Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

22 kwi 2013 · Zaktualizowano: 7 paź 2023

Mam bardzo ładny nos

Warto

O lekarzu

Ocena:
Mam bardzo ładny nos

Miałam wykonywaną operację plastyczną nosa u doktora Łątkowskiego. Pozwólcie, że skupię się na efekcie tej operacji. Nos wyszedł naprawdę bardzo ładnie. Jest znacznie krótszy i został usunięty bardzo szpecący garb, który towarzyszył mi przez całe życie. Pan doktor naprawdę się postarał. Jestem bardzo zadowolona.

0

Komentarzy (0)

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Operacja nosa - korekta

Operacja przebiegła szybko i bezproblemowo w znieczuleniu miejscowym (najlepsze, co może być). Nie czułam bólu ani w trakcie ani po. Nie było potrzeby brania leków przeciwbólowych w okresie rekonwalescencji. Opuchlizna z twarzy (fioletowe kolorki)...

Czytaj więcej
Nos juz mi nie stwarza kompleksow!
Przez całe zycie miałam kompleksy związane z moim nosem. Zdecydowałam się na zabieg w tej klinicie jestem muszę przyznać, że efekt jest niesamowity. Przez cały czas byłam na bieżąco informowana o kolejnych etapach. Zdecydowanie polec,

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.