Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

22 kwi 2013

Mam bardzo ładny nos

Warto

O lekarzu

Ocena:
Mam bardzo ładny nos
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Miałam wykonywaną operację plastyczną nosa u doktora Łątkowskiego. Pozwólcie, że skupię się na efekcie tej operacji. Nos wyszedł naprawdę bardzo ładnie. Jest znacznie krótszy i został usunięty bardzo szpecący garb, który towarzyszył mi przez całe życie. Pan doktor naprawdę się postarał. Jestem bardzo zadowolona.

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Korekta nosa - dr Suliga

Centrum medyczne Suliga jest miejscem jak najbardziej godnym polecenia. Pan dr Suliga jest swietnym fachowcem, znajacym sie na tym co robi, a przy tym jest niezwykle milym, delikatnym i cierpliwym czlowiekiem. U pana doktora mialam wykonywana...

Czytaj więcej
Najlepsza klinika

Dr Śliwiński jest niesamowitym chirurgiem i niezwykle uprzejmym człowiekiem. Cudowne podejście doktora do pacjenta na konsultacji sprawiło, że zdecydowałam się na zabieg. Dr przedstawił mi wszystkie szczegóły dotyczące przebiegu operacji, jak...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.