Vaser Lipo - po kilku tygodniach płaski brzuch i większe, pełne piersi - Józefów

Karola

Chciałabym wyrazić ogromną wdzięczność oraz uznanie za profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Jestem po zabiegu Vaser Lipo oraz przeszczepie tłuszczu z brzucha i boczków do piersi. Nie śniłam nawet o tym, że będę miała jeszcze kiedyś tak płaski brzuch i większe, pełne piersi. Trafiłam do Doktora Batijewskiego, gdyż zobaczyłam świetny efekt u koleżanki, która przeszła w klinice Kriocentrum zabieg powiększenia biustu metodą Aquafilling. Na konsultacji wybrałam inną metodę, ponieważ się okazało, że tłuszczyku wystarczy do przeszczepu. Lekarz bardzo rzeczowy i miły, a sam zabieg bezbolesny. Polecam wziąć z 2-3 dni urlopu po zabiegu, bo pomimo, że po zabiegu wróciłam o własnych siłach do domu, to jednak następny dzień w pracy nie był idealny. Efekty było widać od razu, ale nie takie jakich oczekiwałam, lecz po kilku tygodniach jestem w pełni usatysfakcjonowana!! Klinika bardzo ładna i obsługa przemiła. Pozdrawiam i polecam - zadowolona pacjentka Karolina.

Pokazać komentarze3 Skryć komentarze3
asylwetka

z jakim kosztem wiązał się zabieg? :)

Zobacz odpowiedzi 2
Krzywe usta

Jak dłigo jest Pani po zabiegu. Ja mialam przeszczep tłuszczu w usta, bruzdy nosowowargowe i jednã pierś w szczecinie u dr Dmytrzaka dwa razy, niestety po pòłtora mies od kazdego zabiegu nie bylo śladu.

Odpowiedź na: Krzywe usta
asylwetka

Ja mam implanty w piersiach (DR Dmytrzak osobiście mi odradzał przeszczep tłuszczu).
Po zabiegu jestem 1,5roku, z efektu jestem zadowolona, choć oczywiście piersi mogłyby być większe :)

Opinia o lekarzu

Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

Więcej opinii na ten temat

Zarejestrowany użytkownik 25.04.2018
Warto

jestem bardzo zadowolona !!!! miałam liposukcje podbródka i efekt jest znakomity. :) po zabiegu nic mnie nie bolało, nie wzięłam ani jednej tabletki przeciwbólowej. przez 1 dzien miałam opatrunki potem male plasterki. po... Więcej 

Specjaliści w Twojej okolicy