Kim jesteśmy?

Naszą misją jest pomoc osobom takim jak Ty, zainteresowanym medycyną estetyczną i chirurgią plastyczną. Zależy nam na tym, abyś szybko, i nie opuszczając tej strony, mógł znaleźć wszystkie niezbędne informacje, zdjęcia przed i po, relacje innych użytkowników, artykuły, materiały wideo, porady, opinie o lekarzach, ceny... słowem - wszystko, co musisz wiedzieć, zanim podejmiesz decyzję o wykonaniu zabiegu medycyny estetycznej.


Jesteśmy tu, aby towarzyszyć Ci w procesie wyboru odpowiedniego zabiegu i najlepszego specjalisty. Krok po kroku razem wyjaśnimy Twoje wątpliwości i znajdziemy odpowiedzi na pytania. Zależy nam, abyś uzyskał/a wymarzone rezultaty!


Chcemy poznać szczegóły Twojej podróży po piękno i wszystkie Twoje doświadczenia związane ze światem medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Opowiedz nam Twoją historię pełną emocji i przeżyć i zainspiruj innych. Twoje doświadczenia to nauka dla pozostałych użytkowników.


Portal Estheticon.pl zapewnia Ci wszystkie narzędzia niezbędne do rozpoczęcia walki o marzenia i do dzielenia się doświadczeniami z innymi, podobnymi do Ciebie osobami.


Jak pracujemy?

Estheticon.pl działa w 12 krajach: Polska, Czechy, Niemcy, Słowacja, Hiszpania, Włochy, Francja, Meksyk, Brazylia, Argentyna, Chile i Kolumbia.


Na portalu Estheticon.pl znajdziesz:


Wyszukiwarkę i bazę specjalistów oraz specjalne oferty promocyjne


Estheticon.pl to największy portal o medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej na świecie: współpracujemy z 23 500 klinikami i specjalistami na całym świecie, o których dowiesz się więcej na portalu. Wielu z nich przygotowało dla Ciebie oferty specjalne!


Naszą największą misją jest ułatwienie komunikacji między specjalistami i pacjentami. Specjaliści i chirurdzy plastycy łatwo znajdą tutaj potencjalnych pacjentów.


Opinie pacjentów o lekarzach


Najlepszy sposób, aby dowiedzieć się czegoś o pracy i doświadczeniu danego specjalisty, to poznać opinie jego pacjentów. Dlatego opinie pacjentów są dla nas tak ważne. Wszystkie opublikowane opinie są autentyczne i pochodzą od użytkowników, którzy oddali się w ręce danego lekarza.


Artykuły, filmy, statystyki cenowe, opisy zabiegów


Na portalu znajdziesz wszystkie te informacje, których od dawna szukasz w internecie: rzetelne artykuły, bezstronne opisy zabiegów (przebieg interwencji, rekonwalescencja itp.), zdjęcia przed i po, materiały wideo i średnią cen obliczoną na podstawie cen podanych przez lekarzy. Słowem – wszystko co musisz wiedzieć, zanim zdecydujesz się na zabieg.


Zapytaj specjalisty


Chciałbyś, aby doświadczony specjalista rozwiał Twoje wątpliwości i odpowiedział na Twoje pytania w przeciągu kilku minut i bez konieczności udawania się na konsultację? To możliwe w naszym dziale „Zapytaj specjalisty”, gdzie wypowiada się ponad 1000 specjalistów.


Społeczność


Społeczność Estheticon.pl może udzielać się w dwóch miejscach:
●Forum, na którym możesz porozmawiać o zabiegach i operacjach plastycznych… i nie tylko!
● Historie, gdzie użytkownicy dzielą się swoimi doświadczeniami i przeżyciami związanymi z zabiegami medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Jak wyglądał zabieg, jak przebiegała komunikacja z lekarzem, jak długo trwała rekonwalescencja, jakie są efekty… Zdjęcia mile widziane!

Dołącz do najczęściej odwiedzanej platformy o tematyce medycyny i chirurgii estetycznej – nie zwlekaj!


Źródła finansowania portalu

Zespół Estheticon.pl to ponad 150 osób z 12 różnych krajów. Jesteśmy uczciwymi, entuzjastycznymi i pozytywnymi ludźmi. Uwielbiamy pomagać innym!


Portale Multiestetia.com i Estheticon.pl są finansowane z corocznych umów lekarzy, chirurgów plastycznych i klinik, którzy zostają wyróżnieni w naszej bazie. Specjaliści mają możliwość korzystania z portalu na dwa sposoby: bezpłatnie lub wykupując konto premium. Aby uzyskać dostęp do bezpłatnej wersji, lekarze powinni najpierw wejść na stronę „Dostęp dla lekarzy”, a następnie kliknąć „Zarejestruj się za darmo”; aby uzyskać wersję Premium, należy się zalogować i kliknąć „Zmień plan”, po czym wybrać jeden z dostępnych planów. Ceny Abonamentu Premium zaczynają się od 4750 zł rocznie, jednak cenę i rodzaj planu można uzgodnić z zespołem handlowym. Obecni klienci mogą zwiększyć swoją widoczność, wykupując Plan Top, którego cena zależy od dodanych usług. Specjaliści i kliniki, korzystający z Planu Top są odpowiednio oznaczeni na portalu. Zawarty kontrakt nie wpływa na treść strony ani nie wywołuje konfliktu interesów.


Jesteś użytkownikiem? Uwielbiamy Twoje relacje - pozwalają nam lepiej Cię poznać. Nieważne, czy już wykonałeś/aś zabieg czy nie. Liczy się to, że możesz podzielić się z innymi Twoimi emocjoami i przeżyciami, a także znaleźć osoby, które mają podobne doświadczenia do Twoich. Naszą misją jest służyć Ci pomocą. Dzięki nam najlepsi specjaliści medycyny estetycznej i chirurdzy plastyczni są do Twojej dyspozycji.


Chcesz dołączyć do Estheticon.pl?

Jeśli jesteś osobą energiczną, z poczuciem humoru i chcesz podbić świat... chcemy Cię poznać! Jesteśmy zawsze otwarci na nowe talenty w obszarach sprzedaży, obsługi technicznej, tworzenia contentu, social media i wielu innych. Wyślij nam Twoje CV!

Znajdź nas

Barcelona

Jak dojechać

Park Biznesowy Sant Joan
Al. Alcalde Barnils 64-68D, 1-sze Piętro
08174 Sant Cugat del Vallès, Barcelona
Tel. 902 00 63 26
Fax 93 504 56 30

Obsługa klienta

Obsługa klienta: Hiszpania

Telefon: +34 935 956 758

Obsługa klienta: Meksyk

Telefon: (55) 6268 4030

Obsługa klienta: Włochy

Telefon: +39 043 203 0135

Obsługa klienta: Francja

Telefon: +34 935 953 715

Obsługa klienta: Chile

Telefon: +56 225 822 251

Obsługa klienta: Argentyna

Telefon: +54 11 5172 5997

Obsługa klienta: Kolumbia

Telefon: +57 5 08 82 00

Obsługa klienta: Brazylia

Telefon: (21) 3500-0452

Obsługa klienta: Niemcy

Telefon: + 34 935 954 055

Obsługa klienta: Czechy

Telefon: +420 228 880 349

Obsługa klienta: Polska

Telefon: +48 221 041 645

Obsługa klienta: Słowacja

Telefon: +420 228 889 984

Dowiedz się więcej

Dowiedz się o nas więcej: info@estheticon.pl

Zaktualizowano: 17.09.2020