Klinika Bellazone

Klinika Bellazone

(10 Opinii)·100% poleca
Dodaj opinię
Kiedrzyńska 64, Częstochowa, Śląskie
Opcje płatności w ratach
Klinika Bellazone
Klinika Bellazone
(10 Opinii)·100% poleca

Informacje

Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Bellazone znajduje się w Częstochowie, w pobliżu ścisłego centrum miasta. Klinika specjalizuje się w nieinwazyjnych oraz małoinwazyjnych terapiach odmładzających na twarz i ciało. W placówce wykonuje się ponadto zabiegi modelowania sylwetki. Obok kliniki działa Centrum Leczenia Żylaków oraz Centrum Liposukcji i Modelowania Sylwetki.

Zespół

Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Bellazone zatrudnia wykwalifikowanych lekarzy medycyny estetycznej oraz kosmetologów, którzy uważnie analizują problem pacjenta i indywidualnie dopasowują metody terapii. Doskonale wiedzą, jak ważne jest zaufanie pacjenta, dlatego cierpliwie tłumaczą mu przebieg kuracji, wskazując zarówno jej plusy, jak i informując o jej słabych stronach. W gabinetach zarówno w czasie konsultacji, jak i podczas zabiegów panuje przyjazna atmosfera.

Klinika jest wyposażona w nowoczesny, zaawansowany technologicznie sprzęt, w tym lasery najnowszej generacji pozwalające przeprowadzać zabiegi odmładzające i modelujące na twarz i ciało. Specjaliści, stosując rozmaite kuracje, sięgają jedynie po certyfikowane preparaty zapewniające doskonałe efekty i bezpieczeństwo pacjentów. Placówka znajduje się w spokojnej dzielnicy niedaleko ścisłego centrum miasta, a jej gustownie zaaranżowane wnętrza budują klimat spokoju i relaksu.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów, w klinice pracują doskonale wykształceni lekarze i kosmetolodzy. Ich kwalifikacje potwierdzają liczne certyfikaty zdobywane w czasie polskich i zagranicznych szkoleń. Specjaliści nieustannie doskonalą swoje umiejętności i poszerzają wiedzę z zakresu nowoczesnych rozwiązań stosowanych w medycynie estetycznej. Uczestniczą w konferencjach, sympozjach naukowych i kursach organizowanych pod okiem autorytetów w tej dziedzinie.

Specjalizacje

Jednym z filarów w ofercie kliniki są małoinwazyjne zabiegi przeciwstarzeniowe na twarz. Wykwalifikowana kadra skutecznie usuwa zmarszczki, stosując technikę mezoterapii igłowej lub sięgając po metody ostrzykiwania toksyną botulinową, kwasem hialuronowym czy osoczem bogatopłytkowym. W zabiegach liftingujących twarzy stosuje też innowacyjne metody termoliftingu oparte na działaniu fal radiowych RF i dające niemal natychmiastowy efekt. Dużą popularnością cieszą się terapie fotoodmładzania.

Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Bellazone dysponuje nowoczesnymi laserami pozwalającymi wykonywać szereg zabiegów – od odmładzania twarzy, poprzez depilację i modelowanie sylwetki, na zamykaniu rozszerzonych naczynek krwionośnych kończąc. Lekarze stosują laser w leczeniu nadpotliwości oraz redukują z jego pomocą zmiany i niedoskonałości skórne – blizny, rozstępy czy przebarwienia. W klinice możecie także poddać się nieinwazyjnym zabiegom peelingu laserowego, pozwalającym oczyścić skórę, lub wykonać laserową plastykę powiek.

W ofercie placówki znajdziecie małoinwazyjne zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Stosując laseroterapię, lekarze przeprowadzają między innymi zabiegi obkurczania pochwy, rewitalizację warg sromowych czy wybielanie okolic intymnych. W klinice wykonuje się laserowe leczenie nietrzymania moczu.

Udając się do Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Bellazone, skorzystacie z szerokiej oferty zabiegów kosmetologicznych. W ofercie znajduje się duży wachlarz kuracji oczyszczających, w tym mikrodermabrazja diamentowa, kawitacja czy peeling dermatologiczny. Poddacie się również galwanizacji pozwalającej zregenerować cerę i pozbyć się niedoskonałości. W klinice wykonacie stylizację rzęs i brwi.

Lokalizacja

Centrum Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Bellazone mieści się w Częstochowie.

Opcja wideokonsultacji:

  • Nie

Możliwość płatności w ratach:

  • Tak

Główne zabiegi

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Flebologia

Zabiegi kosmetologiczne

Opinie (10)

4.9
10 Opinii · 100% poleca
Laserowe usuwanie zmian skórnych

Polecam serdecznie pana doktora Rządkowskiegio, profesjonalne podejście do pacjenta. Szczegółowe wytłumaczenie procesu leczenia. Jestem bardzo zadowolony z efektów zabiegu.

Pan doktor profesjonalnie wykonał zabieg, świetne podejście do pacjenta. Miła i profesjonalna obsługa. Pozdrawiam.

Laserowe zamykanie naczynek

Serdecznie polecam pana doktora Rządkowskiego każdej pani, która chciałaby rozwiązać swój problem z pajączkami na nogach! Sama miałam okazję skorzystania z zabiegów w klinice Bellazone. Efekty były już po kilku wizytach. Pan doktor Rządkowski bardzo...Czytaj więcej

Pan Doktor Jarosław wraz z małżonką to osoby przede wszystkim z ogromną wiedzą oraz doświadczeniem. Osobiście się przekonałam z, jak wielkim zaangażowaniem oraz poświęcenięm traktują pacjenta. Umiejętnie dobrane zabiegi oraz bogate zaplecze najnowsze...Czytaj więcej

Zobacz więcej opinii
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Historie (5)

Zobacz więcej historii

Zdjęcia (23)

Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Odpowiedzi na pytania (2)

Blizna pooparzeniowa
Odpowiedź specjalisty · 29 sie 2012

Witam, Zapraszamy Panią do naszego centrum. Blizny różnego pochodzenia można skutecznie i bezpiecznie usunąć laserem erbowo-yagowym firmy o długości fali swietlnej 2940 nm. Lasery erbowe korzystają z tej długości fali dla minimalnie ablacyjnych...

Czytaj więcej
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.