Kim jesteśmy?

Naszą misją jest pomoc osobom takim jak Ty, zainteresowanym medycyną estetyczną i chirurgią plastyczną. Zależy nam na tym, abyś szybko, i nie opuszczając tej strony, mógł znaleźć wszystkie niezbędne informacje, zdjęcia przed i po, relacje innych użytkowników, artykuły, materiały wideo, porady, opinie o lekarzach, ceny... słowem - wszystko, co musisz wiedzieć, zanim podejmiesz decyzję o wykonaniu zabiegu medycyny estetycznej.


Jesteśmy tu, aby towarzyszyć Ci w procesie wyboru odpowiedniego zabiegu i najlepszego specjalisty. Krok po kroku razem wyjaśnimy Twoje wątpliwości i znajdziemy odpowiedzi na pytania. Zależy nam, abyś uzyskał/a wymarzone rezultaty!


Chcemy poznać szczegóły Twojej podróży po piękno i wszystkie Twoje doświadczenia związane ze światem medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Opowiedz nam Twoją historię pełną emocji i przeżyć i zainspiruj innych. Twoje doświadczenia to nauka dla pozostałych użytkowników.


Portal Estheticon.pl zapewnia Ci wszystkie narzędzia niezbędne do rozpoczęcia walki o marzenia i do dzielenia się doświadczeniami z innymi, podobnymi do Ciebie osobami.


Jak pracujemy?

Estheticon.pl działa w 12 krajach: Polska, Czechy, Niemcy, Słowacja, Hiszpania, Włochy, Francja, Meksyk, Brazylia, Argentyna, Chile i Kolumbia.


Na portalu Estheticon.pl znajdziesz:


Wyszukiwarkę i bazę specjalistów oraz specjalne oferty promocyjne


Estheticon.pl to największy portal o medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej na świecie: współpracujemy z 23 500 klinikami i specjalistami na całym świecie, o których dowiesz się więcej na portalu. Wielu z nich przygotowało dla Ciebie oferty specjalne!


Naszą największą misją jest ułatwienie komunikacji między specjalistami i pacjentami. Specjaliści i chirurdzy plastycy łatwo znajdą tutaj potencjalnych pacjentów.


Opinie pacjentów dla lekarzy


Najlepszy sposób, aby dowiedzieć się czegoś o pracy i doświadczeniu danego specjalisty, to poznać opinie jego pacjentów. Dlatego opinie pacjentów są dla nas tak ważne. Wszystkie opublikowane opinie są autentyczne i pochodzą od użytkowników, którzy oddali się w ręce danego lekarza.


Artykuły, filmy, statystyki cenowe, opisy zabiegów


Na portalu znajdziesz wszystkie te informacje, których od dawna szukasz w internecie: rzetelne artykuły, bezstronne opisy zabiegów (przebieg interwencji, rekonwalescencja itp.), zdjęcia przed i po, materiały wideo i średnią cen obliczoną na podstawie cen podanych przez specjalistów. Słowem – wszystko co musisz wiedzieć, zanim zdecydujesz się na zabieg.


Gabinet online


Chciałbyś, aby doświadczony specjalista rozwiał Twoje wątpliwości i odpowiedział na Twoje pytania w przeciągu kilku minut i bez konieczności udawania się na konsultację? To możliwe w naszym gabinecie online, gdzie wypowiada się ponad 1000 specjalistów.


Społeczność


Społeczność Estheticon.pl może udzielać się w dwóch miejscach:
●Forum, na którym możesz porozmawiać o zabiegach i operacjach plastycznych… i nie tylko!
● Historie, gdzie użytkownicy dzielą się swoimi doświadczeniami i przeżyciami związanymi z zabiegami medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Jak wyglądał zabieg, jak przebiegała komunikacja z lekarzem, jak długo trwała rekonwalescencja, jakie są efekty… Zdjęcia mile widziane!

