Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

3 komentarze

Vaser Lipo - po kilku tygodniach płaski brzuch i większe, pełne piersi - Józefów

Pacjent: Karola313587

Wrocław

Wykonano przez NZOZ KRIOCENTRUM w Józefów
NZOZ KRIOCENTRUM

Leczenie warto

Zgłoszone przez Karola313587. {PROCENT} pacjentów uznało, że warto.

Opinia użytkownika Karola313587 na temat NZOZ KRIOCENTRUM

5.0

Vaser Lipo - po kilku tygodniach płaski brzuch i większe, pełne piersi - Józefów

3 lip 2017 · Zaktualizowano: 29 wrz 2023

Chciałabym wyrazić ogromną wdzięczność oraz uznanie za profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Jestem po zabiegu Vaser Lipo oraz przeszczepie tłuszczu z brzucha i boczków do piersi. Nie śniłam nawet o tym, że będę miała jeszcze kiedyś tak płaski brzuch i większe, pełne piersi. Trafiłam do Doktora Batijewskiego, gdyż zobaczyłam świetny efekt u koleżanki, która przeszła w klinice Kriocentrum zabieg powiększenia biustu metodą Aquafilling. Na konsultacji wybrałam inną metodę, ponieważ się okazało, że tłuszczyku wystarczy do przeszczepu. Lekarz bardzo rzeczowy i miły, a sam zabieg bezbolesny. Polecam wziąć z 2-3 dni urlopu po zabiegu, bo pomimo, że po zabiegu wróciłam o własnych siłach do domu, to jednak następny dzień w pracy nie był idealny. Efekty było widać od razu, ale nie takie jakich oczekiwałam, lecz po kilku tygodniach jestem w pełni usatysfakcjonowana!! Klinika bardzo ładna i obsługa przemiła. Pozdrawiam i polecam - zadowolona pacjentka Karolina.

3

Komentarze (3)

z jakim kosztem wiązał się zabieg? :)
Odpowiedz
Jak dłigo jest Pani po zabiegu. Ja mialam przeszczep tłuszczu w usta, bruzdy nosowowargowe i jednã pierś w szczecinie u dr Dmytrzaka dwa razy, niestety po pòłtora mies od kazdego zabiegu nie bylo śladu.
Odpowiedz
Ja mam implanty w piersiach (DR Dmytrzak osobiście mi odradzał przeszczep tłuszczu).<br />
Po zabiegu jestem 1,5roku, z efektu jestem zadowolona, choć oczywiście piersi mogłyby być większe :)
Odpowiedz

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Podobne historie

Zmniejszenie piersi (Cleopatra Clinic)
Polecam klinikę Cleopatra. W marcu ubiegłego roku miałam zabieg zmniejszenie piersi.Wszystko sprawnie i szybko się potoczyło.Opieka lekarska i pielęgniarska bardzo dobra. Bólu po zabiegu prawie się nie odczuwa.Pełen profesjonalizm.

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.