dr Samir Ibrahim

dr Samir Ibrahim Premium

(2 Opinie) ·100% poleca
Dodaj opinię
Zofii Nałkowskiej 59/U3, Poznań, Wielkopolskie Zobacz mapę
Zarezerwuj wizytę Zobacz kalendarz
Zwykle odpowiada w ciągu 10 godzin
Godziny pracy: Pon - Pt od 9:00 do 17:00
Nr prawa do wykonywania zawodu lekarza 2315751
dr Samir Ibrahim Premium
(2 Opinie) ·100% poleca

Informacje

Lek. med. Samir Ibrahim jest chirurgiem plastycznym. Specjalizuje się w mastopeksji, abdominoplastyce oraz operacjach plastycznych okolic twarzy. Jest także specjalistą w zakresie chirurgii odtwórczej włosów. Członek wielu prestiżowych stowarzyszeń – polskich i międzynarodowych. Należy do: European Society of Hair Restoration Surgery – ESHRS (pol. Europejskie Towarzystwo Chirurgii Odtwórczej Włosów), International Society of Hair Restoration Surgery – ISHRS (pol. Międzynarodowe Towarzystwo Chirurgii Odtwórczej Włosów), European Association of Plastic Surgeons – EURAPS (pol. Europejskie Towarzystwo Chirurgów Plastyków) oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów (PTChOW). Pracuje we własnej Klinice Chirurgii Plastycznej Mandala Beauty Clinic w Poznaniu.

Niekwestionowany ekspert w zakresie operacji plastycznych. W ciągu swojej kariery zawodowej wykonał tysiące zabiegów mastopeksji, abdominoplatyki czy korekcji kształtu nosa, uszu lub powiek. Jako pierwszy wprowadził w Polsce metodę laserowej rewitalizacji pochwy LVR. Obecnie znaczną część jego życia zawodowego zajmuje chirurgia odtwórcza włosów. Nie tylko leczy łysienie, ale wykonuje zabiegi przeszczepu włosów metodami FUE oraz STRIP.

Mandala Beauty Clinic to nowoczesna placówka, w której wykonuje się zarówno operacje plastyczne, jak i małoinwazyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Udając się do kliniki, możecie zmniejszyć albo powiększyć piersi czy wykonać plastykę powłok brzusznych. Doświadczona kadra przeprowadza też operacje plastyczne ramion, pośladków oraz łydek. W placówce znajdziecie również specjalistów w zakresie chirurgicznej korekty kształtu nosa, uszu czy powiek.

Znaczącą rolę w ofercie Mandala Beauty Clinic pełnią zabiegi pozwalające przywrócić gęstość włosów. Wyśmienicie wykształcona i doświadczona kadra przeprowadza transplantację włosów technikami STRIP oraz FUE. Lekarze specjalizują się także w małoinwazyjnych metodach leczenia łysienia zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.

Klinika jest miejscem, w którym możecie poddać się małoinwazyjnym zabiegom medycyny estetycznej. W placówce wykonacie terapię redukcji zmarszczek wypełniaczami (kwas hialuronowy, botoks, osocze bogatopłytkowe) oraz niechirurgiczny lifting twarzy nićmi PDO. Znakomici lekarze przeprowadzają także mezoterapię. Warto zaznaczyć, że Mandala Beauty Clinic dysponuje zaawansowanymi technologicznie laserami, pozwalającymi nie tylko wykonywać nieinwazyjne zabiegi ujędrniające skórę, ale terapie redukcji blizn, przebarwień i innych niedoskonałości.

Lek. med. Samir Ibrahim jest absolwentem Akademii Medycznej w Poznaniu (obecnie: Poznański Uniwersytet Medyczny). Studia ukończył w 1987 roku. Trzy lata później uzyskał specjalizację z zakresu chirurgii ogólnej. W 1994 roku zdobył z kolei tytuł specjalisty chirurgii plastycznej. W latach 1994-1996 pracował jako ordynator Oddziału Chirurgii Plastycznej i Oparzeń Szpitala Al-Basher w mieście Amman w Jordanii. W 1996 roku podjął pracę na Oddziale Chirurgii Plastycznej i Odtwórczej Włosów w Szpitalu Chirurgii Plastycznej i Dermatologii „Obagi” Rijad w Arabii Saudyjskiej. Obecnie przyjmuje pacjentów we własnej Klinice Chirurgii Plastycznej Mandala Beauty Clinic w Poznaniu.

Zainteresowanie zagadnieniami z zakresu chirurgii plastycznej sprawiło, że ukończył wiele prestiżowych szkoleń i kursów organizowanych na całym świecie przez najlepszych specjalistów, w tym szkolenie z Laser Vaginal Rejuvenation prowadzonym pod okiem dr. Davida Matlocka w Beverly Hills w Stanach Zjednoczonych. Dwukrotnie otrzymał nagrodę Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów. W 2006 roku to samo stowarzyszenie przyznało mu grand naukowo-badawczy. Nadal doskonali swoje umiejętności i poszerza wiedzę w zakresie metod transplantacji włosów. Jest także cenionym wykładowcą podczas konferencji i sympozjów naukowych oraz uznanym szkoleniowcem, przekazującym swoją wiedzę przyszłym pokoleniom.

Ukończone specjalizacje:

 • Chirurgia Plastyczna

Członkostwo:

 • Polskie Twarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej
 • Inne:
 • European Society of Hair Restoration Surgery
 • International Society of Hair Restoration Surgery
 • European Association of Plastic Surgeons
 • Polskie Towarzystwo Chirurgii Odtwórczej Włosów

Rodzaj działalności

 • Klinika medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej

Czy to prywatna klinika/gabinet?

 • Tak

Miejsce prowadzenia działalności:

 • Klinika

Doświadczenie:

 • >10 lat

Możliwość konsultacji w języku:

 • polski
 • angielski

Dysponujemy salami pooperacyjnymi:

 • Tak

Umowa z NFZ lub innymi prywatnymi ubezpieczycielami:

 • Nie

Pacjenta przyjmuje:

 • Specjalista

Godziny pracy:

 • Pon - Pt od 9:00 do 17:00

Pierwsza wizyta gratis:

 • Nie

Cena konsultacji:

 • 300 zł

Sposoby płatności:

 • Gotówka
 • Karta płatnicza lub kredytowa
 • Przelew

Ułatwienia płatnicze:

 • Płatność w ratach

Usługi

Chirurgia plastyczna

Zabiegi okolic intymnych

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Zabiegi kosmetologiczne

Umów wizytę

Umów się na wizytę u tego specjalisty w proponowanych przez nas godzinach. Wybrany ośrodek skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia dostępności danej daty.

Umów się na wizytę w klinice:
Umów wizytę
Poniedziałek 13/02 Wtorek 14/02 Środa 15/02 Czwartek 16/02 Piątek 17/02

Opinie (2)

5.0
średnia ocen
100% poleca
dr Samir Ibrahim udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Historie (5)

Vaser lipo nieudane

Miałam zabieg ponad dwa lata temu, w tej chwili jestem po konsultacji u innego lekarza i czekam na zabieg poprawiający. Nie polecam, brzuch wygląda fatalnie, gorzej niż przed zabiegiem, jest nierówny, w jednych miejscach zbyt mocno odessany,...

Czytaj więcej
Zobacz więcej historii

Zdjęcia (89)

Filmy (6)

dr Samir Ibrahim udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!

Artykułów (7)

Więcej artykułów

Miejsca pracy

dr Samir Ibrahim udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!