dr Samir Ibrahim

dr Samir Ibrahim Premium

(3 Opinie)·100% poleca
Dodaj opinię
Zofii Nałkowskiej 59/U3, Poznań, Wielkopolskie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 10 godzin
Godziny pracy: Pon - Pt od 9:00 do 17:00
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 2315751
dr Samir Ibrahim Premium
(3 Opinie)·100% poleca

Informacje

Lek. med. Samir Ibrahim jest chirurgiem plastycznym. Specjalizuje się w liposukcji, mastopeksji, abdominoplastyce oraz operacjach plastycznych okolic twarzy. Jest także specjalistą w zakresie chirurgii odtwórczej włosów i ginekologii estetycznej. Członek wielu prestiżowych stowarzyszeń – polskich i międzynarodowych. Należy do: The International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS), European Society of Hair Restoration Surgery – ESHRS (pol. Europejskie Towarzystwo Chirurgii Odtwórczej Włosów), International Society of Hair Restoration Surgery – ISHRS (pol. Międzynarodowe Towarzystwo Chirurgii Odtwórczej Włosów), European Association of Plastic Surgeons – EURAPS (pol. Europejskie Towarzystwo Chirurgów Plastyków) oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów (PTChOW) i Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTCHPRiE). Pracuje we własnej Klinice Chirurgii Plastycznej Mandala Beauty Clinic w Poznaniu.

Lek. med. Samir Ibrahim jest absolwentem Akademii Medycznej w Poznaniu (obecnie: Poznański Uniwersytet Medyczny). Studia ukończył w 1987 roku. Trzy lata później uzyskał specjalizację z zakresu chirurgii ogólnej. W 1994 roku zdobył z kolei tytuł specjalisty chirurgii plastycznej. W latach 1994-1996 pracował jako ordynator Oddziału Chirurgii Plastycznej i Oparzeń Szpitala Al-Basher w mieście Amman w Jordanii. W 1996 roku podjął pracę na Oddziale Chirurgii Plastycznej i Odtwórczej Włosów w Szpitalu Chirurgii Plastycznej i Dermatologii „Obagi” Rijad w Arabii Saudyjskiej. Obecnie przyjmuje pacjentów we własnej Klinice Chirurgii Plastycznej Mandala Beauty Clinic w Poznaniu.

Zainteresowanie zagadnieniami z zakresu chirurgii plastycznej sprawiło, że ukończył wiele prestiżowych szkoleń i kursów organizowanych na całym świecie przez najlepszych specjalistów, w tym szkolenie z Laser Vaginal Rejuvenation prowadzonym pod okiem dr. Davida Matlocka w Beverly Hills w Stanach Zjednoczonych. Dwukrotnie otrzymał nagrodę Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów. W 2006 roku to samo stowarzyszenie przyznało mu grant naukowo-badawczy. Nadal doskonali swoje umiejętności i poszerza wiedzę w zakresie metod transplantacji włosów. Jest także cenionym wykładowcą podczas konferencji i sympozjów naukowych oraz uznanym szkoleniowcem, przekazującym swoją wiedzę przyszłym pokoleniom.

Specjalizacje

Lek. med. Samir Ibrahim to niekwestionowany ekspert w zakresie operacji plastycznych. W ciągu swojej kariery zawodowej wykonał tysiące zabiegów liposukcji, plastyki piersi, mastopeksji, abdominoplatyki czy korekcji kształtu twarzy, uszu, ust lub powiek. Jako pierwszy wprowadził w Polsce metodę laserowej rewitalizacji pochwy LVR oraz zastosowanie plazmy helowej i argonowej w chirurgii plastycznej. Obecnie znaczną część jego życia zawodowego zajmuje chirurgia odtwórcza włosów. Nie tylko leczy łysienie, ale wykonuje zabiegi przeszczepu włosów metodami FUE oraz STRIP. Często też szkoli młodszych kolegów.

Klinika

Mandala Beauty Clinic to nowoczesna placówka, w której wykonuje się zarówno operacje plastyczne, jak i małoinwazyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Udając się do kliniki, możecie zmniejszyć albo powiększyć piersi czy wykonać plastykę powłok brzusznych. Doświadczona kadra przeprowadza też operacje plastyczne ramion, pośladków oraz łydek. W placówce znajdziecie również specjalistów w zakresie chirurgicznej korekty kształtu nosa, uszu czy powiek.

Znaczącą rolę w ofercie Mandala Beauty Clinic pełnią zabiegi pozwalające przywrócić gęstość włosów. Wyśmienicie wykształcona i doświadczona kadra przeprowadza transplantację włosów technikami STRIP oraz FUE. Lekarze specjalizują się także w małoinwazyjnych metodach leczenia łysienia zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.

Klinika jest miejscem, w którym możecie poddać się małoinwazyjnym zabiegom medycyny estetycznej. W placówce wykonacie terapię redukcji zmarszczek wypełniaczami (kwas hialuronowy, toksyna botulinowa, osocze bogatopłytkowe) oraz terapie anty-aging. Znakomici lekarze przeprowadzają także mezoterapię. Warto zaznaczyć, że Mandala Beauty Clinic dysponuje zaawansowanymi technologicznie laserami, pozwalającymi nie tylko wykonywać nieinwazyjne zabiegi ujędrniające skórę, ale terapie redukcji blizn, usuwanie tatuaży, przebarwień i innych niedoskonałości.

Lokalizacja

Lek. med. Samir Ibrahim przyjmuje pacjentów w swojej klinice Mandala Beauty Clinic w Poznaniu.

Opcja wideokonsultacji:

 • Nie

Konsultacje w języku:

 • English
 • Polski

Możliwość płatności w ratach:

 • Tak

Akeceptowane metody płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew

Ukończone specjalizacje:

 • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

 • Polskie Twarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
 • Inne:
 • European Society of Hair Restoration Surgery
 • International Society of Hair Restoration Surgery
 • European Association of Plastic Surgeons
 • Polskie Towarzystwo Chirurgii Odtwórczej Włosów

Rodzaj działalności

 • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Klinika

Doświadczenie:

 • >10 lat

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

 • Tak

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Pacjenta przyjmuje:

 • Lekarz

Godziny pracy:

 • Pon - Pt od 9:00 do 17:00

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • 300 zł

Główne zabiegi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Flebologia

Zabiegi kosmetologiczne

Opinie (3)

5.0
3 Opinie · 100% poleca
Przeszczep włosów

Ciesze się, że trafiłam do kliniki Mandala i mogę być pacjentką Dra Samira. Ogromne doświadczenie, konkretne konsultacje sprawiają, że zaufałam doktorowi i całemu zespołowi. Mam do Poznania 200 km i nie jest to dla mnie problem, gdyż lepiej poczekać,...Czytaj więcej

Historia ukończona (Przeszczep włosów):
FUT zakola i linia włosów
dr Samir Ibrahim udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (6)

FUT zakola i linia włosów

Zdecydowałam się na zabieg w klinice Mandala ze względu na profesjonalizm, doświadczenie i atmosferę jaką poczułam podczas 1 konsultacji. Dr Samir to lekarz z powołania, nie namawia do niepotrzebnych zabiegów, realnie wyjaśnia i konkretnie....

Czytaj więcej
Zobacz więcej historii

Zdjęcia (89)

Filmy (6)

dr Samir Ibrahim udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Artykułów (5)

Więcej artykułów

Miejsca pracy

dr Samir Ibrahim udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!