Dołącz do najczęściej odwiedzanej platformy o tematyce medycyny i chirurgii estetycznej – nie zwlekaj!


Źródła finansowania portalu

Zespół Estheticon.pl to ponad 150 osób z 12 różnych krajów. Jesteśmy uczciwymi, entuzjastycznymi i pozytywnymi ludźmi. Uwielbiamy pomagać innym!


Portale Multiestetia.com i Estheticon.pl są finansowane z corocznych umów lekarzy, chirurgów plastycznych i klinik, którzy zostają wyróżnieni w naszej bazie. Specjaliści mają możliwość korzystania z portalu na dwa sposoby: bezpłatnie lub wykupując konto premium. Aby uzyskać dostęp do bezpłatnej wersji, lekarze powinni najpierw wejść na stronę „Dostęp dla lekarzy”, a następnie kliknąć „Zarejestruj się za darmo”; aby uzyskać wersję Premium, należy się zalogować i kliknąć „Zmień plan”, po czym wybrać jeden z dostępnych planów. Ceny Abonamentu Premium zaczynają się od 4750 zł rocznie, jednak cenę i rodzaj planu można uzgodnić z zespołem handlowym. Obecni klienci mogą zwiększyć swoją widoczność, wykupując Plan Top, którego cena zależy od dodanych usług. Specjaliści i kliniki, korzystający z Planu Top są odpowiednio oznaczeni na portalu. Zawarty kontrakt nie wpływa na treść strony ani nie wywołuje konfliktu interesów.


Jesteś użytkownikiem? Uwielbiamy Twoje relacje - pozwalają nam lepiej Cię poznać. Nieważne, czy już wykonałeś/aś zabieg czy nie. Liczy się to, że możesz podzielić się z innymi Twoimi emocjoami i przeżyciami, a także znaleźć osoby, które mają podobne doświadczenia do Twoich. Naszą misją jest służyć Ci pomocą. Dzięki nam najlepsi specjaliści medycyny estetycznej i chirurdzy plastyczni są do Twojej dyspozycji.


Chcesz dołączyć do Estheticon.pl?

Jeśli jesteś osobą energiczną, z poczuciem humoru i chcesz podbić świat... chcemy Cię poznać! Jesteśmy zawsze otwarci na nowe talenty w obszarach sprzedaży, obsługi technicznej, tworzenia contentu, social media i wielu innych. Wyślij nam Twoje CV!

Znajdź nas

Barcelona

Jak dojechać

Park Biznesowy Sant Joan
Al. Alcalde Barnils 64-68D, 1-sze Piętro
08174 Sant Cugat del Vallès, Barcelona
Tel. 902 00 63 26
Fax 93 504 56 30

Meksyk DF

Jak dojechać

Ul. Guanajuato nº65, Int. 302,
Roma, Cuauhtémoc
11560
Meksyk DF

Dr. M. Horákové 513/23a
460 01 Liberec 4, Republika Czeska

Obsługa klienta

Obsługa klienta: Hiszpania

Telefon: +34 935 956 758

Obsługa klienta: Meksyk

Telefon: (55) 6268 4030

Obsługa klienta: Włochy

Telefon: +39 043 203 0135

Obsługa klienta: Francja

Telefon: +34 935 953 715

Obsługa klienta: Chile

Telefon: 225 822 251

Obsługa klienta: Argentyna

Telefon: 11 5172 5997

Obsługa klienta: Kolumbia

Telefon: 5 08 82 00

Obsługa klienta: Brazylia

Telefon: (21) 3500-0452

Obsługa klienta: Niemcy

Telefon: + 34 935 954 055

Obsługa klienta: Czechy

Telefon: +420 228 880 349

Obsługa klienta: Polska

Telefon: +48 221 041 645

Obsługa klienta: Słowacja

Telefon: +34 935 956 772

Dowiedz się więcej

Dowiedz się o nas więcej: info@estheticon.pl

Zaktualizowano: 17.09.2020