Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

2 lip 2014 · Zaktualizowano: 8 lip 2014

Vaser lipo nieudane

Nie warto

O lekarzu

Poznań
Ocena:
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Miałam zabieg ponad dwa lata temu, w tej chwili jestem po konsultacji u innego lekarza i czekam na zabieg poprawiający. Nie polecam, brzuch wygląda fatalnie, gorzej niż przed zabiegiem, jest nierówny, w jednych miejscach zbyt mocno odessany, w innych zostawiono za dużo. Bardzo drogo.

7

Komentarzy (7)

To straszne, kiedy człowiek się cieszy, jak poprawi swój wygląd, a tu takie fiasko! Jak znalazłaś lekarza, który będzie robił zabieg korygujący? Czy też się decydujesz na Vaser Lipo? Może wrzucisz jakieś zdjęcia, trudno sobie wyobrazić, jak takie nierówności na brzuchu mogą wyglądać! Pozdrawiam i trzymam kciuki!
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Dostałam nowe ciało

Moja liposukcjca: u Dr.Mekle, zabieg odbyl sie 13.09.2011,zylam w nieswiadomosci, chcialam sie tylko pozbyc tluszczu!!!!! ale potem okazalo sie , iz bardzo po bolalo, a potem bylo juz tylko pieknie, dostalam nowe cialo,czulam sie po prostu...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.