie wrastających paznokci)... (chirurgiczne usuwanie blizn Poznań)

Klinika Zdrowia i Urody Art-Medica s. c.

Brak rekomendacji
Poznań
Cena od: 200 zł do 600 zł
Klinika Art-MEDICA specjalizuje się przede wszystkim w przeprowadzaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii (w tym również chirurgii naczyniowej). W placówce medycznej zatrudnieni są również specjaliści zajmujący się angilogią, flebologią, podologią, jak również leczeniem stopy cukrzycowej. Art-MEDICA znajduje się w Poznaniu i cieszy się zaufaniem pacjentów od ponad 10 lat. Wszystkie zabiegi w tej poznańskiej klinice wykonywane... (chirurgiczne usuwanie blizn Poznań)

dr Włodzimierz Rosiński

(6) 100% poleca
Poznań
Cena od: 200 zł
Moją wiedzę medyczną poszerzam na bieżąco biorąc udział w krajowych i międzynarodowych kongresach oraz sympozjach naukowych. W Gabinecie Medycyny Estetycznej AESTETIK  www.wrosinski.pl, którego jestem właścicielem stosuję najwyższe standardy leczenia pacjentów. Wykonuję tylko te zabiegi, które są sprawdzonymi i uznawanymi na świecie procedurami w medycynie estetycznej. Zabiegi te są wykonywane wyłącznie przy użyciu materiałów i środków, które... (chirurgiczne usuwanie blizn Poznań)

MEDTIME dr Agnieszka Gray & dr Jacek Olejniczak

Brak rekomendacji
Poznań
MEDTIME to miejsce na mapie Poznania skierowane do osób ze schorzeniami skóry, które pragną skorygować jej niedoskonałości oraz spowolnić oznaki starzenia. Lekarze ośrodka znani są z dużej wiedzy i doświadczenia w nowoczesnych zabiegach medycyny estetycznej, dzięki czemu są w stanie zaspokoić nawet największe wymagania pacjentów. W ofercie MEDTIME znajduje się szereg zabiegów przeprowadzanych niemal na każdej partii ciała. W zakresie dermatologii... (chirurgiczne usuwanie blizn Poznań)

Dr Andrzej Bielecki

(2) 100% poleca
Poznań
Cena od: 1.500 zł
Dr Andrzej Bielecki jest znanym i cenionym specjalistą z zakresu chirurgii plastycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Wojewódzki konsultant w dziedzinie chirurgii plastycznej w Wielkopolsce. Obecnie jest związany zawodowo z poznańską Kliniką Chirurgii Plastycznej, Medycyny Estetycznej i Flebologii SOLUMED w Poznaniu.Jeden z pierwszych lekarzy wykonujących zabiegi chirurgii plastycznej w Polsce... (chirurgiczne usuwanie blizn Poznań)

Klinika MedKorekta - dr Wiesława Ratajczak

(2) 100% poleca
Poznań
Klinika MedKorekta znajduje się w Poznaniu i jest prowadzona przez cenioną specjalistkę chirurgii plastycznej, lek. med. Wiesławę Ratajczak. Swoim pacjentom oferuje szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Wśród nich wyróżnić można zarówno inwazyjne, jak i nieinwazyjne metody poprawy wyglądu.Klinika MedKorekta to specjalistyczna placówka lek. med. Wiesławy Ratajczak. Oferuje swoim pacjentom nieinwazyjne zabiegi... (chirurgiczne usuwanie blizn Poznań)

lek. med. Iwona Stajkowska

Brak rekomendacji
Poznań
Lek. med. Iwona Stajkowska to wysoce wykwalifikowany specjalista w zakresie dermatologii i wenerelogii. Od lat członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Akademii Czerniaka. Zawodowo związana z Poznaniem, gdzie prowadzi gabinet Mediwa Clinic.W swojej praktyce wykonuje szereg zabiegów w ramach dermatologii ogólnej, estetycznej oraz wideotermatoskopii. Jej ekspertyza ukierunkowana jest przede wszystkim na diagnostykę i leczenie... (chirurgiczne usuwanie blizn Poznań)

PROFEMED Medycyna Estetyczna

Brak rekomendacji
Warszawa
Cena od: 300 zł
PROFEMED to Centrum Medycyny Estetycznej, należące do Grupy Medycznej Lux Med. Posiada trzy placówki w największych miastach Polski: w Warszawie, Poznaniu i Krakowie. Oferuje w nich kompleksowe usługi z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii i kosmetologii.Centrum Medycyny Estetycznej PROFEMED oferuje swoim pacjentom szereg konsultacji i zabiegów z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Wśród nich wyróżniają się innowacyjne metody... (chirurgiczne usuwanie blizn Poznań)

