Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Vaser Lipo - po kilku tygodniach płaski brzuch i większe, pełne piersi - Józefów

Po zabiegu Warto
Karola313587
Utworzono: 3 lip 2017 · Zaktualizowano: 4 lip 2017

Chciałabym wyrazić ogromną wdzięczność oraz uznanie za profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Jestem po zabiegu Vaser Lipo oraz przeszczepie tłuszczu z brzucha i boczków do piersi. Nie śniłam nawet o tym, że będę miała jeszcze kiedyś tak płaski brzuch i większe, pełne piersi. Trafiłam do Doktora Batijewskiego, gdyż zobaczyłam świetny efekt u koleżanki, która przeszła w klinice Kriocentrum zabieg powiększenia biustu metodą Aquafilling. Na konsultacji wybrałam inną metodę, ponieważ się okazało, że tłuszczyku wystarczy do przeszczepu. Lekarz bardzo rzeczowy i miły, a sam zabieg bezbolesny. Polecam wziąć z 2-3 dni urlopu po zabiegu, bo pomimo, że po zabiegu wróciłam o własnych siłach do domu, to jednak następny dzień w pracy nie był idealny. Efekty było widać od razu, ale nie takie jakich oczekiwałam, lecz po kilku tygodniach jestem w pełni usatysfakcjonowana!! Klinika bardzo ładna i obsługa przemiła. Pozdrawiam i polecam - zadowolona pacjentka Karolina.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

asylwetka

·

· 4 lip 2017

z jakim kosztem wiązał się zabieg? :)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Opowiedz nam o Twoich doświadczeniach z chirurgią plastyczną
Zacznij teraz

O lekarzu

NZOZ KRIOCENTRUM

Mazowieckie

Ocena:

Vaser Lipo - po kilku tygodniach płaski brzuch i większe, pełne piersi - Józefów

Karola313587
Zobacz wszystkie

Więcej opinii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.