Dr Anna Kostrzewa

Dr Anna Kostrzewa

Brak opinii
Dodaj opinię
Rumiana 73, Warszawa, Mazowieckie Zobacz mapę
Zwykle odpowiada w ciągu 48 godzin
Dr Anna Kostrzewa
Dr Anna Kostrzewa
Brak opinii

Informacje

  • 377 wizyt na profilu

Doktor Anna Żbikowska-Kostrzewa jest specjalistką dermatologii z wieloletnim doświadczeniem. Swoich pacjentów przyjmuje w gabinecie KOS-MED w Warszawie.

Doktor Kostrzewa konsultuje swoich pacjentów w zakresie dermatologii ogólnej oraz estetycznej. Absolwowała wiele krajowych i zagranicznych szkoleń szkoleń dotyczących m.in. poniższych zagadnienień:

  • problemów starzejącej się skóry i jej rewitalizacji

  • zabiegów przeciwstarzeniowych takich jak: mezoterapia igłowa, wypełnianie fałdów, bruzd i zmarszczek, zabiegi wolumetryczne z użyciem kwasu hialuronowego oraz z użyciem toksyny botulinowej (Botox, Azzalure)

  • nowoczesnych metod leczenia trądziku oraz zmian potrądzikowych (u młodzieży i osób dorosłych)

  • pielęgnacji skóry dojrzałej

  • depilacji laserowej

Ma bardzo duże doświadczenie również w leczeniu rozstępów i przebarwień, leczeniu trądziku oraz blizn potrądzikowych. Do swoich pacjentów podchodzi indywidualnie i z zaangażowaniem stara się dobrać najbardziej odpowiednie metody leczenia.

Doktor Anna Żbikowska-Kostrzewa w 1993 roku ukończyła I Wydział Lekarski warszawskiej Akademii Medycznej. W 1998 roku uzyskała specjalizację w zakresie dermatologii i wenerologii. Brała udział w licznych sympozjach oraz kongresach poświęconych dermatologii w Polsce i zagranicą. W roku 2000 otworzyła wraz z mężem (specjalistą ginekologii) prywatny gabinet Kos-Med, w którym świadczą usługi z zakresu dermatologii, ginekologii, medycyny estetycznej i depilacji laserowej. Gabinet KOS-MED jest pierwszym miejscem w Warszawie wykonującym zabiegi laserem diodowym Light Sheer (od 2000 roku). Doktor Anna Kostrzewa od wielu lat wykonuje zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej, konsultuje pacjentów ze schorzeniami dermatologicznymi i wenerologicznymi. Wtkonuje także diagnostykę dermatoskopową znamion barwnikowych (pieprzyków) w celu wykluczenia nieprawidłowyc, zmian, czerniaka i innych schorzeń skóry.

Należy do Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej (ESCAD), Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Międzynarodowego Towarzystwa Dermatoskopii.

Ukończone specjalizacje:

  • Dermatologia
  • Dermatovenerologie

Pierwsza wizyta gratis:

  • Nie

Zdjęcia (1)

Dr Anna Kostrzewa udzieli Ci więcej informacji o zabiegu
Spełnij Twoje marzenia!