Kliniki Ziemlewski

Brak rekomendacji
Warszawa
Kliniki Ziemlewski to sieć placówek dedykowanych osobom zainteresowanym poddaniu się profesjonalnym i skutecznym zarazem zabiegom z zakresu medycyny i ginekologii estetycznej oraz modelowania sylwetki. Sieć dyktuje trendy w medycynie estetycznej. Gwarantuje jednocześnie bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do pacjenta.W ramach świadczonych usług, Kliniki Ziemlewski oferują szeroką gamę zabiegów przywracających młody wygląd twarzy i ciała... (plastyka blizn Poznań)

dr n. med. Małgorzata Czarniawska-Grzesińska

Brak rekomendacji
Poznań
Dr n. med. Małgorzata Czarniawska-Grzesińska jest dermatologiem i wenerologiem. Specjalizuje się w dermatologii estetycznej. Wykonuje głównie małoinwazyjne zabiegi odmładzające. Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych (SLDE). Pracuje w poznańskiej klinice medycyny estetycznej Mandala Beauty Clinic. Zawodowo jest też związana z Wyższą Szkołą Humanistyczną w Lesznie oraz Wyższą... (plastyka blizn Poznań)

prof. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski

(7) 100% poleca
Poznań
Prof. nadzw. dr hab. n. med. Henryk Witmanowski to jeden z najlepszych chirurgów plastycznych w kraju. Profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, a także członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Pacjenci mogą poddać się plastyce okolic twarzy (korekta uszu, powiek, lifting twarzy)... (plastyka blizn Poznań)

SOLUMED Klinika chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i flebologii

(3) 100% poleca
Poznań
Cena od: 800 zł do 2.500 zł
Profesjonalizm i doświadczenie najlepszych lekarzy specjalistów, a także w pełni bezpieczne, najnowsze technologie potwierdzone skutecznością – oto filary, na których opiera się klinika SOLUMED. Doświadczeni eksperci oferują usługi w zakresie medycyny estetycznej, dermatologii, chirurgii plastycznej oraz naczyniowej.  Klinika chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i flebologii znajduje się w Poznaniu.Wiodącą dziedziną medycyny, w której specjalizuje... (plastyka blizn Poznań)

Dr Joanna Kurmanow

(10) 100% poleca
Poznań
Cena od: 1.000 zł
Jestem chirurgiem plastykiem, absolwowałam Wydział Lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Posiadam pierwszy stopień specjalizacji chirurgia ogólna, który uzyskałam w Klinice Chirurgii Urazowej i Leczenia Oparzeń w Poznaniu oraz drugi stopień specjalizacji chirurgia plastyczna. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej, Polskiego Towarzystwa Oparzeń oraz międzynarodowego stowarzyszenia IPRAS. Od 2002... (chirurgiczne usuwanie blizn Poznań)

Dr Mikołaj Kubasik

(18) 100% poleca
Poznań
Doktor Mikołaj Kubasik jest specjalistą chirurgii plastycznej, swoich pacjentów przyjmuje w Poznaniu w klinice przy ulicy Złotowskiej.Doktor Mikołaj Kubasik wykonuje pełen zakres zabiegów z dziedziny chirurgii plastycznej. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii piersi (powiększanie piersi implantami i własnym tłuszczem, modelowanie i podnoszenie piersi, zmniejszanie piersi), chirurgii twarzy (korekcja powiek, lifting twarzy, lifting... (plastyka blizn Poznań)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Blizna na nosie
Grzegorz297173

Mam problem natury estetycznej. Trudno mi przywyknąć do wizerunku mojej twarzy z głęboką blizną na nosie, której jeszcze niedawno nie było... Chciałbym dokonać korekcji tej blizny.

Dzień dobry. Jestem zainteresowana zminimalizowaniem blizny na czole. Blizna jest świeża. Ma 10 dni, a dwa dni temu zostały zdjęte szwy. Blizna była zszyta po 6 godzinach od wypadku, wiec podejrzewam, ze przez to mam tak fatalny efekt po zdjęciu szwów. Proszę nie radzić mi stosowania kremu, bo w to, ze krem da radę - nie uwierzę. Blizna posiada wgłębienie (szczelinę) i wyglada jakby rana wogole nie została zaszyta. Chętnie bym ja wycięła i zaszyła ponownie. Rozważam każda możliwość. Tylko Warszawa i okolice. Szukam najlepszego lekarza/ lasera/ pomysłu.